Yepyeni Bir Proje: "Benim Dizim"

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fks14
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Umutsuz Ev Kadinlari'ni izliyorum, oyuncular döktürüyor yine.

Furkan sen mi izliyorsun Behzat Ç. ?
- Sadece şaşırdım. :)

Öyle göz atiyorum sadece, olaylari pek anlamis degilim. Ama oyuncular çok iyi oynuyorlar. Sasirdigina sasirmadim, izlemiyordum Behzat Ç.'yi ama diger kanallarda daha güzel dizi alternatifler olmadigi için izliyorum ama güzelmis.

@xdragxx Diziyi ilk defa izliyorum desem yalan olmaz heralde, olaylari pek anlamiyorum. Belki Abdullah sana anlatabilir neler oldugunu..

Öyle göz atiyorum sadece, olaylari pek anlamis degilim. Ama oyuncular çok iyi oynuyorlar. Sasirdigina sasirmadim, izlemiyordum Behzat Ç.'yi ama diger kanallarda daha güzel dizi alternatifler olmadigi için izliyorum ama güzelmis.

@xdragxx Diziyi ilk defa izliyorum desem yalan olmaz heralde, olaylari pek anlamiyorum. Belki Abdullah sana anlatabilir neler oldugunu..

çok kaliteli bir film izlemene sevindim.. tv deki filmler arasında gerçek hayatla birebir örtüşen nadir filmlerden biri.. umarım izlemeye devam edersin...

Bende Uçurum'un reklam aralarinda bakacagim Seksenler'e..

Seksenler bence çok iyi bir proje. 80'li yılları çok iyi anlatıyor dizi. Açıkcası severek, beğenerek izliyorum diziyi. :)

Su an Yerli Dizi programini izliyorum

hayat devam ediyoru izleyeceğim .. gittikçe konusu oturdu heyecanı yükseldi .. birinciliğin en güçlü adayı umarım beklentilerimizi boşa çıkarmaz bu hafta..

Sultan çok güzel ilerliyor. Çok begendim. #benimdizim #Sultan #KanalD

deniz yıldızı sezon finaline 4 bölüm kala heyecan üst düzeyde izlerken gözlerimi kırpmıyorum #benimdizim #deniz yıldızı #Fox :D

Evlerden Biri Benim Dizim.
Bu Akşam ki bölüm gayet başarılıydı, Oyunculuklara sözüm yok zaten,dizinin müzikleride çok hoş,jenerik muziği hariç.Kaliteli yapım fakat sonuçlar üzüyor beni gerçekten.Dizideki erdal karakterini hç sewmiyorum.iskender benim adamım zaten,yeni bölüm fragmanını da çok beğendim,haftaya güzel bir bölüm bizleri bekliyim.umarım yarın guzel sonuçlar alarak bizleri sevindirir :)

Bu aksam Star Tv'de ekrana gelen ve yapimciligini Koliba Film'in üstlendigi "Evlerden Biri" dizisini izledim.. Çok begendim bu bölümü, özellikle son sahnesi çok güzeldi..