Damla Can ‘Survivor All Star 2024’ Kadrosunda!

Mizahım sana hitap etmiyor olabilir ama tamamiyle içimden gelen şeyleri söyledim sana göre amacını aşmışsa kusura bakma.
Bana her türlü mizah hitap eder din dışında Zaten şaka yaptığım belli de en azından limitini anladık artık belirli konularda seninle şakalaşırım.
Emoji olmamamasının dezavantajları :A 12.adam’ı fazla ciddi anlayıp yanlış anlamışsın baron. (xemrexxx daha beter bir şekilde şakalaşıyor onunla :A)
12.adam, seninde beni burada yanlış anlamam gibi, emoji koysaydım güldürü atardın :A
Gözlük fırlatmayı bırak

Sana da mı ifade vermeyi bırakayım?

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Emoji olmamamasının dezavantajları :A 12.adam’ı fazla ciddi anlayıp yanlış anlamışsın baron. (xemrexxx daha beter bir şekilde şakalaşıyor onunla :A)
12.adam, seninde beni burada yanlış anlamam gibi, emoji koysaydım güldürü atardın :A
Çarpık başka seviye canım kafası cinsel yönden çalışıyor. :A

Eteği kaldırırsa görürsün farkı :A
Nagihan'ın eteği kaldırılırsa da göreceklerimden korkuyorum :A
------

Aman sakın şu avatar sinerji işine girip Damla’nın şansını azaltmayın :A
Kadın yarışmacılardan Nefise’de olacak denmişti ve işte herkesi zorlayacak asıl yarışmacı o olur :A
Daha Merve’de gelir. Hayatlarını Survivor’da geçirdiler resmen :A
Bakalım tüm bu tuşlar nasıl bir Reyting etkisi yaratacak. Bir çoğu sms potansiyeli yüksek olan isimler olduğu için ben yarışmanın bir yerlerine smsin muhakkak dahil olacağını düşünüyorum:A

Al al beklemekten helak oldun :A

En son avatarını taşıdığım yarışmacı şampiyon oldu ama hatırlatırım :A Burada zaten birçok desteklediğim yarışmacı olacak gibi duruyor. Başlarda girmem o işlere ama ileride bakılır durumlara :A

En son avatarını taşıdığım yarışmacı şampiyon oldu ama hatırlatırım :A Burada zaten birçok desteklediğim yarışmacı olacak gibi duruyor. Başlarda girmem o işlere ama ileride bakılır durumlara :A
En son dediğin, muhteşem performansı ile adından söz ettiren Nisa? :A
Ben tek senin avatarından bahsetmedim, şu toplu sinerji olayını yani :A
Desteklediğin isimlerden bakalım kaç tanesini seviyorum :A

En son dediğin, muhteşem performansı ile adından söz ettiren Nisa? :A
Ben tek senin avatarından bahsetmedim, şu toplu sinerji olayını yani :A
Desteklediğin isimlerden bakalım kaç tanesini seviyorum :A
Muhteşem performansı ile değil, gönüllerde taht kurup en sevilen en çok destek gören ve bunun sonucunda şampiyon olan Nisa Bölükbaşı :A

Benim dışımda da Nisa'yı avatar yapanlar vardı zaten ama bu sezon toplu sinerji olayına girmeyiz herhalde sanmıyorum :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Çarpık başka seviye canım kafası cinsel yönden çalışıyor. :A

Nagihan'ın eteği kaldırılırsa da göreceklerimden korkuyorum :A
------

Ablam omurgalı duruş göstermiş :X

İnş. Adem ve Batuhan da aynısını yapar :X anıl kabul etmediyse o da

• Beğendim
Ablam omurgalı duruş göstermiş :X

İnş. Adem ve Batuhan da aynısını yapar :X anıl kabul etmediyse o da

Bu sayfalara ne kadar güvenilir bilinmez ama daha öncede katılmayacağı haberleri çıkmıştı. Şu an düzenli bir işi var galiba. Bu arada sms yok denilmişti ama bazı kurallarda devreye girecekmiş :A

Adem’de gelmeyeceğini belirtmişti. Aynı sayfa zamanında onuda belirtmişti ve Batuhan eğer Aleyna katılmasaydı belki gelirdi ama onun açıklaması ile gelmemeye karar vermiş. Acun ısrar ediyormuş, bakalım ne olacak. Bir çok yarışmacı hayır dediği için duyuruyuda kesti :A bakalım bu süreçte kimleri ikna edecek. Bu gidişle yeni yarışmacılar getirir :A Avatar Atakanda gelmeyecekmiş.

Ben bu Twitter linklerini neden yapamıyorum artık :A @Aserat dün düzeltmiştin, püf noktası ne :A

Bu sayfalara ne kadar güvenilir bilinmez ama daha öncede katılmayacağı haberleri çıkmıştı. Şu an düzenli bir işi var galiba. Bu arada sms yok denilmişti ama bazı kurallarda devreye girecekmiş :A

Adem’de gelmeyeceğini belirtmişti. Aynı sayfa zamanında onuda belirtmişti ve Batuhan eğer Aleyna katılmasaydı belki gelirdi ama onun açıklaması ile gelmemeye karar vermiş. Acun ısrar ediyormuş, bakalım ne olacak. Bir çok yarışmacı hayır dediği için duyuruyuda kesti :A bakalım bu süreçte kimleri ikna edecek. Bu gidişle yeni yarışmacılar getirir :A Avatar Atakanda gelmeyecekmiş.

Ben bu Twitter linklerini neden yapamıyorum artık :A @Aserat dün düzeltmiştin, püf noktası ne :A
Twitter seni banlamıştır iyi yapmış :A bence macun yolunu bulur en iyi 2-3 kadın ve erkek dok. olur kalanı sms e girer :X

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Hilmicem gelecek dediler yalan çıkmıştı

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi
Yok gelsin neden gelmesin seyir zevki daha büyük olur hilmi yarışmalara yakışıyor
Survivor başarısız olsun istiyorum :A hem boş yere gelmiş olur. Hakkı yenilir zaten. Önünde gerçekleştireceği projeleri varsa gelmeyi istememesi doğal. Galiba yeni bir dizi projesi var

Survivor başarısız olsun istiyorum :A hem boş yere gelmiş olur. Hakkı yenilir zaten. Önünde gerçekleştireceği projeleri varsa gelmeyi istememesi doğal. Galiba yeni bir dizi projesi var
Günaydın mosi Twitter’da çarpık moda geçince @xemrexxx gibi linkleri açılmaz oldu. :A Püf noktası oldukça basit ekran resmi çekip öyle paylaşmak hem bir zaman sonra gönderiler siliniyor.Bu yöntemle önüne geçmiş oluyorsun. :A

• Güldürdün
Günaydın mosi Twitter’da çarpık moda geçince @xemrexxx gibi linkleri açılmaz oldu. :A Püf noktası oldukça basit ekran resmi çekip öyle paylaşmak hem bir zaman sonra gönderiler siliniyor.Bu yöntemle önüne geçmiş oluyorsun. :A
Öylede telefonum çok yoruluyor :A elbet çözeriz bir ara :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam