Gençler En Çok Hangi Diziyi İzliyor?

ben bu sonuclara inanmiyorum pis yedili'yi en cok gencler izloyo burada hic yok.

Bizimki Lise olduğu için bizim okulda en çok Pis Yedili izleniyor :D Leyla ile Mecnun'u sorsam bilen bile çok az olur :D

Liste 15-29 yaş arasını kapsıyor. Pis Yedili daha çok lise ve ilköğretime hitap eden bir dizi diye düşünüyorum. :) 25 yaşında bir adam kolay kolay Pis Yedili izlemez... :)

Liste 15-29 yaş arasını kapsıyor. Pis Yedili daha çok lise ve ilköğretime hitap eden bir dizi diye düşünüyorum. :) 25 yaşında bir adam kolay kolay Pis Yedili izlemez... :)

Ozan bu mesajınla 25 yaşında Pis Yedili izleyen kişileri küstürdün. :d Şaka bir yana, güzel laf. :)

bizim okulda cartoon network izleniyor ilk sıradaki kanaldır:)

Müthişsin. :d

yani sonuçlar dogru bencede. geçler arasında en fazla kurtlar vadisi izleniyor ama çıkan rakam %10 bile değil

Valla o gençler bizim okulda yok niyeyse. :F Kurtlar Vadısını liseliler izliyor, üni.lilerin pek dizi izleme şansı yok. İzlemeye fırsat bulurlarsa da Spartacus gibi diziler izliyorlar, bizim arkadaşlar çok entellektüeldir. :F

sizin oradaki üniversitelileri bilmemde bizim buralardaki üniversiteliler fatmagülü izliyor, behzat ç. yi izliyor, keşanlıyı izliyor, herşeyden önemlisi muhteşem hürremi izliyor şekil a da görüldüğü gibi:)

boşuna kendinizi yormayın arkadaşlar kabul etsenizde etmesenizde gençler en çok vadiyi izliyor :D

tebrikler vadiye :) behsat ç reytingleri idare eder ab'de bence gayet normal 22:00 da yayınlanıyor öyle değilmi :)

haklsısınız arkadaşlar üniversitelilerin tercihi fatmagül, muhteşem, behzat .ç , ve keşanlı

hangi üniversite bu ya öbgz 2.dizi çıkmış :Dkuzey güney-muh.yy.-behzat ç. varken. kvp 1. dir ama o kadar oranı yoktur bence.

hangi üniversite bu ya öbgz 2.dizi çıkmış :Dkuzey güney-muh.yy.-behzat ç. varken. kvp 1. dir ama o kadar oranı yoktur bence.

Bu anket bir üniversite anketi değil, gençlik anketi imiş. Yani genç olan herkes var. :) Bir yanlış anlaşılma olduğunu düşünüp düzeltmek istedim. :)