2024 Ağustos Ayının En Favori Üyesi - Final

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi Üye Ayın Favorisi Seçilsin?

• Bully

• Royal Highness

• tekin

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
  • Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
evet aynen bu işte :D

bu arada ben kaçar herkese iyi geceler
yarına kısmetse yarışı kazanmış şampiyon olarak dönerim şaşarsınız :F
Dönsen sasariz zaten de zor. Çok üye gördüm bir gecede forumun kralı oldum sanıyordu. Neymiş gece forumda tekmis kralmis neyse öldü gitti onlar tekin babbba burda :F

Son düzenleme:
Ben MasterChef izlerken konu açılmış da 5 sayfa mesaj yazılmış bile :F :F Okurken baya güldüm, çok eğlenceli sohbet olmuş :Z:Z

Oyunu bana veren tüüüm forumdaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim :bhr: Ayrıca oy vermeyip iyi dileklerini ileten herkese de teşekkür ederim :bhr:

Finale kalan @Bully ve @tekin'i tebrik ediyor, kendilerine başarılar diliyorum :)

Finale çıktılar diye tebrik edip etiketlersem oy verdiğimi düşünüp sonra hayal kırıklığına uğrayacaklar :F

Sadece kazananı tebrik etmek en iyisi artık öyle yapma kararı aldım :D
@Bully kendine oy vermiş arkadaşlar, biz @tekin ile boşuna oy beklemeyelim ondan :F

Ben MasterChef izlerken konu açılmış da 5 sayfa mesaj yazılmış bile :F Okurken baya güldüm, çok eğlenceli sohbet olmuş :Z

Oyunu bana veren tüüüm forumdaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim :bhr: Ayrıca oy vermeyip iyi dileklerini ileten herkese de teşekkür ederim :bhr:

Finale kalan @Bully ve @tekin'i tebrik ediyor, kendilerine başarılar diliyorum :)

@Bully kendine oy vermiş arkadaşlar, biz @tekin ile boşuna oy beklemeyelim ondan :F
Bu ay kazanıp 5 ay kafam rahat olsun istiyorum o yüzden :A

Gelecek ay tüm oylarım sana, sözüm olsun :bhr: :Z

• Harika
Reactions: Royal Highness
Benim sözüm sözdür merak etme :A Gelecek ay oyum sende kayıtlara da geçsin başkası da benden oy beklemesin :F
Helal bee, nasıl güzel konuştun :A :A

Bu arada benim oyum @Bully'e gitti. 4 yıl aradan sonra foruma dönmekle ne iyi yapmışsın. İyi ki geldin. Ağustos ayının favori üyesi olmayı sonuna kadar hak ettin :ok:

• Harika
Reactions: Bully
peki demirelde bizi görüyormu (şimdi bu espriyide anlamaz bizim isveçli :D ) tek tek anlatıcan hanı film vardı demiştikine felan .. ıyy hiç uğraşmıyacam bu isveçlilere espride yapılmıyor :D
Aynen anlamadım :bilmem:
En sonunda tekin çok tekin değil diyecek gibi oldun ama.kendini frenledin :F @tekin
Tam da öyle bir şey dedim aynen :A
@Dosi net anladı o mesajı o bana yeter :F

yani en iyi yönetici yok daha civarda, çünkü ben daha yönetici olmadım demiş şair :F
çok fırın ekmeği yemen gerekiyor :A
Benim sözüm sözdür merak etme :A Gelecek ay oyum sende kayıtlara da geçsin başkası da benden oy beklemesin :F
Ben emekli olup burada oylama tabi tutacaktım kendimi. Yeni bir intikam doğar :A

Mesajımı tamamlayamadan yanlışlıkla yayınlamıştım. Hemen editledim ama jet hızıyla cevapladığın için alıntında yarım görünüyor :F :F

Rica ederim ne demek :)
Düzenlediğin cümle de harikaymış tekrardan teşekkür ediyorum gelecek ay da sen kazanacaksın inşallah :Z
------

Aynen anladım :bilmem:

Tam da öyle bir şey dedim aynen :A

çok fırın ekmeği yemen gerekiyor :A

Ben emekli olup burada oylama tabi tutacaktım kendimi. Yeni bir intikam doğar :A
Ya sen var ya sen nerden aklına geliyor böyle şeyler :A Söz vermiş bulunduk artık :F

Sen de kendini emekli etmeyeceğinee göreee :A (Yani inşallah...)

Düzenlediğin cümle de harikaymış tekrardan teşekkür ediyorum gelecek ay da sen kazanacaksın inşallah :Z
------

Ya sen var ya sen nerden aklına geliyor böyle şeyler :A Söz vermiş bulunduk artık :F

Sen de kendini emekli etmeyeceğinee göreee :A (Yani inşallah...)
Bekleyip göreceğiz ama mesajı aldım. Bu benim için o an aday olmuşum ve aynı filmi izlemişim gibi bir durum. Olmuş gibi düşüneceğim artık :A (güldüğüme bakma bu bir maske)

Neyse ben anlayacağımı anladım.

Bekleyip göreceğiz ama mesajı aldım. Bu benim için o an aday olmuşum ve aynı filmi izlemişim gibi bir durum. Olmuş gibi düşüneceğim artık :A (güldüğüme bakma bu bir maske)

Neyse ben anlayacağımı anladım.
40 yılın başı garanti bir oyumuz oldu, onda da sayın süper modumuz @Dosi'nin engeline takılacağız gibi :F :F

@Bully ne diyorsun bu işe? :A:A

• Güldürdün
Reactions: Bully and Dosi
40 yılın başı garanti bir oyumuz oldu, onda da sayın süper modumuz @Dosi engeline takılacağız gibi :F

@Bully ne diyorsun bu işe? :A:A
Yok bizim Bully ile yıllar öncesine ait bir mevzumuz vardı. Üstüne alınma. Bir gönderme bu :A
Dur bakalım, bu ayı kazanıp 5 ay kenara çekileceksin belki :A

• Güldürdün
Reactions: Royal Highness
Yok bizim Bully ile yıllar öncesine ait bir mevzumuz vardı. Üstüne alınma. Bir gönderme bu :A
Dur bakalım, bu ayı kazanıp 5 ay kenara çekileceksin belki :A
Yok aranızda bir espri konusu olduğunu ilk sayfalardaki mesajlardan az çok çakozlamıştım zaten de esprisine yazdım öyle :A:A

• Güldürdün
Reactions: Dosi