eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 9.Sezon 3.Hafta(Oylama Başladı Salı 21:00)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Konuşmuştuk bu düeti de :A Benim yorumumu Oğuzhan'ınkine benzetmiştin :A
Açıkcası ben bunu @bazinga a önermedim çünkü All Star 1.hafta olmasına rağmen orada 30 a yakın şarkıcı başlamıştık buna rağmen gerilerde tamamlamıştık , ben Gel Aşkımı önermiştim gidenler yerine ç ünkü elenebilir kalmadıylada beni elemişlerdi zaten :A :A :A Hayırlısı artık :F

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Açıkcası ben bunu @bazinga a önermedim çünkü All Star 1.hafta olmasına rağmen orada 30 a yakın şarkıcı başlamıştık buna rağmen gerilerde tamamlamıştık , ben Gel Aşkımı önermiştim gidenler yerine ç ünkü elenebilir kalmadıylada beni elemişlerdi zaten :A :A :A Hayırlısı artık :F
Ağzından yel alsın, birinciyiz inşallah bu hafta. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,156
Puanı
1,061
Nil Karaibrahimgil - Hadi İnşallah ?
Söz - Müzik: Nil Karaibrahimgil
(GNL - 2014)

Türkiye'de film müziği denince akla gelen ilk isimlerden Nil Karaibrahimgil'in, 2014 yılında vizyona giren başrollerini Murat Boz ve Büşra Pekin'in paylaştığı 'Hadi İnşallah' filmi için yaptığı aynı isimli şarkıyla 3. haftayı karşılıyoruz.

Radyolarda sıkça çalınan, listelerde 2. sıraya kadar yükselen, klibi 18 milyon izlenen şarkı, 1 milyon 255 bin gişe yapan filmden daha başarılı oldu diyebiliriz.

@Harunnn60 @Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE @xemrexxx @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @cookies @xBUGRAx @ozgur2113 @Bully @HachiKo @soo @offensive @Tolstoyevski @vadikızı @GunesinOglu @S.G.A.T. @alperuz @Ahmed @Çiğdem

sonunculuğun garanti .ss klibi ve filmi bizim fakültenin stüdyosunda çekmişlerdi kötü anılarım canlandı şimdiden eşyalarını topla :A :A @Çiğdem @Bully @serhatt @mrt-06 @kerem @MayısKralı @Yiğitt @Aserat @ozmoturk @Dosi @vadikızı @dreamy @turkuazz @Gizmen @alperuz

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,156
Puanı
1,061
Evet gücümüz karşısında eğilmesi lazım @xemrexxx :A :A :A
tumblr_p1mhxe4Dqm1ujmvy2o1_1280.jpg

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yalnız o zamanki kitleyle şu anki kitle biraz farklı. O zaman ergen çoktu, şimdi yetişkine yakın kitle daha çok. Bir de ergenler de büyüdü bilinçlendi :A Kalmadı, Gidenlerden kadar güçlü bir şarkı değil :A Ozan kullansa yine elenebilir :D

Mesela o zamanlar Barış Manço'yu eliyorlardı, bu sezon yanlış strateji yapılmazsa finalin en büyük adaylarından. @Tolstoyevski Erkinle iyi yapmıştı o işi, bakalım bu sezon napacak :A

Bu sebeplerden ötürü ben Gidenlerden'in hatırı sayılır bir sonuç alacağını düşünüyorum bakalım :D

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yalnız o zamanki kitleyle şu anki kitle biraz farklı. O zaman ergen çoktu, şimdi yetişkine yakın kitle daha çok. Bir de ergenler de büyüdü bilinçlendi :A Kalmadı, Gidenlerden kadar güçlü bir şarkı değil :A Ozan kullansa yine elenebilir :D

Mesela o zamanlar Barış Manço'yu eliyorlardı, bu sezon yanlış strateji yapılmazsa finalin en büyük adaylarından. @Tolstoyevski Erkinle iyi yapmıştı o işi, bakalım bu sezon napacak :A

Bu sebeplerden ötürü ben Gidenlerden'in hatırı sayılır bir sonuç alacağını düşünüyorum bakalım :D
Vlla @batuhankaralar yine elenmicek görünüyor diğer yabancılarda elenmezse @bazinga şuan net elenme adayı bence adamı bende n bile kötü kullanma aşamasında :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı