eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) - 10. Sezon 3. Hafta

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
Eski şarkılarını dinlemeye başlamıştım da öneri için teşekkürler. :A Biraz daha yenilere göz atayım o zaman. :A
Bir eski bir yeni git ; stir me up stir me up :Z
------

Dum Tek Tek, Deli Oğlan, Stir me Up, Evlenmeliyiz, Superman, Aşk Kaç Beden Giyer, Mesajımı Almıştır O, Biz Burdayız listende olsun. Burjuva'yı kullanmana gerek yok. :A

Elenirsem senin taktisyenin olayım. :A
Bu sefer bana yorum yapmadın Sedefcim,bekledim aslında.

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
Yapsaydım geçen haftaki yorumun aynısını yapacaktım çünkü. Yine çok iddialı bir şarkıyla gelmişsin. Erken kullanıyorsun. :A
5 altın yumurtam var gözüm gibi baktığım,ilerlersek kullanacağım.

Diğerlerini bulmak adına talan ediyorum vallahi şarkılarını kadının.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Dum Tek Tek, Deli Oğlan, Stir me Up, Evlenmeliyiz, Superman, Aşk Kaç Beden Giyer, Mesajımı Almıştır O, Biz Burdayız listende olsun. Burjuva'yı kullanmana gerek yok. :A

Elenirsem senin taktisyenin olayım. :A
Tam da bunların içinden düşünüyordum o zaman biraz bu haftalık biraz daha ileri zamanlara gideyim. :A

Hayır diyemem. :A
------

Bir eski bir yeni git ; stir me up stir me up :Z
------

Bu sefer bana yorum yapmadın Sedefcim,bekledim aslında.
O birkaç hafta ileride olsun, düşüş durumunda kullanmadan gitmeyeyim diye öne çekerim. :A (elenmezsem tabii :A)

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
5 altın yumurtam var gözüm gibi baktığım,ilerlersek kullanacağım.

Diğerlerini bulmak adına talan ediyorum vallahi şarkılarını kadının.
İşte o altın dediğin 5 şarkının dışındaki şarkıları ilerleyen haftalarda kullanmak sıkıntı yaratabilir. O yüzden bu şarkıları daha sonraya saklamalıydın bence. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
Tam da bunların içinden düşünüyordum o zaman biraz bu haftalık biraz daha ileri zamanlara gideyim. :A

------

O birkaç hafta ileride olsun, düşüş durumunda kullanmadan gitmeyeyim diye öne çekerim. :A (elenmezsem tabii :A)
Çok şarkın var seninde...Çok düşününce kayboluyorsun....

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559

------

Nerdesin Aşkım kullanabilirsin, 2-3 hafta içinde kullan bence onu. Çok iyi gitmez gibi ama haftayı rahat kurtarır. :A Şampiyon'u kullanmamalısın bence. :A

Elenirsem senin taktisyenin olup seni şampiyon yapmaya çalışacağım. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Nerdesin Aşkım kullanabilirsin, 2-3 hafta içinde kullan bence onu. Çok iyi gitmez gibi ama haftayı rahat kurtarır. :A Şampiyon'u kullanmamalısın bence. :A

Elenirsem senin taktisyenin olup seni şampiyon yapmaya çalışacağım. :A
O, Sıfır Tolerans, Prenses ve bir tane daha şarkı vardı çok ileriye gitmeden kullanmaya çalışacağım. :A Hadise'yi seçtiğim an Şampiyon'u kullanmayacağımda karar kıldım zaten, gerçi onu ben severim ama sonunculuk garantili. :A

Ve şampiyon olurmuşum. Hayal etmesi bile garip, kupayı birlikte kaldırırız artık. :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Kızzzz neyle çıkacam....her şarkısı güzelse benim suçum mu :A :A :A :A (az öveyim)
15 şarkılık listende en az popüler şarkılarını kullanmalıydın bu haftalar. :A
------

O, Sıfır Tolerans, Prenses ve bir tane daha şarkı vardı çok ileriye gitmeden kullanmaya çalışacağım. :A Hadise'yi seçtiğim an Şampiyon'u kullanmayacağımda karar kıldım zaten, gerçi onu ben severim ama sonunculuk garantili. :A

Ve şampiyon olurmuşum. Hayal etmesi bile garip, kupayı birlikte kaldırırız artık. :A
Prenses en çok dinlenen şarkısı sanırım Youtube'da. Ama bence çok iyi bir şarkı değil. Onu da 1-2 hafta içinde kullan. :A Sıfır Tolerans'ı daha sonraya saklayabilirsin. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
15 şarkılık listende en az popüler şarkılarını kullanmalıydın bu haftalar. :A
------

Prenses en çok dinlenen şarkısı sanırım Youtube'da. Ama bence çok iyi bir şarkı değil. Onu da 1-2 hafta içinde kullan. :A Sıfır Tolerans'ı daha sonraya saklayabilirsin. :A
Daha demin baktım, 280 veya 230 küsur milyon olmuş. :A Hep Songül mahvetti şanını. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,744
Puanı
710

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,660
Puanı
1,061
Evet farkın olacak yakında herkes yarışırken sen elenicen:A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
3. Turda mı :eek:
Bakalım kaçıncı sırada yer alacak. İşlerim bozuldu :A en sevdiğim Hadise şarkısıdır ama diğer şarkılarda da bir ismin en sevdiğim şarkısı var ve bir diğer isimde öyle :( ve daha dinlemediğim bir sürü var. Belki onlarda iyidirler. Zorlanacağım.