Şu An Ne Düşünüyorsun?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Güldürdün
Reactions: xemrexxx
Uydur uydur ipe diz. :A

Madonna teyzemiz bayrakları karıştırmış ama sonra düzeltmiş :A medyamızın diline düştü yinede
@xemrexxx @Yakamoz-Asi @The_Erinch

Allah'tan İsviçre bayrağı koymamıṣ :A

Ajda Nenemde böyle 🤭🤭

Çok iyi fikirmiş 🤣
aaaa resmen @serhatt @Carpe Diem @cookies @Emre Ozansoy @Dosi @Zeyno @Angelica gibi oğlanlaırn kapısına dayandı kuduruklar dizide 😱 @ozmoturk @mrt-06

1699211417163.png

Vay be.

Şifremi sıfırlayıp giriş yaptığımda aklıma gelen ilk konular yine oyun bölümü oldu. Sanırım 50 yaşıma da gelsem 60 da 70 de olsam oyun oynamak. Evet foruma girince ve bu konuyu görünce tam olarak bunu düşündüm.

• Beğendim
Reactions: Angelica
Hoşbuldum. Nasılsınız forum aynı şenlik insanlar mutlu bir arada aile gibi mi? :)
En son ne zaman aktiftin hatırlamıyorum ama oldu baya şeyler. Eski kaoslar kavgalar yok ama, 2020’den itibaren baya bir huzurlu senelerimiz oldu sonra yavaş yavaş eskiler ara vermeye başladı. Şimdi ise oldukça durgun eskiye oranla.

En son ne zaman aktiftin hatırlamıyorum ama oldu baya şeyler. Eski kaoslar kavgalar yok ama, 2020’den itibaren baya bir huzurlu senelerimiz oldu sonra yavaş yavaş eskiler ara vermeye başladı. Şimdi ise oldukça durgun eskiye oranla.
Son durum mesajıma bakılırsa 2020 de girmişim en son. Zaten email bile hangisi unutmuşum. Şifreyi sıfırlamam 3 4 gün sürdü. İyi ortam şenlik sıkıntı yok :)

• Beğendim
Reactions: Dosi