2023 Aralık Ayının En Favori Üyesi - Hobbit

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Yılın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
110,663
Puanı
1,060
"Ayın En Favori Üyesi" final turunda 3 finalistimiz arasında en çok oyu alan @Hobbit , 2023 Aralık Ayının En Favori Üyesi seçildi.
Kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
Etiketin @bazinga tarafından verilecektir.

Final oylamasına kalan @RüzgarGülü ve @ozmoturk ’u kutluyoruz.

Not:
Ayın en favori üyesi seçilen diğer 5 ay aday olamayacak fakat 5 aylık aradan sonra tekrar aday olma şansı olacaktır.

Gelmiṣ etiket.
Beni de @12.Adam gibi 1 sene ekleme oylamalara :D

Başlatma @12.Adam sevgine :A beni karşınamı almak istiyorsun 😱
Neyse o değilde @Hobbit geçen gözü dönmüştü, bu kadar erken beklemiyordum. Daha ilk adaylığında aldı etiketi :A
Kısa vadede değil ama uzun vadede hepinizi geçebileceğimi düşünüyorum. Şimdilik bir hayal. Ancak hayallerin gerçek olabilme gibi bir durumu da var. Bu vesile ile herkese iyi bir forum yılı dilerim. 🥰😍😎

Başlatma @12.Adam sevgine :A beni karşına mı almak istiyorsun 😱
Neyse o değilde @Hobbit geçen gözü dönmüştü, bu kadar erken beklemiyordum. Daha ilk adaylığında aldı etiketi :A

Almam tabi ki de @12.Adam ı yalnız bırakmıyayım. :A

@Hobbit bakalım bu sene neler yapacak. Çok iddialı yazmıṣ ama daha ilk haftada etiketi kaptı. Bekleyip göreceğiz. :A

Kız bir dur daha yeni girdim foruma ahahahaha. Uykudan uyandığım gibi şakkk buraya geldim. Ahahaha. 😅
Hadi ordan, @Yakamoz-Asi ’ye laf yetiştirmeyi sağda solda diğer konularda yorum yapmayı biliyorsun :A senin ilkin bunları yapman gerekirdi. Şimdilik gri listedesin :A

Hadi ordan, @Yakamoz-Asi ’ye laf yetiştirmeyi sağda solda diğer konularda yorum yapmayı biliyorsun :A senin ilkin bunları yapman gerekirdi. Şimdilik gri listedesin :A
Saat 10:15 de bir girdim baktım sonuca. Sonra geri uyudum. Uyku tatlı geldi.. 😅 Ama yaptım sanırım hepsini 😂😎

Saat 10:15 de bir girdim baktım sonuca. Sonra geri uyudum. Uyku tatlı geldi.. 😅 Ama yaptım sanırım hepsini 😂😎
Saat 10.15 girmişsin bide foruma 😱 yani bizim saat ile 8.15 yani bu konu açıldıktan sonra.
Ben 20 dakika evveli konuşurken 1 saat evveli çıktı :A @Yakamoz-Asi

Haydii herkesin gözü aydın...
Ohhhh ohhhh farklı hemde çok farklı biri kazanmış..
@Hobbit Tebrik ediyorum.
Gönlüm @RüzgarGülü yanaydı ama netice yeni bir yüzün kazanmasına sevindim..@ozmoturk tebrik ediyorum oda iyi yarıştı.

Sıra Yılın En Favori Üyesinde orada herkes kozunu paylaşır 😄😄😄😄 @12.Adam @Yakamoz-Asi @Dosi