NOW Hudutsuz Sevda - Dizi Yorumları

kurtlar vadisi aslan akbey edho davut bey bu kervan'a mecnun binbaşı'da katılacak gibi geliyor bana sezon finalinde ayrıca kurtlar vadisinde aslan akbey öldükten sonra doğu bey aktif olmuştu mecnun binbaşı gidip kurtoğlu geleblir gibi diye düşünüyorum

Bu bölüm : Derviş/Mecnun atışması çok güzel :F

Aksiyonu beğendim, Mecnun/Oğuz iş birliği mükemmel. Yeni sezonda Halo ile üçlü devam etmeli temennim.

Mecnun'un Zeynep hakkındaki yorumu müthiş idi. Halo aşk peşinde değil, görev peşinde olmalı, işte yeni sezonun yolu. Ama Zeynep'ten de vazgeçilmicek. Yetim çocukların anne babası HalZey 🤝

• Beğendim
Reactions: ömer karataş
Mecnun Binbaşı sahneleri hariç çöp ve ötesi bir bölümdü. Depo baskını sahnesine o kadar yükselmiştim ama boş çıktı, hatta kanal bile değiştirdim. Yeni bölüm fragmanı desen berbat.

• Beğendim
Mecnun Binbaşı sahneleri hariç çöp ve ötesi bir bölümdü. Depo baskını sahnesine o kadar yükselmiştim ama boş çıktı, hatta kanal bile değiştirdim. Yeni bölüm fragmanı desen berbat.
Yeni bölüm fragmanı çok kötü. Anca sezon finali güzel olacak gibi...
------

Osman Sınav'ın yeni dizisinin adı Kör Nokta
Aksiyon dizisi sandınız dimi ? Ama iki genç kızın hikayesi... Eyvallah baba anladık yapımcısın illa aksiyon yazamazsın ama... BU NE BE ? İyice bozdu Osman Hoca'da @Emre Ozansoy @Angelica @batuhankaralar @Hobbit @ömer karataş

muhtemelen zıttı olur ama böyle olmasını isterdim o sinirle yakalanır halil ibrahim nihat son kez kocanı gör diye zeynebi çağırır ama nihat tuzağa düşer ölür ve halil ibrahim zeynep barışır

• İlginç
"O bizim kavuşmalarımız ah yarim, mahşere kaldı..."

GN2rxJZXMAEjpGZ