sokak sanati'ından Veda

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Ah ah bi aralar kvp medya vardı o da senin gibi ansızın gitmişti :(
Yakup, Buğra, Darksaal, emreemreu, Mahoni, Prncss.. Reytinger, Almila, KayipSehir.... Saydığım isimler habersiz aramızdan ayrılanlar, hepsi de ayrı ayrı özleniyor. :(

En azından böyle veda konusu açıp gidilmeli sonuçta insan merak ediyor, burada konuşuyorsun onca zaman, böyle pat diye gidilmemeli..

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
Forumda ilk defa beğenmeme şıkkını kullandım.

Hani belki sadece sanal ortam veya sadece senin de dediğin gibi muhabbetimiz müzik eleştirmenliğine soyunmakla geçsede, içim bir burkuldu açıkcası, üzüldüm gerçek anlamda.

Sanırım benimde 1-2 senelik bir aram var, senin söylediğin cümle şu 'doydum artık' bence gidiyorum gibi bir iddalı cümle yerine biraz acıkmaya ihtiyacım var desen çok daha iyi olabilirdi ve aynı şekilde şu konuya ufak bir mesaj ekliyip, dönme mesajı bırakırken gerçekten forumda sevinecek insanlar olacaktır.

Vedaları sevmem, görüşürüz kelimesiyle yetinmek istiyorum. :)

Edit: Bir de gerçekten şu konuda gülen insanları sevindireceksen yazıklar olsun,onların yorumlarının aksine şu forumda tanıdığım en adamın diblerinden biriydin.

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Yakup, Buğra, Darksaal, emreemru, Mahoni, Prncss.. Reytinger, Almila, KayipSehir.... Bu saydığım isimler habersiz aramızdan ayrılanlar, hepsi de ayrı ayrı özleniyor. :(

En azından böyle veda konusu açıp gidilmeli sonuçta insan merak ediyor, burada konuşuyorsun onca zaman, böyle pat diye gidilmemeli..

Yakupun da benim gibi lyssi yokmu çocukcağız haklı eğer varsa :(

Haklısın insan merak ediyor nereye kaçtı bunlar başlarına bir şey mi geldi öldüler mi kaldılar mı diye. Üzüyor bu durum benide :(

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@Tolstoyevski ben biraz fazla online kalıyorum tamam kabul ama benim çok önceden internet ile ilgili sorunlarım vardı. Sen yokken mesela forumda 1 gün oluyordum 1 gün olamıyordum. :D İşte şimdi acısını çıkarıyorum. :A

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Forumda ilk defa beğenmeme şıkkını kullandım.

Hani belki sadece sanal ortam veya sadece senin de dediğin gibi muhabbetimiz müzik eleştirmenliğine soyunmakla geçsede, içim bir burkuldu açıkcası, üzüldüm gerçek anlamda.

Sanırım benimde 1-2 senelik bir aram var, senin söylediğin cümle şu 'doydum artık' bence gidiyorum gibi bir iddalı cümle yerine biraz acıkmaya ihtiyacım var desen çok daha iyi olabilirdi ve aynı şekilde şu konuya ufak bir mesaj ekliyip, dönme mesajı bırakırken gerçekten forumda sevinecek insanlar olacaktır.

Vedaları sevmem, görüşürüz kelimesiyle yetinmek istiyorum. :)

Edit: Bir de gerçekten şu konuda gülen insanları sevindireceksen yazıklar olsun,onların yorumlarının aksine şu forumda tanıdığım en adamın diblerinden biriydin.

Sende adamsın. Forumda 2 döneminide bilirim Online gördüğümde sevindiğim üyelerdensin.:D
Umarim görüşürüz.:X İsterim tekrardan bor yerlerde karşılaşmak ve inanılmaz sohbetine devam etmek.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Kesinlikle benim açımsan da Özlenilecek üyelerdensin. Sana da tv sektöründe başarılar dilerim.:D İnce bir zekan var o sebeple iyi işler çıkaracağına eminim. Sağlıcakla kal.

Kristen alırsa bir uğrarım. Onun sözünü vereyim o zaman gönlün olsun:D

Bitirmeyecegiz zaten. Ara gibi düşün sen ve o 4 kişi ben iletişime geçeceğim sizinle. Siz fazla düşünmeyin beni.:D
Aynen çok ısrar ettin ama kırmadan aradan sıyrıldım gibi. Seni çok özleyeceğim.:bhr:

Parantez içine bayıldım. Derim zaten için güzel diye.:p Bende çok rötar yaptım sonunda gidiyorum. Hoşçakal :D

harikaydı ya bu için güzel lafı :))) yalnız keşke sen değilde bu lafı @Çiğdem- söyleseydi :)) hanı dışın sapık falan ama için güzel diye bir iltifat bile duymadık hogathadan ? :)
duydunmu hogatha? bak erkekler bile içimin güzelliğini anladı sen orda burda hala bana laf yetiştirmekle uğraş gül gibi adamı kaçırıyorsun :)

konuya olmamış dedim hiç sevenin yokmuş @sokak sanati :F

aslında harika şıkkını işaretleyecektimde sonra dedim @sokak sanati bizi yanlış anlar bu sapıkmıdır da bana kalp işareti yapıp sevgi gösterisinde bulunuyor der diye vazgeçtim o şıktan :) beğeni tuşuyla geçiştirmek zorunda kaldık :)

Eğer internette fazla zaman geçirmekten, sanal sosyallikten sıkılmaktan ve hayatta yapılacak işlere; eğitimden kitap listesi bitirmeye, yabancı dil geliştirmeye vb. zaman bulabilmek için ayrılıyorsan diyecek pek bir şey yok, tebrik ediyorum. Sonuçta bir sitede düzenli olarak takılmak ister istemez sorumluluk getirir, işin başından aşkınken olup biteni merak edersin filan derken baya zaman kaybına yol açar.

Fakat bu siteden ayrılıp başka bir sitede takılmaya başlayacak veya yine her günününü hiç azaltmadan internette dizi film izleyerek geçireceksen, ne bileyim olmamış. :( En azından haftada 2-3 gün uğranır. Böyle temelli gidiyorum deyip ayda yılda bir de olsa hiç uğramayanlar da ayıp ediyor, bir mahallede senelerce oturduktan sonra başka bir şehre temelli taşınan insan bile arada bir eski arkadaşlarını arayıp sorar sonuçta.

@Harunnn60 ile birlikte en çok Online gördüğüm isimdin, umarım o da gitmez.

Keşke Dünyalı'yı izleyip gitseydin :D Şaka bir yana vedalardan hiç hoşlanmam, arada film yorumu yapmak için uğrarsın. :)
mesajı beğendimde sonu olmamış sanki .) senden kurtulduk darısı @Harunnn60 un başına diye bitirmen lazımdı sözü :))

son olarak @Titanium un sözüyle bitireyim lafı vedaları sevmem o yüzden konuyu terkediyorum :))

@Dr. Sabahat da burdaymış :) İ love you doktor sabahat :) you are beautiful but @Çiğdem- is very ugly :))

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,788
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Valla çok üzgünüm şu an, kararlı gibi gözüküyorsun. Umarım vazgeçersin. Az girmen falan anlayabilirim ama seni burada seven bu kadar çok kişi varken temelli gitmek de neyin nesi. Haftada bir, olmadı ayda bir falan gir yani yetmez ama en azından bir haber almış olurduk. :(

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
harikaydı ya bu için güzel lafı :))) yalnız keşke sen değilde bu lafı @Çiğdem- söyleseydi :)) hanı dışın sapık falan ama için güzel diye bir iltifat bile duymadık hogathadan ? :)
duydunmu hogatha? bak erkekler bile içimin güzelliğini anladı sen orda burda hala bana laf yetiştirmekle uğraş gül gibi adamı kaçırıyorsun :)

aslında harika şıkkını işaretleyecektimde sonra dedim @sokak sanati bizi yanlış anlar bu sapıkmıdır da bana kalp işareti yapıp sevgi gösterisinde bulunuyor der diye vazgeçtim o şıktan :) beğeni tuşuyla geçiştirmek zorunda kaldık :)

mesajı beğendimde sonu olmamış sanki .) senden kurtulduk darısı @Harunnn60 un başına diye bitirmen lazımdı sözü :))

son olarak @Titanium un sözüyle bitireyim lafı vedaları sevmem o yüzden konuyu terkediyorum :))

@Dr. Sabahat da burdaymış :) İ love you doktor sabahat :) you are beautiful but @Çiğdem- is very ugly :))

Çiğdem ile daha buralardasınız. Anlar oda senin içinin güzelliğini.:D

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
@sokak sanati güle güle git sonra tekrar geri gel kafanı dinle biraz tükenmişlik sendromuna yakalamışsın sen belli.))

yigit_00

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205
O benimle ilgili ilk akla gelen zaten.:F
TV eleştirmenligine bu yaşta soyundun öyle bir şey olursun diye tahmin etmiştim. Yanıldım mı.:D

Biz anlaşıriz seninle sen rahat ol.:bhr:
Nası anlaşcaz yav. Bari özelden soyadını söyle. İstek filan gelirse kabul ediyim

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

İngilizce de büyük 'i' olmaz. :)

@sokak sanati Fındık zamanı 1 ay ara veriyorsun, umarım yine öyle yaparsın. Biraz dinlen kendine zaman ayır dönersin yine. :(

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Yolculuk nezaman @sokak sanati gitmeni istemiyorum ama yapıcak bişey yok kararlı görünüyosun ama geri dön yani kesin dönmem asla dönmem demen saçma dediysen tabi konuyu dikatli okumadım)) yani burda seni seven arkadaşların var enazından az olsa görün git hoşçakal Umut'um sevildiğini bil. :(

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,586
Puanı
1,061
Nereye gidiyon la @sokak sanati sen gidersen ben kimle tartışırım. Kim Sıla'ya laf atar( tek zevksiz sensin çünkü :A) Cidden nereye gidiyon kolay mı la öyle benim hakkım helal beni uyuz etsen de helal de gitmeni istemem yani. Benim en sevmediğim üyenin bile burada olmasını isterim yoksa forum Olmuyor. Beni kavgalarla hatırlamanı istemem gidiyorsan :F Gerçi başka da bir şey olmadı aramızda :A Neyse ben gitmemen taraftarıyım :)