Kicktipp ⚽️ - Tahmin Yarışması 22-23 Sezonu | 1. ve 2. Yarı Genel Yorum Konusu

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Tebrik ederim seni. 4-5 haftadır sana bayağı takıla takıla artık bir patlama gerçekleştirtebildim :A @The_Erinchi bile geçebilirsin. Onu geçince benim takılacağım kişi o olmuş olacak sen de dinlenmiş olursun :X Yalnız son günkü tahminlerle paçayı sıyırdın yoksa yine berbat bir haftaydı senin için. Keşke ikiniz de 10 puan daha fazla toplasanız da şu 2.lik yarışına eğlence gelse :oley: Bu arada MasacRe artık şampiyon oldu, tebrik etmek lazım. Geçen sene benim 1.liğim gibi rahat bir şampiyonluk yaşayacak.
------

Hakem Hataları Üzerine: Ben GS'nin son açıklamasını makul buldum. Bence gerek yabancı otoriteler gerekse Türk otoritelerden 10 kişilik bir ekip kurulup 21 haftanın analizlerini yaparak kamuoyuna sunmaları gerekir. Kim ne kadar mağdur olduklarını sayısal verilerle sunmaları lazım. Yoksa her hafta birileri çıkıp konuşur da durur. FB-Adana maçında FBnin hakkı yenildi, Sivas-GS maçında Sivasın hakkı yenildi, GS-TS, GS-Alanya, GS-Kayseri maçlarında GSnin hakları yenildi. Bunun gibi ekstralar sayılabilir. Bu nedenle otoriteler tarafından oluşturulacak değerlendirmelerin daha faydalı olacağı kanaatindeyim.
Ben Irlandadan gozetim olsun
Irlanda bu konuda iyi hakem egitimi konusunda
Bizimkiler torpille Hakemlik yapiyor
@hasanca

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,177
Puanı
1,060
Süper Lig'te 23. Hafta oynanması planlanan ancak deprem felaketi sonucu ertelenen 3 maç ve 14.hafta oynanması gereken Taksim faciası sebebiyle ertelenen BJK- Antalya karşılaşması bu hafta oynanacaktır.Tahmin yapmayı ihmal edenler lütfen tahminlerini tamamlasın.
@Angelica , @MEnes , @Turkuazz

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Süper Lig'te 23. Hafta oynanması planlanan ancak deprem felaketi sonucu ertelenen 3 maç ve 14.hafta oynanması gereken Taksim faciası sebebiyle ertelenen BJK- Antalya karşılaşması bu hafta oynanacaktır.Tahmin yapmayı ihmal edenler lütfen tahminlerini tamamlasın.
@Angelica , @MEnes , @Turkuazz
Sen mi sildin benim 3-0 lari @12.Adam

hasanca

Üye
Reaksiyon puanı
153
Puanı
54
@The_Erinch az önce tahminlere bakayım dedim de sistem allak bullak. Malum depremden dolayı ligler uzatıldı. 2 takım çekildi. Şimdi baktığımda o 2 takımın maçlarına girilmiyor bazıları ise direkt tam puan almış vb. Buna göre sistemi düzenleyebilir misin, yoksa ciddi haksızlık yaşanıyor. Sonuçta lig martta başlayacak.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@The_Erinch az önce tahminlere bakayım dedim de sistem allak bullak. Malum depremden dolayı ligler uzatıldı. 2 takım çekildi. Şimdi baktığımda o 2 takımın maçlarına girilmiyor bazıları ise direkt tam puan almış vb. Buna göre sistemi düzenleyebilir misin, yoksa ciddi haksızlık yaşanıyor. Sonuçta lig martta başlayacak.
Biz o kısma dokunamayız ama Kicktipp otomatikman düzenleme yapmazsa, o maçlarda şimdiden puan alanları @12.Adam not etsin. Lig bitince puanları düşürürüz ve sıralamada değişiklik olursa ona göre etiketler verilir.
Her hafta SS alındığı için o puanları sonradan çıkarmasıda kolay olacaktır.
------

Şimdi üstten baktımda, galiba 23.hafta baz alınacak. Son 2 haftanın puanları çıkarılır.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Biz o kısma dokunamayız ama Kicktipp otomatikman düzenleme yapmazsa, o maçlarda şimdiden puan alanları @12.Adam not etsin. Lig bitince puanları düşürürüz ve sıralamada değişiklik olursa ona göre etiketler verilir.
------

Şimdi üstten baktımda, galiba 23.hafta baz alınacak. Son 2 haftanın puanları çıkarılır.
Benim tahminler silinmis

• Beğendim
Reactions: Dosi

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,177
Puanı
1,060
------

Ne güzel herkes hazır 3 er puanı alıyordu.Bir ara not ederim. @hasanca kurulu düzeni bozmakta üstüne yok ha.

• Güldürdün
Reactions: Dosi