2020 Reyting Tahminleri Yarışması 2. Sezon - Yarı Final

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Şimdi senin tahmininle benim tahminim bir olabilir mi? :A

İlk 100'de yoksa en düşük reytingi verenler biraz yüksek puan alsın, buna bir düzenleme gelmeli. :A @hayret bi şey @Hazem
Tabiki olur. Belki senin de tahmininden uzak reytingleri. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,634
Puanı
1,060
Şimdi senin tahmininle benim tahminim bir olabilir mi? :A

İlk 100'de yoksa en düşük reytingi verenler biraz yüksek puan alsın, buna bir düzenleme gelmeli. :A @hayret bi şey @Hazem
Bende 0.90 verdim çünkü mantıken ilk 100'e girebilmek için en az 0,55 falan alması lazım genelde ve o kadar alsa bile 1 reyting ile tam puan alınacağından yüksek vermek daha iyi.

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,026
Puanı
610
Bende 0.90 verdim çünkü mantıken ilk 100'e girebilmek için en az 0,55 falan alması lazım genelde ve o kadar alsa bile 1 reyting ile tam puan alınacağından yüksek vermek daha iyi.
Bende aynı şekilde 0.90 verdim ...

• Beğendim
Reactions: Hazem

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Biz niye puan almıyoruz, hepimiz alalım. :A 0 alsak da hepimiz puan alsak da bir şey değişmiyor ama en azından puanlanalım motivasyonumuz artsın... @hayret bi şey
Bence yüksek yazanlar varsa onlar almasın düşük yazanlar puan alsın zaten üst sınırı belli son yüz kimse o üst sınır

• Harika
  • Üzücü
Reactions: Hazem and Yiğitt

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
  • Güldürdün
Reactions: Yiğitt

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Yarı final 1. gün sonuçları belli oldu!

Güne yeni başlayan günlük dizi Acemi Anneler ve yeni yarışma programı Yeni Bir Ev'in hiç bir kategoride listeye girememesi damga vurdu. Böylelikle iki program da hem kanallarına hemde yarışmacılarımıza hayal kırıklığı yaratmış oldu.

Günün en yüksek puanını B grubundan @Hazem alırken onu A grubundan @hayret bi şey ve yine B grubundan @STARAN 65 puanla takip ettiler.

Sonuçlar konuya eklenmiştir.

Yarışmacılarımız: @Aserat @Yiğitt @Veteran @slhttnmtl @STARAN @haluk792 @hayret bi şey @Hazem

Eski yarışmacılarımız ve seyircilerimiz ; @serhatt @Emre Ozansoy @Gerekli24 @Özgür @The_Erinch, @Dosi, @emreemreu, @Doğan, @Burak97, @Angelica, @12.Adam, @denizz19, @Sherlock

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,026
Puanı
610

Güne yeni başlayan günlük dizi Acemi Anneler ve yeni yarışma programı Yeni Bir Ev'in hiç bir kategoride listeye girememesi damga vurdu. Böylelikle iki program da hem kanallarına hemde yarışmacılarımıza hayal kırıklığı yaratmış oldu.

Günün en yüksek puanını B grubundan @Hazem alırken onu A grubundan @hayret bi şey ve yine B grubundan @STARAN 65 puanla takip ettiler.

Yarışmacılarımız: @Aserat @Yiğitt @Veteran @slhttnmtl @STARAN @haluk792 @hayret bi şey @Hazem

Eski yarışmacılarımız ve seyircilerimiz ; @serhatt @Emre Ozansoy @Gerekli24 @Özgür @The_Erinch, @Dosi, @emreemreu, @Doğan, @Burak97, @Angelica, @12.Adam, @denizz19, @Sherlock
Tebrik ederim herkesi....Birbirimize yakın puanlar almışız...

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,634
Puanı
1,060

Güzel puanlar gelmiş yinede ben daha az bekliyordum.

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey