TV8 Survivor 2022 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Artık izlenmez fenomen görmek isteyen youtube, tiktok izler kim izleyecek 4 saat :A

@Maskeli Fedai de öyle yaptı mı acaba kalbinde ayucuk Hikmet de olduğu için Nisaya yer kalmamış olabilir neticede Hikmet 130 kilo :A
Performans da izletmiyor olacak ki o kadar atletin dövüşçünün arasında %40'lık performansla reisimi şampiyon yaptılar :A

O hain ayıya sms atmıştır kesin. Bugün Anıl bireysele kalamayıp Hikmet devam ettiyse bunun suçlusu @Maskeli Fedai dir :A

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Acun o kadar büyük bir kapitalist oldu ki demek akalın gibilerini takmaz artık bu yüzden fazla kasmasınlar acun büyük arenaya açıldı survivoru da takmıyor artık özellikle Hull City'yi aldıktan sonra,demet akalın ise acunu zengin yapmaya devam etsin gönderdiği oylarla galiba bu sefer çok atmış o yüzden ağlıyor :A :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061
Performans da izletmiyor olacak ki o kadar atletin dövüşçünün arasında %40'lık performansla reisimi şampiyon yaptılar :A

O hain ayıya sms atmıştır kesin. Bugün Anıl bireysele kalamayıp Hikmet devam ettiyse bunun suçlusu @Maskeli Fedai dir :A
Valla bu sene en çok Nagi Hikmet, badem divatar kavgaları izlendi :X reyisinin babası euronile kazanmasa zor şampuan olurdu :A
------

Acun o kadar büyük bir kapitalist oldu ki demek akalın gibilerini takmaz artık bu yüzden fazla kasmasınlar acun büyük arenaya açıldı survivoru da takmıyor artık özellikle Hull City'yi aldıktan sonra,demet akalın ise acunu zengin yapmaya devam etsin gönderdiği oylarla galiba bu sefer çok atmış o yüzden ağlıyor :A :A
Demet ablam mat etti macunu :A ayrıca seneye seçim var macunun durumu tehlikede :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Artık izlenmez fenomen görmek isteyen youtube, tiktok izler kim izleyecek 4 saat :A

@Maskeli Fedai de öyle yaptı mı acaba kalbinde ayucuk Hikmet de olduğu için Nisaya yer kalmamış olabilir neticede Hikmet 130 kilo :A

Ayı'ya sms attım tabi :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Valla bu sene en çok Nagi Hikmet, badem divatar kavgaları izlendi :X reyisinin babası euronile kazanmasa zor şampuan olurdu :A
------

Demet ablam mat etti macunu :A ayrıca seneye seçim var macunun durumu tehlikede :A
Nisa'nın kavgalarla işi olmaz. Bir tek Yağmur ile tartışması olmuştu. Gel kapışalım kızım deyip potaya davet etmişti sonra da tokatlayıp yollamıştı evine :A

Ne kazanmış babası anlamadım :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Tablo doğruysa :A kuzenimin 5 yaşındaki oğlu da yapabiliyor bunu :A

Çok güçlüyüz kütük dostum. Üçümüz güçlerimizi birleştirince Nisa reisim milleti yok ederek şampiyon olmuş. Ayşe'ye karşı %79-21 nedir be kardeşim bu nasıl bir güçtür böyle... @Sherlock
------

Her şey performans değil. Reisimin güzel kalbi onu şampiyon yaptı :bhr:
------

Ben anlamadım ne dediğini de twiti atan yüzsüzlerle yüzleşmiyorum dediğini söylemiş. Kendilerine iyi kudurmalar diliyorum yılan arkadaşlarıyla beraber. Uslu birer survivor olurlarsa belki reisim onların bir kez olsun kupaya dokunmalarına izin verir :A
------

Şerlok beyciğim 24 yaşındaki bir kızın ağlatmadığı insan kalmadı zaten memlekette :A
Kütük dostum bu hain hala ağlıyor :A Nisa reisime biat edin biat .

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061
Nisa'nın kavgalarla işi olmaz. Bir tek Yağmur ile tartışması olmuştu. Gel kapışalım kızım deyip potaya davet etmişti sonra da tokatlayıp yollamıştı evine :A

Ne kazanmış babası anlamadım :A
Evrim
Yasin
Barış
Berkan
Yağmur
Sude
Mert
Sema

Maşallah hiç işi yokmuş kavgalarla:A
------

Kanımı donduruyorsun kütük... @Sherlock
------

Nisa reisime biat etmekten başka çareleri yok kütük dostum :A
Sen @Maskeli Fedai @Sherlock @DarkLegenD @MEnes @12.Adam arasındaki ilişkiler :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Evrim
Yasin
Barış
Berkan
Yağmur
Sude
Mert
Sema

Maşallah hiç işi yokmuş kavgalarla:A
Anlaşamamak ayrı bir şey ama şiddetli tartışma bir tek Yağmur ile oldu benim hatırladığım :A Evrim ile 2020'de kapıştılar daha çok. Bu sene başında biraz konseyde laf attıktan sonra birbirlerine kanka oldular zaten :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Macun gönderileri yoruma kapamış tepkilere dayanamadı :A

Bu seneki tepkiyi @Emre Ozansoy ile @Angelica nın marış için verdiği tepki gibi sandı ama büyük yanıldı :A
Çok saçma :A Şu anki sms sistemi ile belirlenen durumda her türlü sonuç çıkabilir. En çok desteklenen isim Nisa olduğu için kazanan Nisa oldu zaten. Bunun için ağlamak çok gereksiz bir olay :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061
Çok saçma :A Şu anki sms sistemi ile belirlenen durumda her türlü sonuç çıkabilir. En çok desteklenen isim Nisa olduğu için kazanan Nisa oldu zaten. Bunun için ağlamak çok gereksiz bir olay :A
Sms sonuçlarını extra masası bile bilmediği için çok şaibeli bir durum :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE