2023 En Favori Üye 2023 | Büyük Final | Yakamoz Asi vs Dosi (Açık Oylama)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi üye yılın favori üyesi seçilsin?

• Yakamoz Asi

• Dosi

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Hay Allah'ım sanki cumbaşkanı seçimi birde erkek,kız ayrımı yaratıldı 😉

yani ortaya bir taş atıldı herkes düştü olayı bu sağlam mikser oldu :bağır:

• Güldürdün
Reactions: tekin
Hay Allah'ım sanki cumbaşkanı seçimi buda erkek,kız ayrımı 😉

yani ortaya bir taş atıldı herkes düştü olayı bu sağlam mikser oldu :bağır:
taşı atanı çarmıha germek lazım :A
hep @S.G.A.T. ın işleri ne güzel oylama yapıyorduk sessiz sakin geldi durgun suya taş attı dalğalar şimdi diz boyu nerdeyse beni yutacak :F hanı kimi yutarsa yutsun çok da umrumda değil ama yani beni yutması olmuyor. kurunun yanın da yaşlarda gidiyor üzülüyorum haliyle :A

• Güldürdün
Reactions: ☾☆HollyDemon666
@Yakamoz-Asi
benim mesaj sayım oy vermeye yeterli mi? acep:bilmem:

hak eden kazansın:)

Kadın kısmı finale kadar geldiyse yeterlidir. Oyum Ömer abiye.

@Yakamoz-Asi verdim oyumu.

İlk defa bu etkinlikde açık oylama görüyorum.

Her ikisinede başarılar diliyorum.
@Dosi zaten daha önce arka arkaya aldı bu ünvanı, diğer üyelerin kazanmasını tercih ediyorum.

@Dosi'nin daha önce etkinliği kazandığını düşünürek @Yakamoz-Asi'ye gitti benim de oyum.

Daha önce etkinliği kazanmış olmasına rağmen oyum @Yakamoz-Asi ’ye gitti.

Bu bahaneler moda zaten ama bundan sonra biz de o modaya uyarız :A

Bu arada 3 final gördüm üçünde de çok rahattım çünkü kazandıklarında üzülmeyeceğim rakipler denk geldi.
Kaybedersem Ben kazanmış kadar oluyorum zaten.
Eğer en favori üye 2024 olursa (bu durumda zor) kaybedersem katılacağım için çelme atmaya devam ederiz :A

Açık oylama harika oldu.

Bir kez de hak eden kazansın şu etkinliği, oyum @Yakamoz-Asi reyize :A

Diğer üye de inşallah kaybeder :A

@Dosi hanımı 10. yılının şerefine en favori üye yapma planıma sadık kalmak adına oyum bunak @Yakamoz-Asi ye gidiyor. :A

@Dosi benim arkadaşım başarılı bir üye ve mod ama iki kere seçilmişliği var o yüzden @Yakamoz-Asi Ömer diyorum ☺️

Karşısında 2 kere kazanan bir rakip olduğu için bu defa @Yakamoz-Asi diyorum .. İkinize de başarılar dilerim 😊

@Yakamoz-Asi verdim oyumu
İyi olan kazansın.

Oyumuz verilmiştir.

Oylariniz icin tesekkür ederim :bhr:
------

evet şimdi gelelim oy kullanma şartıma ;

@Yakamoz-Asi tubasından ; @Dosi küçük emrahından vazgeçerse oy veririm yoksa no oy :A :A

Benim Tuba'dan vazgectigimi 11 forum senesi icinde gördün mü :A

Küçük Emrah mı kaldı piyasada :A
şov yapmayı bırak istersen :A

Etkinlik başladı kayıplara karıştı :A
heyatım @Angelica nın oğlan da kanal 7 de çıkıyor varlığı ile yokluğu bir yani ama teyzoşun hayallerinde hala :A
------

Oylariniz icin tesekkür ederim :bhr:
------

Benim Tuba'dan vazgectigimi 11 forum senesi icinde gördün mü :A
@Dosi yine stratejik cevap vermiş bu işleri hiç öğrenemedin.ss

heyatım @Angelica anın oğlan da kanal 7 de çıkıyor varlığı ile yokluğu bir yani ama teyzoşun hayallerinde hala :A
------

tuba güzel kadındır tubaya laf yok:D tek kusuru sadece bacakları kısa gövdesi uzundur biraz(bunun halk dilinde ismi daha farklıdırda tam çıkaramadım şimdi ) onun haricinde tubaya laf söyletmem :D

heyatım @Angelica nın oğlan da kanal 7 de çıkıyor varlığı ile yokluğu bir yani ama teyzoşun hayallerinde hala :A
------

d0306d3ba4c53f0972b55f34f3017d14.jpg

kızzz bak @serhatt seni kıskanıp o portakal suyuna şap atmış ; oğlan iptal bence vazgeç :F :F
------

tuba güzel kadındır tubaya laf yok:D tek kusuru sadece bacakları kısa gövdesi uzundur biraz(bunun halk dilinde ismi daha farklıdırda tam çıkaramadım şimdi ) onun haricinde tubaya laf söyletmem :D
@Yakamoz-Asi ye pembe kimlik 20-50 yaş arası olması ve nefes alması yeterli o kadar detay bakmaz :F

kızzz bak @serhatt seni kıskanıp o portakal suyuna şap atmış ; oğlan iptal bence vazgeç :F :F
------

@Yakamoz-Asi ye pembe kimlik 20-50 yaş arası olması ve nefes alması yeterli o kadar detay bakmaz :F
sanmam burda olsa tamam insan bulmakta zorlanıyor belki :D ama elin isviçresinde @Yakamoz-Asi seçici davranmayı öğrenmiştir öyle her gördüğüne eyvallahı çekmez:F
------

oğlana gazozu nuri alço getirmemiştir umarım :A

Tamam bende ona cevap verdim işte :A
senin sorunun cevabını @serhatt a sorman lazım :D
------

Sen kaşınıyorsun bak @Dosi banlar haberin olsun :A
kızı kötü tanıtmayalım:D naif narin öyle yumuşak huyludurki bugüne kadar hiç kimseyi banladığını sanmam dünyanın en zarif hanımefendisidir kendisi :A
------

:A konu iki dış mihrağın yarışıydı bence gereksiz bir konu o yü<den konuyu değiştirdim :A:A
senin son yayınladığın listeye noldu bir an kayboldu ortadan tam da detayları inceliyordum yoksa @Dosi yemi çarptı :A

Son düzenleme: