En Son İzlediğiniz Film? 🎞

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan şirin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ben taşınabilir HDD'ye atıyorum filmleri ve sonra media player ile TV'den izliyorum :):)

Öyle daha iyi olur tabii :) TV'den izilerken sabit olmuyorum ben ama bilgisayardan izleyince sabit olarak kaldığından bu bana sıkıntı veriyor :)

I Am Legend izledim. Filmin ana konusu çok iyi ama buna rağmen bence hiç iyi işlenememiş. Özellikle ilk bir saati çok sıkıcıydı. Son 40-45 dakikası iyiydi ama yine de beklentilerimi karşılamadı. Belki The Walking Dead izlemeden önce izlemiş olsam daha etkili olurdu. :) Filmdeki en iyi şey ise Will Smith idi. :)

7.5/10

I Am Legend izledim. Filmin ana konusu çok iyi ama buna rağmen bence hiç iyi işlenememiş. Özellikle ilk bir saati çok sıkıcıydı. Son 40-45 dakikası iyiydi ama yine de beklentilerimi karşılamadı. Belki The Walking Dead izlemeden önce izlemiş olsam daha etkili olurdu. :) Filmdeki en iyi şey ise Will Smith idi. :)

7.5/10

Sünnet olduğum gün izlemiştim, anısı büyük bende:(

Pamuk Prenses in Maceraları 2012
Bildigimiz pamuk prenses 7 cuceler falan ama biraz farkliydi, eglenceli buldum bazi yerleri baya komikti ozellikle prense bayildimm diyebilirimm :D

kurtlar vadisi filistin den beri film izlemedim :D

sinemada iyi olan kazansın, DVD olarakta mıssıon ımpossible (gorevimiz tehlike 4 hayalet protokolu) filmini izledim

Forum İstatistikleri

Konular
170,757
Kullanıcılar
8,426
Son Üye
Alperen7621