Kanal D Mehmed: Bir Cihan Fatihi - Dizi Yorumları

Elbiseler daha gösterişli Muhteşemin demişlerdi bende bizimkisi sade daha güzel dedim:A :A :A
neyse 1.bölüme genel yorumum:

Oyunculuk : 5.5 / 10
Senaryo: 8.5 /10
Dekor: 1 /10
Kıyafetler: 3 /10
Müzik: 6 /10

yönetmenliğe karışmam pek de alakadar etmiyi beni:A neyse bu haftalık da bu ka cuma görüşürüz hepinize çüz:X @Çiğdem- @Forumdash @Aserat @Sherlock @eskici @S.G.A.T. @Ahmed @destere <3 @Harunnn60 @xBUGRAx @Dosi @kerem
Biz gerçek MY yalan, provakasyona gelmeyin. :A

yönetmenliğe karışmam pek de alakadar etmiyi beni:A neyse bu haftalık da bu ka cuma görüşürüz hepinize çüz:X @Çiğdem- @Forumdash @Aserat @Sherlock @eskici @S.G.A.T. @Ahmed @destere <3 @Harunnn60 @xBUGRAx @Dosi @kerem

ayol daha yeni geldin dur nereye :D

Biz gerçek MY yalan, provakasyona gelmeyin. :A
Oyunculuk 5 miş git mezarında biraz dinlen kafana zeka gitsin ayoll :A :A :A

Kostantiniyye dekorlarına 1 mi verdin 😱 Ben bişey demiyorum. Görüyorsunuz... :A

Senaryoya 8.5 vermen gezici senaristi diye heralde :A

demiştim sana bedduam çok pistir diye dikkate almamıştın :)
Kostantiniyye dekorlarına 1 mi verdin 😱 Ben bişey demiyorum. Görüyorsunuz... :A

Senaryoya 8.5 vermen gezici senaristi diye heralde :A
Oğlan kıyaslamaktan dizi izleyemedi ki yok şu konuştukları sahne burasıydı yok öyleydi çatlayıp patlamadan bitrebildi neyse ki :A :A :A @Forumdash

@destere Aaa ogünden beridir klavyem kırık bana klavye borçlusun ayoll sohbetlerimden mahrum kalırsın yoksa :A :A :A