17 Mart 2023 Cuma Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    17

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,384
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Angelica

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Kızılcık Şerbeti birkaç hafta önce sadece hayal edip geçtiğim reytingleri gerçekten almaya başladı. :bhr: Karşısında ne kadar güçlü bir rakip olursa olsun böylesine uçuşa geçmesi hak ettiği reytingleri getirdi, ayrıca bir süre daha bu tempoyla gider. :Z Normalde pazar günleri izlememe rağmen yayındayken öylesine açıp bölümün sonunu getirip üstüne bir de fragman bekledim. :A

Haftalık liste gelince bir de oranın zirvesi olsun da bi keyfimiz yerine gelsin. :Z

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,206
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kızılcık Şerbeti'nin hikayesi Umut ve Nursema tarafına evrilince yükseleceği hatta zirveyi bile alacağı belliydi, o yüzden şaşırmadım, sevindim. Her karakterin ayrı bir hikayesi olan ve ilmek ilmek işlenen bir dizi bu oranları çoktan hak etmişti. Yeni bölüm fragmanı Total'in ilgisini çekmiştir diye düşünüyorum, gelecek hafta da Total'de birincilik gelir. :Z

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,845
Puanı
1,061
Ağızın öyle değil ki kendin öylesin :F :F

Barış Kılıç ve Evrim Alasya'nın sahnelerine göz atıyorum :A :A iki taş :bhr:

Klavyedeki tüm tuşlara basmış. :A

İzlediğini nerden biliyorsun yanındamısın çocuğun :A @Alos

Düzenli olarak izlemiyorum. YouTube’dan sahnelerine bakıyorum arada ama başarısı takdire şayan gerçekten. :A

Çöp Adam’ın konuyla alakasını çözemedim. 🤔 Yine konuşmak için konuşmuşsun. :A

Teşekkür ederim canım. :bhr:

Kızılcık Şerbeti birkaç hafta önce sadece hayal edip geçtiğim reytingleri gerçekten almaya başladı. :bhr: Karşısında ne kadar güçlü bir rakip olursa olsun böylesine uçuşa geçmesi hak ettiği reytingleri getirdi, ayrıca bir süre daha bu tempoyla gider. :Z Normalde pazar günleri izlememe rağmen yayındayken öylesine açıp bölümün sonunu getirip üstüne bir de fragman bekledim. :A

Haftalık liste gelince bir de oranın zirvesi olsun da bi keyfimiz yerine gelsin. :Z

Kızılcık Şerbeti'nin hikayesi Umut ve Nursema tarafına evrilince yükseleceği hatta zirveyi bile alacağı belliydi, o yüzden şaşırmadım, sevindim. Her karakterin ayrı bir hikayesi olan ve ilmek ilmek işlenen bir dizi bu oranları çoktan hak etmişti. Yeni bölüm fragmanı Total'in ilgisini çekmiştir diye düşünüyorum, gelecek hafta da Total'de birincilik gelir. :Z
youtube gönderdiği sunumda rekabette son noktayı koymuş :X başrol afra saraçoğlu tabisi de :bhr: @Aserat duble nanik :A :A @Yakamoz-Asi @The_Erinch @cookies @ozmoturk

1679559499682.png

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,206
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı