2023 En Favori Üye 2023 Kazananı: Dosi

Ahh ahh keşke senin dediğin gibi toz pembe olsa :D

Her işin duygusal yönü var yaş küçükken daha kolay oluyor. Zamanla her giden bir iz bırakıyor bizde özden başka yer kalmadı o yüzden kafa güzel olmayınca kendimize gelemiyoruz :D
kafa güzelkende kısa sürüyor mutluluk o kafanın güzel hali şöyle ömür boyu devam etse hayat çok daha güzel olurdu bence:D öyle hayat boyu kafa yapan bir viski yokmu isveç dolaylarında @Dosi ye söylesekte gönderse :A
------

bu sefer noldu @Dosi :bağır:

Son düzenleme:
kafa güzelkende kısa sürüyor mutluluk o kafanın güzel hali şöyle ömür boyu devam etse hayat çok daha güzel olurdu bence:D öyle hayat boyu kafa yapan bir viski yokmu isveç dolaylarında @Dosi ye söylesekte gönderse :A
------

bu sefer noldu @Dosi :bağır:
Alkol karşıtı insan etiketlemissin cami duvarına pislemek denir buna :F

Öyle birşey yok malesef maç felan izleyeceksin kendini uzak tutacaksın da o bile stres işte sınırsız diye birşey yok :D

• Güldürdün
Reactions: tekin
Alkol karşıtı insan etiketlemissin cami duvarına pislemek denir buna :F

Öyle birşey yok malesef maç felan izleyeceksin kendini uzak tutacaksın da o bile stres işte sınırsız diye birşey yok :D
artık insan davranışları o kadar kararsızlaştıki kendimden ürkmeye başladım :D tepkiler anında değişiyor acaba diyorum nerde hata yaptım yine:(
konu içkiyse zaten bende sevmem @Dosi nin içi rahat olsun aha şimdi beş şişe fiski yollasın elimi sürersem namerdim denemesi bedava :A
biz iki yımırta çırpıp kahvaltı yapan insanlarız viski bizim neyimize :F

artık insan davranışları o kadar kararsızlaştıki kendimden ürkmeye başladım :D tepkiler anında değişiyor acaba diyorum nerde hata yaptım yine:(
konu içkiyse zaten bende sevmem @Dosi nin içi rahat olsun aha şimdi beş şişe fiski yollasın elimi sürersem namerdim denemesi bedava :A
Senin içip içmemen zerre umrumda değil :A
Benle muhatap olma artık arkadaşlarım ile aramın bozulmasına sebep oldun. Ne baş belası çıktın sen…
En kısa zamanda biletinin kesilmesi dileğimle

Afiyet olsun kardeşim:D

Helal olsun @Dosi bak karnı doydu Tekin'in sayende :F

• Güldürdün
Reactions: Dosi and tekin
Senin içip içmemen zerre umrumda değil :A
Benle muhatap olma artık arkadaşlarım ile aramın bozulmasına sebep oldun. Ne baş belası çıktın sen…
En kısa zamanda biletinin kesilmesi dileğimle
bak gördünmü @RüzgarGülü anladım bu kızın derdi farklı içkiyle alakalı değil bu :D

artık senle muhattap olmuycam bu son yazdığım mesaj mutlu olabilirsin :D

aynen bende diyorum sabahten beri @Dosi niye cevap vermiyor diye ordan kıza bağırıyorlar sanırım sakın onunla konuşma diye :A
Öyle bir şey yok ama seninle muhabbet etmemin bir sebebi var(dı) ama bunu anlamaz insanlar (şimdi) anlatamam zaten.
Neyse zamana ihtiyaç var.
Gerekeni başkaları yapar artık. Benden çıktı :Z

Öyle bir şey yok ama seninle muhabbet etmemin bir sebebi var(dı) ama bunu anlamaz insanlar (şimdi) anlatamam zaten.
Neyse zamana ihtiyaç var.
Gerekeni başkaları yapar artık. Benden çıktı :Z
benim için sorun değil kim ne yapar ne yapmaz hiç umrumdada değil :D ben değer verdiğim insanlarla sohbetime devam ederim gittiği yere kadar :D

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü
Konuda 17 ziyaretçi var. İlginç
------

Birden 29 oldu :A
------

En Favori Üye 2024’te görüşmek üzere (tahmini Mart 2025)

• İlginç
Reactions: RüzgarGülü
Konuda 17 ziyaretçi var. İlginç
------

Birden 29 oldu :A
------

En Favori Üye 2024’te görüşmek üzere (tahmini Mart 2025)
Pazar pazar merak ettiler herhalde ya. Forumda etkileşim çoğaldıkça ve özgünlük arttıkça öne çıkıyor tabi forum :D

Renklilik de önemli tabi sadece reyting değil :)

• Beğendim
Reactions: Dosi
Sen geldin ben yoktum, ben geldim sen yoksun. Böyle böyle devam eder :))) ve evet her zamanki gibi haksız çıkmadım. Sıkıldım hep haklı olmaktan :)))

Çevrede bi cesura denk gelemedik :A
Evet senin bu haklı çıkmaların bazen gerçekten insanı yok ediyor, eğer haksız tarafta ben var isem... :)))

• Okudum
Reactions: Dosi