En Son İzlediğiniz Film? 🎞

Reaksiyon puanı
218
Puanı
44
Bana göre değeri bilinmeyen bir film. Efsane ötesidir. Her yıl bir kere izlerim. Eskimeyenlerden
a1472[1].jpg

• Harika
Reactions: BARON疼痛

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,031
Puanı
710
  • Beğendim
Reactions: ☪️HolyDemon666
Reaksiyon puanı
218
Puanı
44
Karayip Korsanları 1
------

Kitabını beğenmemiştim vermek istediği mesaj da ortalama filmi de onun gibidir diue izlememiştim.
Bende çizgili pijamalı çocuk okumaktan ve seyretmekten vazgeçtim israilin yaşadıklarının faslasını yapması
nazileri kötülük açısında geçmiş haldeler buna çanak tutanlarda onlar gibi insanlığını kaybetmişler haberleri yok çok acı destekleyenlere düşmanca saldırıyorlar.
Anlamak istemedikleri şey : Siyasi,din,ırk vs değil mesele çocuklar kadınlar siviller insanlar ölüyor
aaa pardon konuyla pek alakası yok kitap olunca aklıma geldi sanırım çok dolmuşum :D :/

sınavın nasıl geçti kardeşim :)

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,031
Puanı
710
Bende çizgili pijamalı çocuk okumaktan ve seyretmekten vazgeçtim israilin yaşadıklarının faslasını yapması
nazileri kötülük açısında geçmiş haldeler buna çanak tutanlarda onlar gibi insanlığını kaybetmişler haberleri yok çok acı destekleyenlere düşmanca saldırıyorlar.
Anlamak istemedikleri şey : Siyasi,din,ırk vs değil mesele çocuklar kadınlar siviller insanlar ölüyor
aaa pardon konuyla pek alakası yok kitap olunca aklıma geldi sanırım çok dolmuşum :D :/

sınavın nasıl geçti kardeşim :)
Ben o filmi izledim üzüldüm amaaaa Allah israilin belasını versinnnnn

Evet konu alakasız ama her türlü itraile beddualarla boykota devammm

Sınavım güzel geçti ama istedigim gibi olmadi suan da sıralamamı bekliyorum olmazsa 1 sene daha deneyeceğim :)

• Aynen
Reaksiyon puanı
218
Puanı
44
Ben o filmi izledim üzüldüm amaaaa Allah israilin belasını versinnnnn

Evet konu alakasız ama her türlü itraile beddualarla boykota devammm

Sınavım güzel geçti ama istedigim gibi olmadi suan da sıralamamı bekliyorum olmazsa 1 sene daha deneyeceğim :)
Kardeşim sen sınav için emek verdin umarım istediğin gibi olur lakin istediğin sırala olmazsa üzülme Allah herşeyin hayırlısını verir bazen öğle görünmese de inşallah hayırlısıyla istediğin olur :)

Aynen boykot yapmaya dewamke kardeşim

itraile " tabirini çok iyi" helâk olacağı kesin de ne zaman işte

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,487
Puanı
561
Bana göre değeri bilinmeyen bir film. Efsane ötesidir. Her yıl bir kere izlerim. Eskimeyenlerden
Ekli dosyayı görüntüle 127374
Ahu ahh güzel film unuttum bile ama güzel olduğunu bilecek kadar değil :)
------

Filmi izlemeyenlere izlemelerini şiddetle tavsiye ederim...
Ekli dosyayı görüntüle 127384
Güzel bir komedi filmi önerir misin. Bu filmde güzeldi ama çok gerer şimdi bu rahatlamam lazım tam tersine :)

Birkaç tane olursa iyi olur anca seçerim.

• Beğendim
Reaksiyon puanı
218
Puanı
44
Ahu ahh güzel film unuttum bile ama güzel olduğunu bilecek kadar değil :)
------

Güzel bir komedi filmi önerir misin. Bu filmde güzeldi ama çok gerer şimdi bu rahatlamam lazım tam tersine :)

Birkaç tane olursa iyi olur anca seçerim.
tabikii zevkle olur film sitedeki listemden seçip geliceğim masalımsı film sever misin bir tane var sevdiğim de :D

Reaksiyon puanı
218
Puanı
44
  • Harika
Reactions: RüzgarGülü

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,031
Puanı
710
Kardeşim sen sınav için emek verdin umarım istediğin gibi olur lakin istediğin sırala olmazsa üzülme Allah herşeyin hayırlısını verir bazen öğle görünmese de inşallah hayırlısıyla istediğin olur :)

Aynen boykot yapmaya dewamke kardeşim
Allah razı olsun sağolasın, umarım herkes istediğine ulaşır Rabbim gönlümüze göre versin.

Ben genel olarak dikkat ediyorum sırf bu yüzden dışarıda yiyip içmeyi sevmiyorum yemek alsan içecek boykot yeri geldimi en ucuz şey olan suyu bile almıyorum

• Aynen
Reaksiyon puanı
218
Puanı
44
Allah razı olsun sağolasın, umarım herkes istediğine ulaşır Rabbim gönlümüze göre versin.

Ben genel olarak dikkat ediyorum sırf bu yüzden dışarıda yiyip içmeyi sevmiyorum yemek alsan içecek boykot yeri geldimi en ucuz şey olan suyu bile almıyorum
AMİİİİİİİİN Kardeşim inşallah bu arada kullanıcı adıma ters ,kötü takılıp algılamadığın için teşekkürler :D
Aynen Bende genel olarak dikkat ediyorum ps'den bakıyorum hep

• Okudum
Reactions: EmreCan

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,487
Puanı
561

Penelope (2006)​

The Money Pit (1986)​

Catch Me If You Can (2002)​

Death to Smoochy (2002)​

bunlara bir göz at bakalım :D
Sıkıysa yakalayi 3 4 kez izledim. Diğerlerine bakayım. Bir neymiş. İngilizce yazmışsın anlamlarına. İzlerim en yakın zamanda umarım. Çok çok çok teşekkürler :)

• Beğendim
Reaksiyon puanı
218
Puanı
44
Sıkıysa yakalayi 3 4 kez izledim. Diğerlerine bakayım. Bir neymiş. İngilizce yazmışsın anlamlarına. İzlerim en yakın zamanda umarım. Çok çok çok teşekkürler :)
Rica ederim türkçesini yazayım sana :D
Para Tuzağı (The Money Pit)
Smoochy'ye Ölüm (Death to Smoochy)
109235[1].jpg

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü

Forum İstatistikleri

Konular
170,519
Kullanıcılar
8,421
Son Üye