TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

Kırmızı oldum gitti..
Ama Ogeday ve Damlayı uzaktan desteklemeye devam 😁😀😁 @Zeyno

Verdiğim isimler şampiyon diye verdiğim isimler yoksa yarissalar ilk haftadan elenir bunlar. Sadece demek istediğim ben aynı sezonda Nihati Turabiyi Hilmiyi Ademi Atakani görmek isterdim.

Ablama deyin bu saatten sonra işler değişti. Artık kimse emmiyette değil. :)
Murat'ı da istiyoruz. Tek seferliğine Alp sunsun bu sene. Sonra başka bir şey yapmasına gerek yok. 🙂

@Dosi , videoyu izledin di mi ? Random gülüş attın. :A

Takım her karıştığında ben de kendimi karıştıracağım artık bu sezon çok dönek gördüm bizi yahuu :A 😜

Sen neysin acabaaaa dimi @Dosi :A

Sen babanı kandır :A :A

Ersin'in elenmesine üzüldüm keşke Yaman veya Bozok elenseydi. :( Fragman bu hafta erken verildi. Yeni gelen 3 yarışmacının da renk katacağı belli. :Z

Yarışmadan 2 kişi gidiyor 3 kişi geliyor. :D Bu yarışma hiç bitmeyecek sanırım. :D

Mide bulandırıyor. :F

Bu performansla nasıl 3. olmuş. Rakipleri zayıf demek ki, ya da format çok başka. :A

Öyle olduğunda çok bilgi sızar ya. Şu an bile bir şekilde sızıyor. :A

Aleyna'yla her olan yarışında ona en az yarım tur basıyor. Bu performansla derken? :A
Aaaaaa resmen Queen rakip programların da reyting kaynağı oldu :F şu an ekranın en reytingli ismi :oley: @Dosi @Yakamoz-Asi @offensive @ozmoturk @batuhankaralar

Atakan Sema ve Hilmicem transferi baya heyecanlandırdı. Gerçi Atakan ve Sema'yı kendi sezonlarında sevmezdim ama performans olarak güzle mücadeleler izleteceklerine eminim.
Birde şu sarı papatya denen elemanın endüstri meslek liseli ergen siniri yetti artık ya. 😄😄 Acun memleketine yollasa da rahatlasak.

Atakan Sema ve Hilmicem transferi baya heyecanlandırdı. Gerçi Atakan ve Sema'yı kendi sezonlarında sevmezdim ama performans olarak güzle mücadeleler izleteceklerine eminim.
Birde şu sarı papatya denen elemanın endüstri meslek liseli ergen siniri yetti artık ya. 😄😄 Acun memleketine yollasa da rahatlasak.
ogeday düzelene kadar papatyaya bişi olmaz :X ogeday düzelirse acun anca o zaman bişiler düşünür çünkü mavi de kırmızı ile aşık atıcak kimse kalmadı :X seda zaten hırsına yenilir ; damlacan da olay çıkartmayan biri

diğerleri zaten uzun vadeli değil

Uçan adam Hilmicem’im gelmiş, özellikle erkeklerde performansı yüksek isim sayısı tatmin edici değildi. Hilmicem ve Atakan takviyeleri çok iyi olacak seyir zevki açısından.

Yalnız böyle de Kırmızı Takım çok güçlü oldu. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Uçan adam Hilmicem’im gelmiş, özellikle erkeklerde performansı yüksek isim sayısı tatmin edici değildi. Hilmicem ve Atakan takviyeleri çok iyi olacak seyir zevki açısından.

Yalnız böyle de Kırmızı Takım çok güçlü oldu. :A
Survivor’da ara transfer dönemi ne zaman bitiyor? :A