Yeni Yöneticiler ve 2023 Değerlendirme Anketleri Sonuçları Belli Oldu!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Geçtiğimiz günlerde başlattığımız yönetici değerlendirme anketleri ve yeni yönetici alımlarında sonuçlar belli oldu...

Ankete göre yönetimimiz 5 üzerinden 3.62 başarı ortalaması elde etti.

Yöneticilerin ilk sırasında 4.38 ortalamayla @Dosi yer alırken onu 4.02 ortalamayla @Sherlock takip etti. 3.54 ortalamayla @emreemreu ise üçüncü en başarılı yöneticimiz oldu.

Alan bazlı sıralamalarda aktiflikte 4.23 ortalamayla @Aserat, üyelerle iletişim konusunda 4.47 ortalamayla @Dosi, konu ve mesaj kalitesinde 4.24 ortalamayla @Dosi, yönetimsel objektiflik alanında 4.14 ortalamayla @Dosi, moderasyonda 4.43 ortalamayla @Dosi ve şikayetlerle ilgilenmede 5.00 ortalamayla @Dosi ve @Sherlock ilk sırada yer aldılar...

Yönetim kadromuza taze kan katıp, kadroyu güçlendirmek amacıyla uzun süredir forumumuzda konu editörü olarak görev yapan @Emre Ozansoy ve @serhatt arkadaşlarımız moderatör olarak seçilmişlerdir.

Öte yandan forumumuzun efsane isimlerinden, bir dönem adminliğe kadar yükselmiş olan @mrt-06 da süper moderatör olarak yeniden yönetim kadromuza dönmüştür.

Yeni arkadaşlarımıza görevlerinde başarılar diliyoruz.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Öncelikle @Emre Ozansoy ve @serhatt tebrik ediyorum, ikisinde kaliteli katkılar yapacağına inancım tam... Başarılar diliyorum 👌

@mrt-06 Tekrar yönetime dönmene sevindim, hakkıyla yapacağına eminim.

Sonuçlara gelince şaşırmadım.. Ama tüm şeffaflıkla tüm yönetimin puanlarını görmek isterdim.

@Dosi @Sherlock ve @emreemreu tebrik ediyorum.

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
@serhatt için çok sevindim. Kendisini zaten ankette yönetici olarak görmek istediğimi belirtmiştim. Orada olmayı çok hak ediyordu. Hayırlı olsun. :Z Ancak diğer şahıs için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Artık konu açmak için üyelerle kavga eder veya başka üye konu açarsa oraya mesaj yazmaz. :F:F 'Bir yönetici nasıl olmamalı?' sorusunun cevabı olarak kendisini gösteririz artık. :A

@mrt-06 ile çok fazla sohbetimiz olmasa da yorumlarını ve açtığı konuları ilgiyle takip ediyorum. Yönetici olduğu döneme denk gelememiştim. Şimdi denk gelmiş olacağım. Hayırlı olsun. :Z

@Dosi ne yaptın sen öyle tebrikler. :A:bhr: Ayrıca @emreemreu , @Sherlock ve @Aserat sizleri de tebrik ediyorum. :Z

Son düzenleme:

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Yönetimde görmek istediğim ve bunu ankette de belirttiğim iki üyenin moderatör olması sevindirdi :A @Emre Ozansoy @serhatt ikinizi de tebrik ediyorum.

Atacan foruma geri döndüğüne göre zaten yönetime de dönmeliydi, isabetli bir karar olmuş başarılar dilerim :D @mrt-06

Son olarak @Dosi başta olmak üzere tüm yöneticilerin başarılarının devamını dilerim :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Biraz üşengeçliğimden biraz da yoğunluğumdan dolayı anketlerde oy kullanamadım ama oy kullanmış olsam bile insanı forumdan soğutmaya gebe bazı nahoş gelişmelerin önüne geçemeyecektim. :)

Neyse güzel şeylerden bahsedeyim ve yönetimde verdikleri emeğin karşılıksız kalmamasına sevindiğim @Dosi ve @Sherlock'la birlikte mekanın sahibi geri döndü sevincini yaratan @mrt-06'yı kutlayayım. :Z Ayrıca beni aktiflik konusunda zirveye taşıyan herkese de teşekkür ederim. :bhr:

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,166
Puanı
1,060
@serhatt için çok sevindim. Kendisini zaten ankette yönetici olarak görmek istediğimi belirtmiştim. Orada olmayı çok hak ediyordu. Hayırlı olsun. :Z Ancak diğer şahıs için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Artık konu açmak için üyelerle kavga eder veya başka üye konu açarsa oraya mesaj yazmaz. :F:F

@mrt-06 ile çok fazla sohbetimiz olmasa da yorumlarını ve açtığı konuları ilgiyle takip ediyorum. Yönetici olduğu döneme denk gelememiştim. Şimdi denk gelmiş olacağım. Hayırlı olsun. :Z

@Dosi ne yaptın sen öyle tebrikler. :A:bhr: Ayrıca @emreemreu , @Sherlock ve @Aserat sizleri de tebrik ediyorum. :Z
Şu an dizi seyrediyorum,dönüşüm muhteşem olacak. @Aserat ı da çağır. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Öncelikle bana verilen puanlardan dolayı herkese teşekkür ederim. Yönetime girdiğimden beri yaz ayı civarını saymazsak aktiflik ve diğer konularda hep aynı çizgide devam ettim. O verdiğim ara etkilemiş biraz :A
Onun haricinde tüm yönetici arkadaşlarımızın emekli olmadan bizlerle devam etmesine çok sevindim. Çünkü çok iyi bir ekip olduk ve senelerdir aynı uyum devam ediyor :Z

@serhatt ve @Emre Ozansoy aramıza hoşgeldiniz. Renginize alışmak zaman alacak :A

@mrt-06 ilk kez senle aynı anda yönetimde olmuş olacağım. Aramıza hoşgeldin. @emreemreu @bazinga hislerim (Atacan konusunda) beni yanıltmadı yine :A daha öncede belirttiğim gibi son dönemde aşırı kuvvetli tahmin gücüne sahibim :A
@Aserat @emreemreu ve @Sherlock sizide tebrik ederim :Z

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
@serhatt @mrt-06 tebrikler canlar. :D

Bir tane saçma seçim var. Sadece Birsen haberi çalarak moderatör olabiliyorsunuz sonraki dönem adaylarına duyurulur. Bol bol çalın. İşi gücü bırakıp çalın. Bildirimleri açın çalın. Çalın babam çalın. Çalan moderatör olur, moderatör olan çalar. :A

• Harika
Reactions: mrt-06 and serhatt

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Öncelikle yönetim ekibine beni dahil ettiği için @bazinga'ya teşekkürler. :bhr: Üye oluş tarihim 2017 olsa da çoğu kişinin olduğu gibi benim de 3-4 yıl öncesi üye olmadan geçirdiğim, takip etmişliğim var forumu. Şimdi de yönetim ekibinde olmak çok güzel ve farklı bir duygu. Zamanında mavi renge alışmak zor olmuştu şimdi yeşile alışmak zor olacak :A

Düzenlediği etkinlikler ile hızlı bir dönüş yapan ve zirveyi açık ara bir fark ile vermeyen @Dosi başta olmak üzere tüm yönetim ekibine tebrikler. :bhr:

@mrt-06 seni de tekrar yönetimde görmek oldukça güzel olacak. Forumda aktif olmaya başladığım ilk dönemlerde için ne kadar uğraş verdiğini hatırlıyorum. Hoş geldin. :Z

ve @serhatt, çok tebrikler. :bhr: Aynı dönemde konu editörü olmuştuk şimdi de aynı dönemde moderatör olduk. Hayırlı olsun. :Z

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
@Emre Ozansoy @serhatt tebrikler, hak edilmiş bir sonuç. @mrt-06 yeniden hoşgeldin, en aktif dönemlerini göremesem de yöneticiliğin en çok yakıştığı üyelerden birisin bence. :Z

Ve de bazı arkadaşlar buranın bir forum olduğunu ve bizim de gazeteci olmadığımızı unutuyorlar sanırım. :A

• Harika
Reactions: mrt-06 and serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,477
Puanı
1,060
Öncelikle @Emre Ozansoy ve @serhatt tebrik ediyorum, ikisinde kaliteli katkılar yapacağına inancım tam... Başarılar diliyorum 👌

@mrt-06 Tekrar yönetime dönmene sevindim, hakkıyla yapacağına eminim.

Sonuçlara gelince şaşırmadım.. Ama tüm şeffaflıkla tüm yönetimin puanlarını görmek isterdim.

@Dosi @Sherlock ve @emreemreu tebrik ediyorum.
Çok teşekkürler hemşehrim. :Z
Yönetime yeni seçilen @Emre Ozansoy ve @serhatt'ı tebrik ederim. Hayırlı olsun. :)

@mrt-06 aramıza yeniden hoşgeldin. Seninle beraber daha önce yöneticilik yapmamıştık sanırım. Benim olduğumda da sen, senin olduğunda da ben yoktum yönetimde diye hatırlıyorum. :A
Sağolasın. :)
@Emre Ozansoy @serhatt Hayırlı olsun, tebrik ediyorum. Sonuna kadar hak ettiniz... :bhr:

@mrt-06 Hayırlı olsun, sevindim tekrardan yönetimde olmana. :bhr:
Sağol canımm. :bhr:
@serhatt için çok sevindim. Kendisini zaten ankette yönetici olarak görmek istediğimi belirtmiştim. Orada olmayı çok hak ediyordu. Hayırlı olsun. :Z Ancak diğer şahıs için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Artık konu açmak için üyelerle kavga eder veya başka üye konu açarsa oraya mesaj yazmaz. :F:F 'Bir yönetici nasıl olmamalı?' sorusunun cevabı olarak kendisini gösteririz artık. :A

Yaaa sen nasıl bir kralsın hakkımda böyle düşünmen beni çok mutlu etti, seviyorum seni teşekkür ederim. :bhr:
Başta @Emre Ozansoy ve @serhatt olmak üzere tüm yönetim ekibine tebrikler :ok:
Teşekkürler şekerim. :Z
Yönetimde görmek istediğim ve bunu ankette de belirttiğim iki üyenin moderatör olması sevindirdi :A @Emre Ozansoy @serhatt ikinizi de tebrik ediyorum.

Atacan foruma geri döndüğüne göre zaten yönetime de dönmeliydi, isabetli bir karar olmuş başarılar dilerim :D @mrt-06

Son olarak @Dosi başta olmak üzere tüm yöneticilerin başarılarının devamını dilerim :A
Desteğin için sağol Batuş. :Z
@Emre Ozansoy @serhatt Hayırlı olsun, tebrik ediyorum. Sonuna kadar hak ettiniz :bhr: ❤. Afet'çim @mrt-06 tekrardan dönmüşsün hayırlı olsun sana da :love1:
Sağol hayatım mersi. :bhr:
@Emre Ozansoy @serhat çok çok tebrikler, biraz rötarlı olsa da hak ettiğiniz yere sonunda ulaşabildiniz. :bhr: Çok iyi işler çıkaracağınızdan da eminim. Hayırlı olsun. 🥳

Öğretmenim uzun zaman sonra sizi yönetimde görmek çok güzel, hayırlı olsun. :bhr: @mrt-06
Ayyyy sen nerelerdesin hoşlar geldin, ayrıca çok teşekkür ederimmm. :bhr:
Öncelikle bana verilen puanlardan dolayı herkese teşekkür ederim. Yönetime girdiğimden beri yaz ayı civarını saymazsak aktiflik ve diğer konularda hep aynı çizgide devam ettim. O verdiğim ara etkilemiş biraz :A
Onun haricinde tüm yönetici arkadaşlarımızın emekli olmadan bizlerle devam etmesine çok sevindim. Çünkü çok iyi bir ekip olduk ve senelerdir aynı uyum devam ediyor :Z

@serhatt ve @Emre Ozansoy aramıza hoşgeldiniz. Renginize alışmak zaman alacak :A

@mrt-06 ilk kez senle aynı anda yönetimde olmuş olacağım. Aramıza hoşgeldin. @emreemreu @bazinga hislerim (Atacan konusunda) beni yanıltmadı yine :A daha öncede belirttiğim gibi son dönemde aşırı kuvvetli tahmin gücüne sahibim :A
@Aserat @emreemreu ve @Sherlock sizide tebrik ederim :Z
Sağol canım çok şükür bu günleri gördük, alışırsın merak etme. :A
@serhatt @mrt-06 tebrikler canlar. :D

Bir tane saçma seçim var. Sadece Birsen haberi çalarak moderatör olabiliyorsunuz sonraki dönem adaylarına duyurulur. Bol bol çalın. İşi gücü bırakıp çalın. Bildirimleri açın çalın. Çalın babam çalın. Çalan moderatör olur, moderatör olan çalar. :A
Aşkım sağol eksik olma. 👄
Öncelikle yönetim ekibine beni dahil ettiği için @bazinga'ya teşekkürler. :bhr: Üye oluş tarihim 2017 olsa da çoğu kişinin olduğu gibi benim de 3-4 yıl öncesi üye olmadan geçirdiğim, takip etmişliğim var forumu. Şimdi de yönetim ekibinde olmak çok güzel ve farklı bir duygu. Zamanında mavi renge alışmak zor olmuştu şimdi yeşile alışmak zor olacak :A

Düzenlediği etkinlikler ile hızlı bir dönüş yapan ve zirveyi açık ara bir fark ile vermeyen @Dosi başta olmak üzere tüm yönetim ekibine tebrikler. :bhr:

@mrt-06 seni de tekrar yönetimde görmek oldukça güzel olacak. Forumda aktif olmaya başladığım ilk dönemlerde için ne kadar uğraş verdiğini hatırlıyorum. Hoş geldin. :Z

ve @serhatt, çok tebrikler. :bhr: Aynı dönemde konu editörü olmuştuk şimdi de aynı dönemde moderatör olduk. Hayırlı olsun. :Z
Kaderlerimiz bir yazılmış. :A Teşekkür ediyor ve seni de tebrik ediyorum. :Z
@Emre Ozansoy @serhatt tebrikler, hak edilmiş bir sonuç. @mrt-06 yeniden hoşgeldin, en aktif dönemlerini göremesem de yöneticiliğin en çok yakıştığı üyelerden birisin bence. :Z

Ve de bazı arkadaşlar buranın bir forum olduğunu ve bizim de gazeteci olmadığımızı unutuyorlar sanırım. :A
Sağol bebişşş. :bhr:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Emre Ozansoy @serhatt Hayırlı olsun, ikiniz de uzun süredir foruma çok emek verdiniz. Hak etmiştiniz bunu,
tebrikler :D

@mrt-06 senin de yönetime dönmene çok sevindim. Senin için de hayırlı olsun. Yöneticiliğe de döndüğüne göre daha da aktif göreceğiz seni demektir bu o zaman :Z
------

En iyi ortalamaları tutturan @Dosi @Sherlock ve @emreemreu size de tebrikler :D