Sohbet & Muhabbet Konusu

@Yakamoz-Asi de dinliyormuş sürekli :A
Sürekli olmasa da çok dinlemiṣliğim vardır :D

Sende @Yakamoz-Asi dilinden düşmüyorsun ha. @Dosi bak ta gör.
Billy’nin Asi sevgisi > benim ona olan sevgim. :A
Ona derken Aykut mu :A
@Yakamoz-Asi ile çok eski tanışıyoruz :A Güzel adamdır vesselam :A
Eyvallah bilmukabele :D

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Bully
  • Harika
Reactions: MEnes and MasacRE
Gerekli düzenlemeleri yapacağız Kaan'ım rahat ol... Kendisi hakkında kısa sürede Şura'yı toplayacağız... Bir süredir yoktuk ama artık buralardayız... @Sherlock @MasacRE

Ben de hoşgeldim sen de hoşgeldin bu arada...

maxresdefault.jpg

@Maskeli Fedai hainini şöyle bir yargılama bekliyor olacak, sabırsızlanıyoruz...

İkimiz de hoşgeldik sefalar getirdik Enes'im :A
Yapılan bütün hainliklerin, gizli kapaklı çevirilen her bir işin hesabı tek tek sorulacaktır. Bu konuda kimsenin şüphesi olmasın...

@Maskeli Fedai @Sherlock geçin bakalım hele şu sorgu odasına...
------

Çok büyük hata yaptılar.. Bu dörtlünün neler yapabileceğini unutmuşlar.. :A @MasacRE @Sherlock

Onlar adına maalesef bizler adına ne mutlu bir haber... Şuan bir hain ve kansızdaşım eksik ama o da gelince olacaklardan biz sorumlu değiliz... :A @Sherlock @MasacRE
Heyt bee. Ekip yeniden toplanıyor. Şerefsiz evladıyım ağlamamak için zor tutuyorum kendimi şu anda... @Sherlock
------

Canım yoldaşım.. @bhr: @Sherlock
Canım yoldaşım benim :bhr:

• Üzücü
Bu filmle kafa dağıttık

1457625.jpg

Bu filmle kafayı yaktık

AAAABdsfWykRgxHD5T9RnWMiSD3QdHEciAAtrjQRr_goeMNDSVTFiJcJ14_cWSrF1_CODebeYgYDxZ7kl4n0SD2pc8fLy2AxrlFP5zHI3Aev6AsX8WGNCdAu2ue7gN8Ffy65hYD9HA.jpg

Bunlar nasıl yorum böyle.. Kan dondurucu.. @Sherlock @MasacRE @MEnes

İnanamıyorum... Kaan yoldaşım da resmen kafayı kırmış bizlerle arayı bu kadar açtığı için... Neler görüyor benim gözlerim... @Sherlock @MasacRE
Kafa dağıtmak bahane Ayça Ayşin Turan şahane... Kaan yoldaşımın şu leş filmi tamamen Ayça için izlediği kanaatindeyim. O şekilde bile kurtarmaz ama hadi neyse diyelim. Ha eğer öyle değilse cidden bu adamın tedavi edilmesi gerek canım yoldaşlarım...

Yapılan bütün hainliklerin, gizli kapaklı çevirilen her bir işin hesabı tek tek sorulacaktır. Bu konuda kimsenin şüphesi olmasın...

@Maskeli Fedai @Sherlock geçin bakalım hele şu sorgu odasına...
------

Heyt bee. Ekip yeniden toplanıyor. Şerefsiz evladıyım ağlamamak için zor tutuyorum kendimi şu anda... @Sherlock
------

Canım yoldaşım benim :bhr:
Bu görüntüler karşısında gerçekten gözlerim dolu emojiden atmadan duramayacağım... Canım yoldaşlarım benim... 🥹:bhr:😳 @Sherlock @Maskeli Fedai

Kafa dağıtmak bahane Ayça Ayşin Turan şahane... Kaan yoldaşımın şu leş filmi tamamen Ayça için izlediği kanaatindeyim. O şekilde bile kurtarmaz ama hadi neyse diyelim. Ha eğer öyle değilse cidden bu adamın tedavi edilmesi gerek canım yoldaşlarım...
İnsan şu filmleri yorumlamaya utanır.. Bu konunun eskiden bir klası vardı şimdi ne hale getirmişler.. @MasacRE @Sherlock
Aaah ah ne diyeyim canım yoldaşlarım... Keşke böyle olmasaydı bu ortamın sonu... Burada eskiden ne filmler ne baba eserler konuşulurdu... @Sherlock

Aaah ah ne diyeyim canım yoldaşlarım... Keşke böyle olmasaydı bu ortamın sonu... Burada eskiden ne filmler ne baba eserler konuşulurdu... @Sherlock
Efsane konuyu çöpe çevirmişler.. Bu konuya da bir el atmak gerekiyor..

• Harika
Reactions: MasacRE and MEnes
Kitabın ortasından konuşmuşsun Utku yoldaşım… Ayça için katlandım tabii ki o leş filme… Ayça Ayşin Turan için yapamayacağım şey yoktur… :bhr:

• Harika
Kitabın ortasından konuşmuşsun Utku yoldaşım… Ayça için katlandım tabii ki o leş filme… Ayça Ayşin Turan için yapamayacağım şey yoktur… :bhr:
Yalnız buna da şimdi ne desem bilemedim... AAT gerçekten başka bir detay... Zamanında kendisi için bir yerli dizi izlediğim olmuştur... İtiraf ediyorum... @MasacRE @Maskeli Fedai @Sherlock