2023 Aralık Ayının En Favori Üyesi - Hobbit

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
O geçen sene olduğu için aday olmayacak yeni kural :A @12.Adam

Haydii herkesin gözü aydın...
Ohhhh ohhhh farklı hemde çok farklı biri kazanmış..
@Hobbit Tebrik ediyorum.
Gönlüm @RüzgarGülü yanaydı ama netice yeni bir yüzün kazanmasına sevindim..@ozmoturk tebrik ediyorum oda iyi yarıştı.

Sıra Yılın En Favori Üyesinde orada herkes kozunu paylaşır 😄😄😄😄 @12.Adam @Yakamoz-Asi @Dosi
Biraz daha bekleyelim, hele bi yılın ilk ayın favori üyesi konusuna el atalım :A

Haydii herkesin gözü aydın...
Ohhhh ohhhh farklı hemde çok farklı biri kazanmış..
@Hobbit Tebrik ediyorum.
Gönlüm @RüzgarGülü yanaydı ama netice yeni bir yüzün kazanmasına sevindim..@ozmoturk tebrik ediyorum oda iyi yarıştı.

Sıra Yılın En Favori Üyesinde orada herkes kozunu paylaşır 😄😄😄😄 @12.Adam @Yakamoz-Asi @Dosi
Abi ben mikasa hanımdan ban yedim. :A
Boşa yorulmuş olurum. :A
O geçen sene olduğu için aday olmayacak yeni kural :A @12.Adam

Biraz daha bekleyelim, hele bi yılın ilk ayın favori üyesi konusuna el atalım :A
Beni aday göstermemek için ne numaralar yapıyorsun? Yakışıyor mu sana ? 😡

IMG_8599.jpeg
Etiket yakışmış ama favori üyeliği yok olmuş 😱 @bazinga yaşlanmış artık :T:

@Yakamoz-Asi gri liste demişken bunu demek istememiştim aslında ama iyi oldu @Hobbit ’e :A
------

İki finalde de 4 oy almışım, tesadüf mü :A @Dosi
Sadece tesadüf:A yanlış hatırlamıyorsam Sherlock’da zamanında yılın üyesi finalinde 2 sene aynı oranı almıştı :A
Aslında bir önceki 4 aday olduğu için oy bölündü, çok farklı bir skor olabilirdi :A

Son düzenleme:
Ekli dosyayı görüntüle 124979
Etiket yakışmış ama favori üyeliği yok olmuş 😱 @bazinga yaşlanmış artık :T:

@Yakamoz-Asi gri liste demişken bunu demek istememiştim aslında ama iyi oldu @Hobbit ’e :A
------

Sadece tesadüf:A yanlış hatırlamıyorsam Sherlock’da zamanında yılın üyesi finalinde 2 sene aynı oranı almıştı :A
Aslında bir önceki 4 aday olduğu için oy bölündü, çok farklı bir skor olabilirdi :A

Adamı çizmekten beter etmiṣsin :A
Ama etiketi cabuk geldi biz kaç gün bekledik :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi