En Son İzlediğiniz Film? 🎞

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan şirin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kardeşim sen sınav için emek verdin umarım istediğin gibi olur lakin istediğin sırala olmazsa üzülme Allah herşeyin hayırlısını verir bazen öğle görünmese de inşallah hayırlısıyla istediğin olur :)

Aynen boykot yapmaya dewamke kardeşim
Allah razı olsun sağolasın, umarım herkes istediğine ulaşır Rabbim gönlümüze göre versin.

Ben genel olarak dikkat ediyorum sırf bu yüzden dışarıda yiyip içmeyi sevmiyorum yemek alsan içecek boykot yeri geldimi en ucuz şey olan suyu bile almıyorum

• Aynen
Reactions: HollyDemon666☾☆
Allah razı olsun sağolasın, umarım herkes istediğine ulaşır Rabbim gönlümüze göre versin.

Ben genel olarak dikkat ediyorum sırf bu yüzden dışarıda yiyip içmeyi sevmiyorum yemek alsan içecek boykot yeri geldimi en ucuz şey olan suyu bile almıyorum
AMİİİİİİİİN Kardeşim inşallah bu arada kullanıcı adıma ters ,kötü takılıp algılamadığın için teşekkürler :D
Aynen Bende genel olarak dikkat ediyorum ps'den bakıyorum hep

• Okudum
Reactions: EmreCan
uzun zamandır tv'de dublajlı izlemiştim şimdi tekrar altyazılı izlemek çok güzel oldu
nostalji film,dizi,müzikleri seviyorum
a7703[1].jpg

Penelope (2006)​

The Money Pit (1986)​

Catch Me If You Can (2002)​

Death to Smoochy (2002)​

bunlara bir göz at bakalım :D
Sıkıysa yakalayi 3 4 kez izledim. Diğerlerine bakayım. Bir neymiş. İngilizce yazmışsın anlamlarına. İzlerim en yakın zamanda umarım. Çok çok çok teşekkürler :)

• Beğendim
Reactions: HollyDemon666☾☆
Sıkıysa yakalayi 3 4 kez izledim. Diğerlerine bakayım. Bir neymiş. İngilizce yazmışsın anlamlarına. İzlerim en yakın zamanda umarım. Çok çok çok teşekkürler :)
Rica ederim türkçesini yazayım sana :D
Para Tuzağı (The Money Pit)
Smoochy'ye Ölüm (Death to Smoochy)
109235[1].jpg

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü
Baykuş Krallığı izledim. Eskiden de izlemiştim. Çok güzel tavsiye ederim. Aile ile de izlenebilir ama ben tek izledim. Kafa dağıtmalık 8/10 verdim.