27 Mart 2018 Salı Reyting Sonuçları

Ölüyo mu😱 ölsün ölsün yeni dizide izleyelim:A
Hamile oldu ama kalp sorunu varmış ölüyormuş bebeği aldırmazsa eğer daha hızlı ölücekmiş oda Ceylana diyordu sen bakacaksın diye sanırım meryemin yerine geçecek :A

Bu sezon son olabilir oyüzden ölür biter :F

Mehmed rakip kadın dizileri arasında iyi bir mücadele vermiş tebrikler :A

UTC de haftaya olaylar daha karışık 10 reytingi görücez inşallah

MBCF total ve abde düşmüş abc1 de yükselmiş bu oranlarda gider gelir artık

Kadın'm tüm gruplarda zirvede yer almış. Su gibi akan bölümleriyle kesinlikle daha fazlasını hak ediyor. Nede olsa Medyapım'mın dizisi. Her daim diyelim. :Z

UTC AB'de fena gitmiyor ama Totalde yükselmesi lazım. Dünkü bölüm çok sıkıcıydı açıkçası. Serhan ve Oya'nın mide bulandırıcı mıymıntı aşkından bir ara değiştirdim. Sadece son dakikalarını beğendim o kadar.

Nedense hep dediğim çıkıyor. Fatih beklediğim gibi hayal kırıklığına uğrattı. Bahar Sarıkadı ve Merve Aksak haddini bildirdi yine. 13'te bitirirler artık, olan @Çiğdem- 'e oldu tabii :A

Bu reytinge hayal kırıklığımı deniyor? 😱
Reklamı yapıldı, beklenti büyüktü lafına girme ama :A

Kadın tebrikler. :bhr:

Yasak Elma gece ve gündüz tekrarı iyi gitmiş yine.

Mehmed çok düşmemiş daha fazla düşer diyordum. :A

UTC ve MBCF'yi sepetleyip gümbür gümbür dördüncü sezona gidiyoruz :A

Kadın için söylenecek söz yok, karşısında bu kadar iddialı diziler olmasına rağmen üç grupta da hala zirvede. Büyük tebrikler.

EDHO, üçüncü sezonunda olmasına rağmen oranları muazzam. Dört bölüm sonra üç haneli bölüm sayısına (100'e) ulaşıyoruz. Bölüm çok güzel bir noktada bitti, haftaya maç yoksa yükseliş devam eder. Ek olarak şunu da belirtmek istiyorum, her sezon karşımıza yeni ve iddialı diziler geliyor ve kısa süreliğine zirveyi alıyorlar daha sonra zirveyi onlardan geri alıp, yeni sezonda devam eden biz oluyoruz. O yüzden sıkıntı yok, dördüncü sezonumuza herkesi bekleriz. :A @batuhankaralar @Çiğdem-

MBCF'nin reytingleri o kadar reklama, Kenan'a ve yüksek beklentiye rağmen düşük bence. 6-7 reyting civarlarına sabitlenir ve sezonu tamamlar gibi geliyor.

UTC'nin Total grubunda reytingi iyice düşmüş ancak AB ve ABC1'de gayet iyi durumda. Yalnız önümüzdeki sezon devam ederse çok düşer oranları, sezon sonu güzel bir final yapmalı dizi. Senaryo pek tatmin etmiyor artık çünkü.

Mehmed'in reytingleri kötü değil ama yükselmesi lazım her hafta azar azar üstüne koyması lazım böyle olmaz :A

Ben her gün yazmaktan bıktım, Mavi Top hüsrana uğramaktan bıkmadı. Mehmed tüm gruplarda düşmüş artık sezon sonuna doğru yolcu ederiz. :Z

UTC de istikrarını sürdürmüş çatlasın antiler. :A

Hamile oldu ama kalp sorunu varmış ölüyormuş bebeği aldırmazsa eğer daha hızlı ölücekmiş oda Ceylana diyordu sen bakacaksın diye sanırım meryemin yerine geçecek :A

Bu sezon son olabilir oyüzden ölür biter :F

Harika bi haber verdin gece gece:X
helal olsun kenan bir farklilik olsun diye kemere süslü taslar ekletmis:A gerci ay yapimi biraktigi icin kendisine kizan faruk forumdash a da güzel gözüküp gönlünü almak istemis olabilir:A @gözlemci @cookies @vadikızı @Harunnn60 @ozmoturk @Ahmed @Thequeer @sokak sanati
DZUJDTJXkAESzoS.jpeg
DZUJC4ZXcAE_Cxz.jpeg