eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 2. Hafta

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,644
Puanı
1,060
Zulu halkının diliymiş. Güney Afrika'da evde en çok konuşulan dilmiş ve halkın %50'ssi anlıyormuş bir de 94'te Güney Afrika'nın resmi dili olmuş. :bhr:
Bu bilgiyi bizimle paylaştığın için teşekkürler öncelikle, nereden öğrendin ki? :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: kerem and 12.Adam

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
Çıktığı sene yeri göğü inlettide bakalım forum inleyecek mi:A:A:A Başarılar Harryciğimmmm:bhr:
------

Abim, toplu etiket listesini sonradan eklediğim için bildirim gelmemiş olabilir. :D
Açıkçası ben göremedim ,recap bakacağım artık.

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,644
Puanı
1,060
MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 2. Hafta oylaması başlamıştır! Bu hafta ilk iki haftanın toplamları sonucu 1 yarışmacımızla vedalaşacağız, o yüzden şiddetle oy kullanmanızı tavsiye ederiz. :Z

Jüri Başkanlarımız 8-18 puan aralığında oy kullanabilecekler. Herkese başarılar diliyor çarşsmba akşamının ilk eleme gecesi için oylamayı an itibariyle başlatıyorum. :Z

1. Model - Dağılmak İstiyorum
  2. Demi Lovato - I'm Ready
  3. Edis - Efsane Sensin
  4. maNga - Her Aşk Ölümü Tadacak
  5. Mor ve Ötesi - Güneye Giderken
  6. İzel - Hasretim
  7. Candan Erçetin - Sevdim Sevilmedim
  8. Tuğba Yurt - Kurşuni Renkler
  9. Merve Özbey - Allaha Emanet Ol
  10. Pinhani - Beni Sen İnandır
  11. Ebru Gündeş - Kızıl, Mavi
  12. Teoman - Aşk Kırıntıları
  13. MFÖ - Sude
  14. Serdar Ortaç - Havalı Yarim
  15. Toygar Işıklı - Çok Geç
  16. Hadise - Yaz Günü
  17. Tarkan - Dilli Düdük
  18. Yeni Türkü - Baba Bir Masal Anlat Bana

@kerem @12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @offensive @The_Erinch @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @xdragxx @Gerekli24 @seyfullXh @MasacRE @Veteran @ozmoturk @Hazem @mrt-06 @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @Burak97 @umuttanyel @Cervantes @ömer karataş @Klaus @A. Poyraz Bilgin @781Ens @pompy @EnveR @AteşBöceği @bazinga @Gizmen @Silinmiş Üye @emreemreu @cehennet @dreamy @HeisenBerg @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @The Barberson @tolgab @-potterhead- @XanTier @Araf @eskici @Çiğdem

Son düzenleme: