Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,011
Puanı
1,060
Ay yine sondan 2.'likle yırttık iyi mi, bir de dilime pelesenk olmuştu. :A Yine gidemedik ama haftayaki şarkı beni kesin yollar. :A

Bu arada Model adına üzüldüm ama üst üste çok düşük verdin bana @dreamy senin için üzülmedim. :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,274
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Araf and 12.Adam

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,801
Puanı
559
@dreamy geçmiş olsun. Birinci olmama sevinemedim bile, çok üzüldüm. :( Şarkının iyi gitmeyeceğini tahmin ediyordum ama elenmeni beklemiyordum yine de. :(

• Harika
Reactions: dreamy

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,367
Puanı
1,061
@phoebebuffay'ın oyları:

Bu hafta sıralama yaparken çok zorlandım, 2 şarkı dışında hepsi benim için güzel ve birbirine çok yakın şarkılardı. Bazı şarkılara istemeye istemeye düşük vermek zorunda kaldım. Düşük verdiklerim kusura bakmasın bu yüzden. :(

10 maNga - Bitti Rüya
9 Pinhani - Sevmekten Usanmam (Pinhani'nin yine en güzel şarkılarından biri)
8 MFÖ - Tam Ortasındayım
7 Hadise - Deli Oğlan
6 Candan Erçetin - Parçalandım (Listede daha önce dinlemediğim tek şarkıydı ama oldukça beğendim. Haftanın acizliğine uğradığı için çok yüksek veremedim. :()
5 Teoman- İki Yabancı (Bu şarkıyı da çok severim, geçtiğimiz haftalarda kullanılsa en üst sıralarda olurdu. :()
4 Model - Antidepresan Gülümsemesi (4 puanlık bir şarkı değil ama istemeye istemeye bu puanı vermek zorunda kaldım. :()
3 Tarkan - Öp (Sevdiğim bir şarkı aslında ama rakipleri güçlüydü. :()
2 Merve Özbey - Topsuz Tüfeksiz (Kötü değil şarkı ama rakiplerine kıyasla zayıf kaldı. :( )
1 Serdar Ortaç - Karabiberim (Art arda hiç sevmediğim şarkıları geldi maalesef. :()
Aynı şarkıya tam puan vermişiz, nesine ilginç attın oylarımın. :A @phoebebuffay

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tebrikler @Tolstoyevski @phoebebuffay @Çiğdem :Z :Z :Z

@dreamy Model benden baya çekmişti @bazinga döneminde ama baya iyi aldı ilk 4-5 hafta falan geneldede ortalama gitti bence çok güzel yarıştın biraz daha kalmanı isterdim açıkcası ama son şampiyonsun çok üzülüceğinide sanmıyorum ama bilemiyorum ben sensin diye üzüldüm geçmiş olsun :(:(:(

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,687
Puanı
1,060
9. haftada elenen yarışmacımız @dreamy olmuştur, geçmiş olsun.

Yeni hafta konusunun Pazartesi gününe ertelediğimizi tekrar belirtmek isterim. Ayrıca geçen sezonun şampiyonu olarak @dreamy gelecek haftadan itibaren Jüri Başkanı olarak yarışmamızda oy kullanmaya devam edecektir. Pazartesi yeni hafta konusunda @Emre Ozansoy'un sunumuyla görüşmek üzere. İyi geceler. :D

@kerem @12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @The_Erinch @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @Gerekli24 @MasacRE @batuhankaralar @ozmoturk @Hazem @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @Cervantes @781Ens @pompy @AteşBöceği @bazinga @Silinmiş Üye @dreamy @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @tolgab @-potterhead- @XanTier @Araf @eskici @Çiğdem @S.G.A.T. @DarkLegenD

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
  • İlginç
Reactions: Çiğdem