2022 En Favori Üye 2022 Başlıyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,485
Puanı
1,060
2 saat galiba da ben bedavaya şahitlik yapmam, o aldığı reytinglerin parasını çıkartırım. :A

Gerci o konulara girmeyelim demiş, bence başka şeyler planlıyor. :A

@Dosi
Mikasa hanımin kafasında tilki sürüsü var kuyruklarini birbirine degdirmemek için büyük uğraş veriyor. :A @Dosi

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Gibi dizisinede baslamissin, bunuda @MasacRE @Sherlock ve @MEnes 'e söylemis olalim. Okadar Balon demistin :A neyseki cabucak dogru yolu bulup bizlerle ayni diziyi izliyen oldun :A

Hayat arzularımızı ve beklentilerimizi her zaman karşılamıyor.. :A @Sherlock @MasacRE @MEnes

Daha kim bilir bilmediğimiz neler neler yapıyorsun Hainli Fedai…

Bu hainin örgütümüzdeki geleceği hakkında karar vermek adına yüksek şuranın toplanmasını talep ediyorum yoldaşlarım, bu kadar olmaz artık… @MasacRE @MEnes
Survivor devam ederken bu konuya girmeme kararımda ne kadar haklı olduğum ortaya çıktı :A Yok ya bu Hainli Fedai denen herif cidden benim kanımı donduruyor. Hatta tiksiniyorum bu heriften. Yüksek şurada toplantımızı gerçekleştirelim biz bu adam için. Oradan çıkan sonuca göre hareket eder, gerekli adımları atarız artık aramızdaki hain için... @MEnes

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,485
Puanı
1,060
Survivor devam ederken bu konuya girmeme kararımda ne kadar haklı olduğum ortaya çıktı :A Yok ya bu Hainli Fedai denen herif cidden benim kanımı donduruyor. Hatta tiksiniyorum bu heriften. Yüksek şurada toplantımızı gerçekleştirelim biz bu adam için. Oradan çıkan sonuca göre hareket eder, gerekli adımları atarız artık aramızdaki hain için... @MEnes
Hoooop başladığımız yere geri döndük.
Kısır döngü :A @Dosi

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060
Ya artık gerekeni yap ya da kaç… @Maskeli Fedai

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,183
Puanı
1,060

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,485
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...