Yeni Yöneticiler ve 2023 Değerlendirme Anketleri Sonuçları Belli Oldu!

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Çok teşekkürler hemşehrim. :Z

Sağolasın. :)

Sağol canımm. :bhr:

Yaaa sen nasıl bir kralsın hakkımda böyle düşünmen beni çok mutlu etti, seviyorum seni teşekkür ederim. :bhr:

Teşekkürler şekerim. :Z

Desteğin için sağol Batuş. :Z

Sağol hayatım mersi. :bhr:

Ayyyy sen nerelerdesin hoşlar geldin, ayrıca çok teşekkür ederimmm. :bhr:

Sağol canım çok şükür bu günleri gördük, alışırsın merak etme. :A

Aşkım sağol eksik olma. 👄

Kaderlerimiz bir yazılmış. :A Teşekkür ediyor ve seni de tebrik ediyorum. :Z

Sağol bebişşş. :bhr:
Hoşbuldum. :bhr: Biraz uzaklaşıyım derken fazla uzaklaşmışım. Nickini bile eksik yazmışım şimdi fark ettim. :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt and 12.Adam

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
@Emre Ozansoy ve @serhatt tebrik ederim, ikiniz adına da hak edilmiş bir başarı. Aramıza hoş geldiniz, umarım kalıcı olursunuz. :D

Sevgili Afet Hocam @mrt-06 aramıza tekrar hoş geldin, seninle birlikte yöneticilik yapmak büyük bir şerefti. Bu şerefe tekrar nail olacağım için mutluyum. :Z

Başta sevgili ortağım @Dosi Hanım olmak üzere, @emreemreu ve @Aserat sizleri de tebrik ederim. Ne kadar emek verdiğinizin canlı şahidiyim, hak edilmiş puanlar. :Z

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,478
Puanı
1,060
@Emre Ozansoy ve @serhatt tebrik ederim, ikiniz adına da hak edilmiş bir başarı. Aramıza hoş geldiniz, umarım kalıcı olursunuz. :D

Sevgili Afet Hocam @mrt-06 aramıza tekrar hoş geldin, seninle birlikte yöneticilik yapmak büyük bir şerefti. Bu şerefe tekrar nail olacağım için mutluyum. :Z

Başta sevgili ortağım @Dosi Hanım olmak üzere, @emreemreu ve @Aserat sizleri de tebrik ederim. Ne kadar emek verdiğinizin canlı şahidiyim, hak edilmiş puanlar. :Z
Teşekkür ederim. :Z

• Harika
Reactions: Sherlock

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
@Emre Ozansoy @serhatt Tebrik ederim arkadaşlar. Forumda çeşitli konular açarak forumu desteklemekle kalmayıp, o konu içerisinde üyelerin alışveriş yapabilmesini ve demodeleşmiş forum kültürünün ayakta durmasını sağlıyorsunuz. En azından bu site için. Mesela her seferinde ağılı mesajlarından bizi mahrum bırakmayan bazı güzide abonelerimiz, yazdıkları içi sevgi dolu(!) mesajlar kadar konu açsalardı fav10 şu anda bambaşka bir yerde olurdu şüphesiz. Sürekli bu mesajlara maruz kalmasına rağmen görmezden gelen @Emre Ozansoy'la da gurur duymamak elde değil. Emeklerinin yanında ekmek kırıntısı kalır gerçi ama olsun. Yeşillendin. :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: serhatt and bazinga

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,169
Puanı
1,060
@Emre Ozansoy @serhatt Tebrik ederim arkadaşlar. Forumda çeşitli konular açarak forumu desteklemekle kalmayıp, o konu içerisinde üyelerin alışveriş yapabilmesini ve demodeleşmiş forum kültürünün ayakta durmasını sağlıyorsunuz. En azından bu site için. Mesela her seferinde ağılı mesajlarından bizi mahrum bırakmayan bazı güzide abonelerimiz, yazdıkları içi sevgi dolu(!) mesajlar kadar konu açsalardı fav10 şu anda bambaşka bir yerde olurdu şüphesiz. Sürekli bu mesajlara maruz kalmasına rağmen görmezden gelen @Emre Ozansoy'la da gurur duymamak elde değil. Emeklerinin yanında ekmek kırıntısı kalır gerçi ama olsun. Yeşillendin. :A

Ağılı mesajlar ?

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Ben @The_Erinch veya @12.Adam başvurur diyordum ama..

Yönetici olmak gibi bir hedefim yok ama @The_Erinch in olmasını sonuna kadar desteklerim.
Öncelikle düşünceleriniz için teşekkür ederim, sizler dışında da bu tarz mesajlar aldım.
İş tempomdan yeterince katkıda bulunamayıp, mahçup Olurum diye direk başvuru düşünmedim.
Gerçi kaç dönemdir yönetimde bulunup, bayağı aktiflikten uzak yöneticiler olsada, ben genede mahçup olmak istemedim

Belki ilerleyen sezonlara ☺️

• Beğendim
Reactions: Yakamoz-Asi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
@serhatt @Emre Ozansoy tebrik ederim ikinizi de. :bhr: Uzun süredir foruma verdiğiniz emekler ortada ve karşılığını aldınız. Yeni renginiz de hayırlı olsun. :Z

@Dosi sen neler yapmışsın öyle, tebrikler. :A

@mrt-06 Aramıza tekrardan hoş geldin Atacan’ım. :bhr: Benim de yeniden forumda aktif olduğum döneme denk gelmesi çok güzel oldu. :Z

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,478
Puanı
1,060
Yönetici olunca kurallara daha çok uymak gerekiyor hiç benlik değil :A

Neyse artık, @serhatt da üyelere nude atamaz %:A
Hiç atmadığım için yabancılık çekeceğimi sanmıyorum. :Z
------

@serhatt @Emre Ozansoy tebrik ederim ikinizi de. :bhr: Uzun süredir foruma verdiğiniz emekler ortada ve karşılığını aldınız. Yeni renginiz de hayırlı olsun. :Z

@Dosi sen neler yapmışsın öyle, tebrikler. :A

@mrt-06 Aramıza tekrardan hoş geldin Atacan’ım. :bhr: Benim de yeniden forumda aktif olduğum döneme denk gelmesi çok güzel oldu. :Z
Aşkım teşekkür ederim, sonunda. :bhr: