NOW Hudutsuz Sevda - Dizi Yorumları

Şimdi baktım X'e, Mete Alp paylaşmış. Geçen gün patlamıştı kendisi, inanmamak lazım. :A
Mete Alp'ı görürüm ama ondan almadım haberi 😂 Ben senin dediğin o projeyi duydum ama henüz imzalar atılmamış, some money problems :F

Bahadır Özdener ile Nilsu 'Benim Hayatım'dan tanışıyor zaten.

Savaş Özdemir'i diziye alsak kızı yine Berfin olsa acaba dizi yine yayından kalkar mı ??? 😂😂

Bu saatten sonra olmaz bence aga
Yıllardır ailenin içinde olan bir karakter; Zeynep'in süt annesi, Nedime'nin dert ortağı. Ailenin ne kadar pis işleri varsa illa ki birilerini biliyordur, bunlar ile patlatabilirdi ama güzel Türkçe'nin büyük yazarı BÖ, potansiyeli kullanmadı. :A

• Beğendim
Reactions: ömer karataş
Yıllardır ailenin içinde olan bir karakter; Zeynep'in süt annesi, Nedime'nin dert ortağı. Ailenin ne kadar pis işleri varsa illa ki birilerini biliyordur, bunlar ile patlatabilirdi ama güzel Türkçe'nin büyük yazarı BÖ, potansiyeli kullanmadı. :A
Yeni sezon hikayesini gelecek hafta hazırlamaya başlicakmış 😂 B.Ö şimdi Paris'te 😂

• Beğendim
Reactions: ömer karataş
Türkçenin büyük yazarı Bahadır Özdener mi? Iyykk kusucam şimdi. Şöyle yorumlar yapıp, bana yorumlar yaptırmaya zorluyorsunuz. 😅

• Harika
Reactions: Carpe Diem