2023 En Favori Üye 2023 Kazananı: Dosi

beni favori üye yapanmı var sanki :D oysa neler neler aklımdan geçiyor bir favori üye olsamda keith long gibi herkesi patlatsam diyorum senaryolarımda :D
Senaryo bölümünde konu açmak için favori üye olmaya gerek yok.
İçeriğini iyi tut ceza almak istemiyorsan

• Güldürdün
Reactions: tekin
zaten benimde sana karşı bir kanım ısındı sanki ,aslında bayağıda sempatik biriymişsin ne şirretlik varsa bu @Dosi de var :D biz gül gibi geçiniyorduk geldi aramıza nifak tohumları soktu elin isveçlisi ! kardeşi kardeşe düşürmeye çalıştı ama biz iyiki bu tuzağa fazla düşmedik düştüysekte kalkmasını bildik en azından :A
------

boşver o kendi kendine konuşuyor öyle biz aldırış etmeyelim birazdan gider nasılsa :F

Kendine yakıṣan yorumlar yapmıṣsın konuda arkamdan. Bu yüksek kaliteli ve seviyesi gözleri kamaṣtıran yorumları bu mesajımdan sonra kendime mahrum ediyorum ve seni yok sayıyorum forum ayarlarından. Lütfen sende insan gibi bundan sonra Yakamoz'u anma. Tersi senin için iyi olmaz.
Oyuna gelmemeliyiz tekin yoldaşım :A Biz masum halk dikkatli olmalıyız bu yöneticilere karşı :A

Ṣaṣırttın bu mesajında. Birini rapor edip sonra yoldaṣ olmak da ilginç bir durum.

Ne anlamda yazdığımı çok iyi biliyorsun :)

Neyse @Yakamoz-Asi sana şikayet edilmiştim ama gör kimin samimi olduğunu.
İnsanlar yadırgadığını yaşarmış diye boşuna demiyorlar :)

Kimin bu bahsi geçen konuda ne olduğu belli değil onu anladım sadece. Ama uzatmamak adına, kendi tansiyonumu düṣünerek gereken iṣlemi yapıyorum. Aranızdaki aile bağları beni pek ilgilendiren bir durum değil. Lakin yukarda yazdığım ṣeyin tersi olursa yönetime iṣ çıkacaktır. Bu konuda da son kez yazıyorum. İyi geceler.

Kendine yakıṣan yorumlar yapmıṣsın konuda arkamdan. Bu yüksek kaliteli ve seviyesi gözleri kamaṣtıran yorumları bu mesajımdan sonra kendime mahrum ediyorum ve seni yok sayıyorum forum ayarlarından. Lütfen sende insan gibi bundan sonra Yakamoz'u anma. Tersi senin için iyi olmaz.

Ṣaṣırttın bu mesajında. Birini rapor edip sonra yoldaṣ olmak da ilginç bir durum.

Kimin bu bahsi geçen konuda ne olduğu belli değil onu anladım sadece. Ama uzatmamak adına, kendi tansiyonumu düṣünerek gereken iṣlemi yapıyorum. Aranızdaki aile bağları beni pek ilgilendiren bir durum değil. Lakin yukarda yazdığım ṣeyin tersi olursa yönetime iṣ çıkacaktır. Bu konuda da son kez yazıyorum. İyi geceler.
Konudaki tüm mesajlar çorba oldu. Kim kimle iyi kimle kötü belli değil.

şu son yazılanların nerdeyse hiç birini ciddiye alma

Cidden @mrt-06 nın nazarina geldi. Herkss iyiydi durumundan sonra olan oldu.
------

@tekin eğlenmeye çalışan birisi dozunu kaçıyor tabiki ama sonuçta burda köklü bağı yok sınırları zorlayabiliyir daha çok genç olduğu burdan anlaşılıyor :)
doz falan kaçırdığım yokda insanlar reel dünyadaki sıkıntılarını foruma yansıtıyor bir gün neşeli bir gün bakıyorsun hiç alakasız bir mesaja afra tafra yapıyorlar orası sıkıcı yoksa yorumlarımda kişilere hakaret yok öylesine yorumlar işte :D
espriyi kaldıramayacak insanlar eğer rahatsız olduklarında foruma girip destan yazacaklarına rahatsızlık duydukları mesajı yazan kişiye özel mesajla ulaşıp arkadaşım yorumlarından rahatsız oluyorum benim hakkımda bu tarz yorumlar yapma dese yeterli zaten:D
------

Konudaki tüm mesajlar çorba oldu. Kim kimle iyi kimle kötü belli değil.

şu son yazılanların nerdeyse hiç birini ciddiye alma
herkesin ne yazdığı çok net belli herhangi bir mesajda herhangi bir kişiye hakaret olmadığıda belli ama niyetler farklı, herkes anlamak istediği yerden anlamış :D
------

benim açımdan sıkıntı yok karşılıklı birbirimizi görmezden geliriz olur biter :D

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü

Abi Dosi'nin dediği gibi konuda dünden beri yazılanları hiç ciddiye alma goygoyda dozajı kaçırdık sadece biraz :A

doz falan kaçırdığım yokda insanlar reel dünyadaki sıkıntılarını foruma yansıtıyor bir gün neşeli bir gün bakıyorsun hiç alakasız bir mesaja afra tafra yapıyorlar orası sıkıcı yoksa yorumlarımda kişilere hakaret yok öylesine yorumlar işte :D
espriyi kaldıramayacak insanlar eğer rahatsız olduklarında foruma girip destan yazacaklarına rahatsızlık duydukları mesajı yazan kişiye özel mesajla ulaşıp arkadaşım yorumlarından rahatsız oluyorum benim hakkımda bu tarz yorumlar yapma dese yeterli zaten:D
------

herkesin ne yazdığı çok net belli herhangi bir mesajda herhangi bir kişiye hakaret olmadığıda belli ama niyetler farklı, herkes anlamak istediği yerden anlamış :D
------

benim açımdan sıkıntı yok karşılıklı birbirimizi görmezden geliriz olur biter :D
Tabi orası öyle de işte herşey herkes her zaman günlük gülistanlık olmuyor :D

------

------

Bak madem ciddi konuşmaya başladık sana şöyle söyleyeyim. Benim reel hayatta kafam bozuk forumda kafamı eseni yapayım düşüncesi doğru bir düşünce değil her yerin belli kuralları vardır forum da reel hayatın bir yansımasıdır ayrıca. Senin aksine burayı reel hayat kadar ciddiye alanlar olabilir. Daha yeni üyesin dün 1 bugün 2 kaç kişiyle kavga ettin hayırdır derler adama :D

Tabi orası öyle de işte herşey herkes her zaman günlük gülistanlık olmuyor :D
eğer güllük gülistanlık yer, günlük gülistanlık olamıyorsa hele ki benim gibi bir gülü gülistanlık kabul etmiyorsa neyleyim öyle gülistanlığı :A
------

Bak madem ciddi konuşmaya başladık sana şöyle söyleyeyim. Benim reel hayatta kafam bozuk forumda kafamı eseni yapayım düşüncesi doğru bir düşünce değil her yerin belli kuralları vardır forum da reel hayatın bir yansımasıdır ayrıca. Senin aksine burayı reel hayat kadar ciddiye alanlar olabilir. Daha yeni üyesin dün 1 bugün 2 kaç kişiyle kavga ettin hayırdır derler adama :D
tamam ama bir müsade edin yani :D dediğin gibi dün bir bugün iki, demekki üçüncü bir hakkım daha var o hakkımı kullanmam lazım ne demişler allahın hakkı üçdür :A

eğer güllük gülistanlık yer, günlük gülistanlık olamıyorsa hele ki benim gibi bir gülü gülistanlık kabul etmiyorsa neyleyim öyle gülistanlığı :A
------

tamam ama bir müsade edin yani :D dediğin gibi dün bir bugün iki, demekki üçüncü bir hakkım daha var o hakkımı kullanmam lazım ne demişler allahın hakkı üçdür :A
İyi hadi bakalım Allah’ın hakkı 3’tür diyip sana müsade edelim biraz kendine çeki düzen vermen için :A İnsan kazanmak zordur kaybetmek kolaydır. Zoru mu kolayı mı tercih edeceğin sana kalmış artık :A

------

Gülü seven dikenine katlanır diyerek konumuza dönelim en iyisi tekin olmayan tekin :F

Gülü seven dikenine katlanır diyerek konumuza dönelim en iyisi tekin olmayan tekin :F
------

------

------

Sen sinirlendim mi? Ne bu ciddiyet :A

Bu şarkıda batmış ama diken :A
tekinde çok çabuk küstüğünü unutmuş. İlk zaman olan tribini unutmadık :A az üstüne gidilse kaçacak :A
Başka konuda tribini atmış bana nostalji konusunda azar felan filan demiş :F

Kaçar mı kaçar daha tam tanımıyoruz ama bizim gibi aldırış etmiyor da olabilir :D

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Başka konuda tribini atmış bana nostalji konusunda azar felan filan demiş :F

Kaçar mı kaçar daha tam tanımıyoruz ama bizim gibi aldırış etmiyor da olabilir :D
Ben kendisini gayet iyi tanıyorum @tekin

Geldiğinde ilk kucak açan sendin, senden ters bir şey duymak onu incitir. 17 yaşında ya çok duygusal :A
------

24
42
Toplamı 66
Yarıya böl 33
2025 senesinde 33 olacaktır. Kendisi zaten 92’li olduğunu yazmıştı. Bu denkleme uyuyor.
@tekin erkenden kaçıp uyuduğuna göre o kadar genç olma ihtimali yok :A
@tekin yine görmemiş pardon görmemezlikten gelmiş :A

Ben kendisini gayet iyi tanıyorum @tekin

Geldiğinde ilk kucak açan sendin, senden ters bir şey durmak onu incitir. 17 yaşında ya çok duygusal :A
------

@tekin yine görmemiş pardon görmemezlikten gelmiş :A
Evet eskiden her yeni üyeye fake derdim şimdi ise yenileri kucaklıyorum foruma bağlansinlar diye :D

Evet eskiden her yeni üyeye fake derdim şimdi ise yenileri kucaklıyorum foruma bağlansinlar diye :D
Şimdi fake olmanında bazı aşamaları var, kimi dalga geçmek için açar. Kimi zamanında kötü ayrıldığı için bambaşka bir karakterde (hatta cinsiyet) dönüş yapıp sıfır bir başlangıç yapar ama yine dalgası vardır. Kimide çok zaman geçmiştir ve yeni bir başlangıç olarak sıfırdan başlamak ister ama ortalığı bulundurmadan kendince takılıp :A

Hepsine şahit oldum. Kimisini kanıtladım kimisini çok iyi bildiğim ama bir şey yapamadığımız, bilmemiş gibi davrandığımda oldu. Somut kanıt olmayınca bazen el kol bağlı (şimdi bunun üzerine daha fazla gelirler :A )
Doğru zamanda şutlamayı yaparız duruma göre :A
------

Bu arada ben favori üyeykende çözmüştüm bazı şeyleri :A

Şimdi fake olmanında bazı aşamaları var, kimi dalga geçmek için açar. Kimi zamanında kötü ayrıldığı için bambaşka bir karakterde (hatta cinsiyet) dönüş yapıp sıfır bir başlangıç yapar ama yine dalgası vardır. Kimide çok zaman geçmiştir ve yeni bir başlangıç olarak sıfırdan başlamak ister ama ortalığı bulundurmadan kendince takılıp :A

Hepsine şahit oldum. Kimisini kanıtladım kimisini çok iyi bildiğim ama bir şey yapamadığımız, bilmemiş gibi davrandığımda oldu. Somut kanıt olmayınca bazen el kol bağlı (şimdi bunun üzerine daha fazla gelirler :A )
Doğru zamanda şutlamayı yaparız duruma göre :A
------

Bu arada ben favori üyeykende çözmüştüm bazı şeyleri :A
Ya öyle şeyler çok çok olabilir de çok kafa yormamak gerek işte :D

Kimisi hızlı koşar sona kimisi farklı yaşar. :D

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Ya öyle şeyler çok çok olabilir de çok kafa yormamak gerek işte :D

Kimisi hızlı koşar sona kimisi farklı yaşar. :D
Arkadaşlara çağrımdır KENDİ hesabınız ile gelin. Zamanında her ne hata yapmış olursanız olun zaman en iyi ilaçtır. Yüzünüze vurmayız kendinizce takılın :A

Arkadaşlara çağrımdır KENDİ hesabınız ile gelin. Zamanında her ne hata yapmış olursanız olun zaman en iyi ilaçtır. Yüzünüze vurmayız kendinizce takılın :A
Zaten ana hesaptayim bana niye yazıp duruyorsun :F

Tabi ya gelsinler çok özledik kendilerini 👻