2024 Ağustos Ayının En Favori Üyesi - Final

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi Üye Ayın Favorisi Seçilsin?

• Bully

• Royal Highness

• tekin

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Sen söylemişsindir de ben hatırlamıyorum. Sen dosiye sor favori üye nedir? Ne iş yapar ne işe yarar nasıl olunur gibi soruları :D

Safa yatmiyorsun cin gibisin. Tü tü maşallah diyelim :F

Çok mod gördüm eskiden beri birçok forumda helal sana be :F ama tekin değişik biraz biraz çekici özelliği var itme özelliği de var çözemedim :F

5 ay yatmak güzeldir. 12. Adam da 1 sene yatıyor herhalde o da kazanmış bir ara @12.Adam yıllık herhalde o daha mühim tebrik edeyim onu burdan :D

Görmediğim amcamada selam mezarda yanına gidemedim hiç ne bileyim selam göndermek istedim ne alakaysa :F
saf değilizde bazen bizi kandırmaya çalışan kişilere kandırıyormuş hissi yaşatıyoruz :A bu da açıklanamayacak bir şey :A

Ben eskiden daha cingöz moddum. Şimdi yaşlılıktan mı bilemem biraz köreldik :A

Zaman kavramını artık kavrayamıyorum. 4 yıl ne ya? :A

Hiçbir şey değişmemiş hissi var nedense. Ama çok şey değişiyor. Sende evleniyorum deme düşüp bayılıcam yoksa. :A
Sanki hiç 4 yıl yokmuşum gibi gelmiyor değil mi :A Zaman kavramı cidden enteresan :A

Evlilik uzak ihtimal gibi şu an kendimizi yakmayalım doğru aday bulursak bakarız :A

Sen söylemişsindir de ben hatırlamıyorum. Sen dosiye sor favori üye nedir? Ne iş yapar ne işe yarar nasıl olunur gibi soruları :D

Safa yatmiyorsun cin gibisin. Tü tü maşallah diyelim :F

Çok mod gördüm eskiden beri birçok forumda helal sana be :F ama tekin değişik biraz biraz çekici özelliği var itme özelliği de var çözemedim :F

5 ay yatmak güzeldir. 12. Adam da 1 sene yatıyor herhalde o da kazanmış bir ara @12.Adam yıllık herhalde o daha mühim tebrik edeyim onu burdan :D

Görmediğim amcamada selam mezarda yanına gidemedim hiç ne bileyim selam göndermek istedim ne alakaysa :F
haklısın bunu sorayım kesin bilir koskoca süper mod bunuda bilmese süper modluğu bana devretsin daha iyi :D
@Dosi favori üye nasıl olunuyor favori olmam için mesaj sayısımı çoğalacak başka bişeymi olacak nasıl oluyor bu iş ? :D

Sanki hiç 4 yıl yokmuşum gibi gelmiyor değil mi :A Zaman kavramı cidden enteresan :A

Evlilik uzak ihtimal gibi şu an kendimizi yakmayalım doğru aday bulursak bakarız :A
Uzun süredir yoksun ama 2 yıl falan oldu derim herhalde. 4 yıl çok fazlaymış ya. Kim bilir ne yaptın bu zaman diliminde. :A

Oh, bu konuda yalnız olmadığım için keyfim yerine geldi. :Z

• Güldürdün
Reactions: Bully
haklısın bunu sorayım kesin bilir koskoca süper mod bunuda bilmese süper modluğu bana devretsin daha iyi :D
@Dosi favori üye nasıl olunuyor favori olmam için mesaj sayısımı çoğalacak başka bişeymi olacak nasıl oluyor bu iş ? :D
Sor.tabi. başka modlara da sorabilirsin hepsi hizmetinde demek isterdim de öyle değil tabiki sor yani :D

• Güldürdün
Reactions: tekin
Uzun süredir yoksun ama 2 yıl falan oldu derim herhalde. 4 yıl çok fazlaymış ya. Kim bilir ne yaptın bu zaman diliminde. :A

Oh, bu konuda yalnız olmadığım için keyfim yerine geldi. :Z
Kim bilir neler yaptım :A Belki de hiçbir şey yapmamışımdır :F Hayal gücünüze bırakıyorum :A

Bekarlık sultanlıktır nokta :Z

Hayır çok mesaj yazma ile alakası yok.
ilk ve tek kural benle iyi geçinmek :A

Şaka bir yana, devamlılığı olan aktifliklerde yazılan mesajların içeriği, forumdaki uyumunuz göze alınıyor. Belirli kriter ve ortak kararlar ile belirleniyor.
Sen biraz daha piş bakarız duruma :A

Kısacası üyelerle iyi anlaş, kötü mesajlar yazma.
Favori üye olanlarında üyeliği elinden alınma durmaları var yani hiç bir şeyin garantisi yok. Kurallara uyma ve iyi anlaşma (yani büyük tartışmalar olmayacak) artı kaliteli mesajlar en önemli kriterler.

Hayır çok mesaj yazma ile alakası yok.
ilk ve tek kural benle iyi geçinmek :A

Şaka bir yana, devamlılığı olan aktifliklerde yazılan mesajların içeriği, forumdaki uyumunuz göze alınıyor. Belirli kriter ve ortak kararlar ile belirleniyor.
Sen biraz daha piş bakarız duruma :A

Kısacası üyelerle iyi anlaş, kötü mesajlar yazma.
Favori üye olanlarında üyeliği elinden alınma durmaları var yani hiç bir şeyin garantisi yok. Kurallara uyma ve iyi anlaşma (yani büyük tartışmalar olmayacak) artı kaliteli mesajlar en önemli kriterler.
ben kötülerle anlaşamam asla zorla şimdi beni kötülerle kardeş ilan etme bu imkansız :F
ama tabiki iyi insanlarla her türlü anlaşırım çünküü övinmek gibi olmasın ben iyiyim :A

ben kötülerle anlaşamam asla zorla şimdi beni kötülerle kardeş ilan etme bu imkansız :F
ama tabiki iyi insanlarla her türlü anlaşırım çünküü övinmek gibi olmasın ben iyiyim :A
Hadi ordan, bari bana deme. En çokta benle uğraştında baktın baş edemedin pes ettin :A
------

başkalarına soramam asla, herkesin gönlünde bir süper mod yatar benim gönlümdede @Dosi yatıyor :A
Biraz alçal. Çok yükseklerde uçuyorsun :A

Hadi ordan, bari bana deme. En çokta benle uğraştında baktın baş edemedin pes ettin :A
------

ben seninle nasıl uğraşayım her gak diyince sopayı indiriyon uğraşmak için cesaret lazım bende o cesaret yok :A

• Harika
Reactions: Dosi
Kim bilir neler yaptım :A Belki de hiçbir şey yapmamışımdır :F Hayal gücünüze bırakıyorum :A

Bekarlık sultanlıktır nokta :Z
Neler yapmış olabilrsin düşünelim.

• Ekmek aldın yedin
  • Cips yedin
  • Banyo yaptın
  • Plaja gittin
  • Karşı cins gördün tanışmak buluşmak istedin
  • Karşı cinsle buluşunca öpmek istedin
  • Sinemaya gitmek istedin
  • Nokta :D
------

başkalarına soramam asla, herkesin gönlünde bir süper mod yatar benim gönlümdede @Dosi yatıyor :A
Dosi kral insan ama çok da yormamak lazım neyse yor hadi kanın ona ısınmış demek ki :D
------

Bana tekirdagdan bir büyük gönder.halledriz kolay iş. Ozan 14 yıllık forumdasim benim :D

• Ekmek aldın yedin
  • Cips yedin
  • Banyo yaptın
  • Plaja gittin
------

Dosi kral insan ama çok da yormamak lazım neyse yor hadi kanın ona ısınmış demek ki :D
bu şıklar @The_Erinch in plaj soruları değilmiydi:F o konuyu arıyordum bende o konuyu bulursan bana seslen bira ve cips kapıp geliyorum :D

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
------

herkesin gönlünde bir aslan yatar cümlenin aslı, orjinalini açıklayayımda allahın isveçlisi kimbilir ne anladı şimdi :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

• Ekmek aldın yedin
  • Cips yedin
  • Banyo yaptın
  • Plaja gittin
------

------

Bana tekirdagdan bir büyük gönder.halledriz kolay iş. Ozan 14 yıllık forumdasim benim :D
Hepsini de yaptım valla hayat bu kadar basit işte :F

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü