Damla Can ‘Survivor All Star 2024’ Kadrosunda!

Yani "oha", "aman yarabbi", "oyssss" diyecek kadar olmasa da sade bir güzelligi var :D

Fark ettim evet :A
Ama bir “eh” düşüncesinden fazladır illaki? Ben kendisini güzel buluyorum ama yarışmada hiç bir zaman desteklemedim. Sevemedim onu bir türlü yarışmacı olarak :A ondan daha fazla sevecek isimler oluyordu genelde :A

Ama bir “eh” düşüncesinden fazladır illaki? Ben kendisini güzel buluyorum ama yarışmada hiç bir zaman desteklemedim. Sevemedim onu bir türlü yarışmacı olarak :A ondan daha fazla sevecek isimler oluyordu genelde :A

Evet evet, o kesin, bir "eh" den cok fazlasi :A
Bak bak, demek sende güzel buluyorsun... :D güzel :A

Yarismaci olarak hic bilmem, zaten büyük ihtimal yine izlemem Survivor'i :A
------

Güzel kadın ayrıca sempatikte. :A

Sempatik ise tamamdir bu is :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam
Evet evet, o kesin, bir "eh" den cok fazlasi :A
Bak bak, demek sende güzel buluyorsun... :D güzel :A

Yarismaci olarak hic bilmem, zaten büyük ihtimal yine izlemem Survivor'i :A
------

Sempatik ise tamamdir bu is :A
Ben izleyip izlemeyeceğim hakkında henüz bir karara varmadım ama geçen seneden fazlası olacağını sanmıyorum :A

Güzel kızlara güzel derim ben, @serhatt ’mı sandın beni :A misal şu an ekranlarda olan oyunculardan @xemrexxx ’in Handesini en güzel oyunculardan biri olarak görüyorum :A

Ben izleyip izlemeyeceğim hakkında henüz bir karara varmadım ama geçen seneden fazlası olacağını sanmıyorum :A

Güzel kızlara güzel derim ben, @serhatt ’mı sandın beni :A misal şu an ekranlarda olan oyunculardan @xemrexxx ’in Handesini en güzel oyunculardan biri olarak görüyorum :A

Hande güzel bence de bende cok begeniyorum :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Bu Hande dediginiz isim soyismi nedir bir görelim :Ahangi dizide oynuyor birde :A
Hande Erçel be :A gerçi o da estetiklere bulaşıp eski doğallığını kaybetmeye başladı gibi :/
IMG_7725.jpeg

------

Bak bak, edit etmiş mesajı ben foto bulana kadar sjsjjsjjs

Hande Erçel be :A gerçi o da estetiklere bulaşıp eski doğallığını kaybetmeye başladı gibi :/
Ekli dosyayı görüntüle 123073
------

Iste bak bu fotograf tam bir "oyssss" fotografi. :D Bence ben bu fotografi profil fotografi yapayim. :D

Dün ki dizileri arastirdim hande kim diye, sonra fark ettim. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Iste bak bu fotograf tam bir "oyssss" fotografi. :D Bence ben bu fotografi profil fotografi yapayim. :D

Benimde en sevdiğim Hande Erçel fotosu. Bunu bulmak biraz zaman aldı sjjsjs
Yakıştı.
Bu ara bir sürü dizi başlayacak. Bakalım kaç tanesi bizi oltasına alacak :A

Tesekkürler :bhr:
Survivor reytingleri ne olacak o da güzel soru :A
İlk başta çok iyi başlaya bilir ama diziler o zamana kadar güzel kitle ederse belirli günlerde sadece iyi reyting alabilir. Bir kaç günlük Zirve beklemiyorum Survivordan. Bundan bir önceki All Star orta ayarda gitti. Hep aynı isimleri getirip duruyor. Açıklananlardan 2 tane harici hepsinin en az 3. Survivoru , kimisi 4 ve 5 :A

Hande güzel bence de bende cok begeniyorum :A

Ekli dosyayı görüntüle 123073
------

IMG_0364.jpeg

Benimde en sevdiğim Hande Erçel fotosu. Bunu bulmak biraz zaman aldı sjjsjs
Yakıştı.
Bu ara bir sürü dizi başlayacak. Bakalım kaç tanesi bizi oltasına alacak :A
Sen heidi modunu aktif ettikten sonra sayısının önemi yok. :A
Tesekkürler :bhr:
Survivor reytingleri ne olacak o da güzel soru :A

İlk başta çok iyi başlaya bilir ama diziler o zamana kadar güzel kitle ederse belirli günlerde sadece iyi reyting alabilir. Bir kaç günlük Zirve beklemiyorum Survivordan. Bundan bir önceki All Star orta ayarda gitti. Hep aynı isimleri getirip duruyor. Açıklananlardan 2 tane harici hepsinin en az 3. Survivoru , kimisi 4 ve 5 :A
Bunlar Survivor’dan eyt li olmadı mı? :A

Masallah masallah :A baska isimler kalmadi artik tabi :F
------

Ekli dosyayı görüntüle 123074

Sen heidi modunu aktif ettikten sonra sayısının önemi yok. :A

Bunlar Survivor’dan eyt li olmadı mı? :A

Oyyyy cok tatli :bhr:

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam
Damla'nın survivor'da doğal halleri ortada @Yakamoz-Asi nesini beğenmiyorsun kardeşim bu bir ton makyaj ile barbie gibi gözükmek isteyenlere göre damla en azından orijinal :A

If You Say So Wow GIF by Identity

Begenmiyorum demedim ki :A sadece muazzam bir güzel degil dedim :A o makyaj güzellerini direk eleyebiliriz sorun yok benim icin :F

(gif süpermis :F )