Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Ateş Kuşları - 35. Bölüm | ATV

Oy: 0 0.0%
  • Sen Türkülerini Söyle - 19. Bölüm | TRT 1

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,673
Puanı
860
Kızılcık Şerbeti durgun bölümlerle bile 9 reyting alırken böyle bol kaoslu ve olaylı bir bölümle yükselip tüm gruplarda zirveyi alacağı kesindi,ama bir anda +4 reyting fırlaması sürpriz oldu ( rakibinin aldığı AB reytingi o kadar :F) . :Z :Z çok ama çok tebrikler :Z. Yalı rezilini 3'e katlaması da cabası:F :F

Yalı rezili her hafta olduğu gibi bayır aşağı gidiyor şaşırtmadı son kalesi olsn totali de kaybetti artık sezon sonu çöplüğü boylar :F :F

Ateş Kuşları bitsin artık sinek avlıyor :F

Arka Sokaklar artık bi pazartesine geçse de bitse artık şu sefaletliği :A

Bambaşka Biri yükselmiş ama artık çok geç ve yeterli değil.

Reaksiyon puanı
108
Puanı
44
Kızılcık Şerbeti durgun bölümlerle bile 9 reyting alırken böyle bol kaoslu ve olaylı bir bölümle yükselip tüm gruplarda zirveyi alacağı kesindi,ama bir anda +4 reyting fırlaması sürpriz oldu ( rakibinin aldığı AB reytingi o kadar :F) . :Z :Z çok ama çok tebrikler :Z. Yalı rezilini 3'e katlaması da cabası:F :F

Yalı rezili her hafta olduğu gibi bayır aşağı gidiyor şaşırtmadı son kalesi olsn totali de kaybetti artık sezon sonu çöplüğü boylar :F :F

Ateş Kuşları bitsin artık sinek avlıyor :F

Arka Sokaklar artık bi pazartesine geçse de bitse artık şu sefaletliği :A

Bambaşka Biri yükselmiş ama artık çok geç ve yeterli değil.
Bambaska biri 1 reyting yuksekmi? Çöplük senaryo ile basrol Buraka yazik hande zaten oyuncu degil onu oyuncudan saymiyorum

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,593
Puanı
1,060
Zirve gerçekten hak edene tümden geçmiş tebrikler. :Z

Yalı Çapkını kendi ayağına sıkmaya devam ediyor çok yakında Pelin'i yeniden atarlar diziden ve Seyran Ferit'i affeder. Ne hikmetse Ferit'in sakat olan kolu iyileşti artık konusu bile geçmiyor. Bu kadar tutarsız senaryo görmedim gerçekten insanların aklıyla dalga geçiyorlar. Çok bile izleniyor ama neyse ki AB gereken cevabı veriyor.

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,146
Puanı
410
Screenshot_20231216_230101_Instagram.jpg

• Harika
Reactions: cookies and serhatt

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,472
Puanı
1,060
Kızılcık Şerbeti müthiş reytingler almış da aynı senaryo izlemediğiniz veya sevmediğiniz bir dizide yaşansa demediğinizi bırakmıyordunuz, bunu da kabul edelim şimdi. :A
Eğer olgun erkek- genç kadın seneryosu YÇ olsaydı Acaba KŞ fanları nasıl tepki verirdi, gerçekten bunu sorgulamakda lazım... Yerinde bir yorum olmuş..
Bu arada iki diziyide izlemiyorum..
Sabırla Masterchef izleyen bir zatım 😁😃

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,547
Puanı
1,060
Eğer olgun erkek- genç kadın seneryosu YÇ olsaydı Acaba KŞ fanları nasıl tepki verirdi, gerçekten bunu sorgulamakda lazım... Yerinde bir yorum olmuş..
👏👏👏İmza mühür kaşe abi

• Aynen
Reactions: Yakamoz-Asi

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,202
Puanı
1,061

Bana böyle yorumlarla gelin iṣte :Z imza

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,281
Puanı
1,060
En başta @Aserat tarafından yerden yere vurulurdu :A az çok yazılacaklar gözlerimin önünden geçiyor :A (Kızılcık Şerbeti izleyen biri olarak diyorum)
Olay nerden baksan iğrenç berbat bir durum.
Reyting artışı bu olay için değil, bu olayın verdiği sebepten müthiş oyunculuk performansı gösteren Pembe karakterinden dolayı oldu. O kadın eşini boşamayacağını açıkça belli etti yani metres sahneleri izlemeye devam edeceğiz.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,183
Puanı
1,061
En başta @Aserat tarafından yerden yere vurulurdu :A az çok yazılacaklar gözlerimin önünden geçiyor :A (Kızılcık Şerbeti izleyen biri olarak diyorum)
Olay nerden baksan iğrenç berbat bir durum.
Reyting artışı bu olay için değil, bu olayın verdiği sebepten müthiş oyunculuk performansı gösteren Pembe karakterinden dolayı oldu. O kadın eşini boşamayacağını açıkça belli etti yani metres sahneleri izlemeye devam edeceğiz.
Eğer güzelleme, normalleştirme falan olsaydı tepki gösterirdim ama zaten dizideki karakterler de bunun ne kadar kötü bir durum olduğuna dair tepki gösteriyor yani iyi bir şey olarak lanse edilmiyor o yüzden aynı durum değil. :A