Yeni Yöneticiler ve 2023 Değerlendirme Anketleri Sonuçları Belli Oldu!

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,831
Puanı
1,060
@Emre Ozansoy @serhatt Hayırlı olsun, ikiniz de uzun süredir foruma çok emek verdiniz. Hak etmiştiniz bunu,
tebrikler :D

@mrt-06 senin de yönetime dönmene çok sevindim. Senin için de hayırlı olsun. Yöneticiliğe de döndüğüne göre daha da aktif göreceğiz seni demektir bu o zaman :Z
------

En iyi ortalamaları tutturan @Dosi @Sherlock ve @emreemreu size de tebrikler :D
Sağol bebişim. :bhr:

İlk işim ecünnülerin konuşulmasını yasaklamak olacak. :Z

• İlginç
Reactions: MasacRE

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Öncelikle @bazinga ellerine sağlık, amma gelecek sefer lütfen liste olarak sonuçları yayınla. Sonuçlar kısmı aşırı karışık ve sıkıcı. Böyle sonuçlarda bence liste çok önemli. :D

Diğer yönetici oylama sonuçlarında ise genel puanlarda 3. olan arkadaş yerine başka isim / isimler ola bilirdi. Ayrıca 2-3 hiç emek vermeyen ve pek aktif olmayan yönetici eskiden olduğu gibi emekli olabilirmiş. :)

Neredeyse her kategoride 1. olan @Dosi tebrikler. Forum seni seviyor. :D

@mrt-06 aşkım tebrik ederim. Seni forumda aktif görmek ve yeniden yönetimde söz sahibi isimlerden olman çok sevindirdi beni. :Z

@Emre Ozansoy sen forum için uzun zamandır emek veriyorsun ve bunun karşılığını aldın. O yüzden bu şekilde devam et. :D

@serhatt aşkom çok sevindim. :Z Bu arada yeşil renk çok iyi durmuş gerçekten. O önceki açık mavi tonda nickname baya kötüydü yaaa. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,831
Puanı
1,060
Öncelikle @bazinga ellerine sağlık, amma gelecek sefer lütfen liste olarak sonuçları yayınla. Sonuçlar kısmı aşırı karışık ve sıkıcı. Böyle sonuçlarda bence liste çok önemli. :D

Diğer yönetici oylama sonuçlarında ise genel puanlarda 3. olan arkadaş yerine başka isim / isimler ola bilirdi. Ayrıca 2-3 hiç emek vermeyen ve pek aktif olmayan yönetici eskiden olduğu gibi emekli olabilirmiş. :)

Neredeyse her kategoride 1. olan @Dosi tebrikler. Forum seni seviyor. :D

@mrt-06 aşkım tebrik ederim. Seni forumda aktif görmek ve yeniden yönetimde söz sahibi isimlerden olman çok sevindirdi beni. :Z

@Emre Ozansoy sen forum için uzun zamandır emek veriyorsun ve bunun karşılığını aldın. O yüzden bu şekilde devam et. :D

@serhatt aşkom çok sevindim. :Z Bu arada yeşil renk çok iyi durmuş gerçekten. O önceki açık mavi tonda nickname baya kötüydü yaaa. :A
Aaa sağol sistaa. :bhr: Yeşil en sevdiğimiz renk artık herkesler böyle bilsin. :Z
------

Sultanlarımızı karşına almanı tavsiye etmem. Yoksa yönetimde ömrün çok uzun olmaz...
Oy birliğiyle kabul edildi bile sen beni ne sandın. :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Ahmed and MasacRE