2024 Ağustos Ayının En Favori Üyesi - Bully

İlk bölüme bakarım. Sararsa devam ederim.
@Bully başlıyoruz :A (ben beğenirsem çabuk tüketirim ama :A )
Zaten 13 bölüm biter hemen :A Ben daha Var Bunlar'ı bitiremedim :A
Sizi dizinin konusuna etiket edip başlıyorum yazdım ama konudaki tanıtım videosu fazla mafya tarzı olduğu için ve yorumlardan anladığım kadarı ile sonu olmamış başrol ayrılmış vazgeçtim ve sildim mesajımı :A
Haber edeyim dedim
İşten yorgun dönünce kafa yorucu dizi modum yok

Sizi dizinin konusuna etiket edip başlıyorum yazdım ama konudaki tanıtım videosu fazla mafya tarzı olduğu için ve yorumlardan anladığım kadarı ile sonu olmamış başrol ayrılmış vazgeçtim :A
Haber edeyim dedim
Özel röportaj modun var mı? :A

• İlginç
Reactions: Dosi
Sizi dizinin konusuna etiket edip başlıyorum yazdım ama konudaki tanıtım videosu fazla mafya tarzı olduğu için ve yorumlardan anladığım kadarı ile sonu olmamış başrol ayrılmış vazgeçtim ve sildim mesajımı :A
Haber edeyim dedim
Kalp kalbe karşıymış ben de Reaksiyon yorumumu yazacaktım bugün :F @Yakamoz-Asi

İlk iki bölümünü izledim. Kaliteli fakat biraz soğuk bir dizi ve karışık bir anlatımı var. Türk halkının izlememesine şaşmamalı :A Dizi derin mevzulara değiniyor. Yorumlamamak en iyisi zaten :A

Başrol ayrılış haberini 2014’ten hatırlıyordum ben zaten demek ki uyumsuzluklar, oturmayan bir şeyler var :A

Sen Halka dizisini sevmiştin, buna ısınamadın demek :A

İlk iki bölümünü izledim. Kaliteli fakat biraz soğuk bir dizi ve karışık bir anlatımı var. Türk halkının izlememesine şaşmamalı :A Dizi derin mevzulara değiniyor. Yorumlamamak en iyisi zaten :A

Başrol ayrılış haberini 2014’ten hatırlıyordum ben zaten demek ki uyumsuzluklar, oturmayan bir şeyler var :A

Buna bakmadım ama tanıtımı beni çekmedi.
Halka bambaşkaydı. Bi de o zamanlar kafam çok yorgun değildi. Şimdi şartlar değişti :A

• Güldürdün
Reactions: Bully
Buna bakmadım ama tanıtımı beni çekmedi.
Halka bambaşkaydı. Bi de o zamanlar kafam çok yorgun değildi. Şimdi şartlar değişti :A
Ben Halka’nın ilk bölümüne bakmıştım ama devam etme isteği uyandırmadı ve eğitim hayatım yoğundu :A

Aynen eski kafamızla şimdiki kafamız arasında farklar olması normal :A

Ben de tam odaklanamadım zaten Reaksiyon’a kafa almıyor artık karışık şeyleri :A Odaklarımız değişti artık :A Çekemedi kendine sıcaklık eksikti dizide :A

• Güldürdün
Bir üyenin kadar uzun süre ara verip de hiçbir şey olmamış gibi destek görmeye devam edip favori olması harika bir başarı ve bunu sadece gerçek efsaneler başarabilir kocaman tebrikler. :bhr: :Z @Bully
------

@Aserat @Emre Ozansoy @dreamy beni tebrik etmediniz bari konuya reaksiyon bırakın…
Sürekli bir şeyler yazayım deyip deyip unutuyordum bu sefer hallettim. :A

• Harika
Reactions: Bully
Bir üyenin kadar uzun süre ara verip de hiçbir şey olmamış gibi destek görmeye devam edip favori olması harika bir başarı ve bunu sadece gerçek efsaneler başarabilir kocaman tebrikler. :bhr: :Z @Bully
20. reaksiyonu da kaptık @Bully :A bu da favori üyelikte aldığım rekor reaksiyon :A
Her anlamda rekora koştun :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Bully
Eraycım ne güzel yazmışsın öyle çok teşekkür ederim beni hem mutlu ettin hem duygulandırdın sağol varol :bhr: :Z
------

20. reaksiyonu da kaptık @Bully :A bu da favori üyelikte aldığım rekor reaksiyon :A
Her anlamda rekora koştun :A
Birlikte başardık, rekorlar bizim işimiz :bhr: :Z

Bakalım daha devamı gelecek mi beğenilerin :F

Haber edeyim dedim

Size reaksiyon falan yok :A

• İlginç
Bu konu sonrası dağılacağız. Herkes kendi yağında kavrulsun :A
Ya ben sana bir şey danışacağım. Aslında @Bully ’ede danışacaktım ama kliptir odur budur derken unuttum sonra geldi aklıma :A
En çok seni alakadar eden bir durum (12Adam merak etsin) :A

Bu konu sonrası dağılacağız. Herkes kendi yağında kavrulsun :A
Ya ben sana bir şey danışacağım. Aslında @Bully ’ede danışacaktım ama kliptir odur budur derken unuttum sonra geldi aklıma :A
En çok seni alakadar eden bir durum (12Adam merak etsin) :A
Hem meraklandırıyorsun, hemde ban yersin diyorsun ayıp ediyorsun ha. :A
Gıcık mosi

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi