Spor Kylian Mbappe

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,296
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Milyonları A4 kağıdıymışcasına evinde biriktiren, Türkiye ile olan eleme maçındaki yetersizliği yüzünden piyasa değerini sorgulayan, "acaba patladı mı?", sorusunu sordurtan futbolcudur.

• Olmamış
Reactions: Danger UA!
Hayranı olduğu, küçükken duvarlara posterlerini astığı Hasan Ali Kaldırım tarafından dünkü maçta kendisine büyük bir ders verilmiştir.

D8kWGiCWsAM5I-q.jpg

Dünyanın hali hazırda en iyi futbolcusu. Messi sonrası favorim..

Bu sezon Şampiyonlar Ligi kupasını kazandıran Ballon Door’u da alır. PSG kazanırsa Mbappe, Münih kazanırsa Lewo. Gönlümüz tabii ki Lewo’dan yana bu sene hakkı yendiği için. Ama o olmaZsa da Mbappe hak ediyor.
------

Bu sezon Şampiyonlar Ligi kupasını kazandıran Ballon Door’u da alır. PSG kazanırsa Mbappe, Münih kazanırsa Lewo. Gönlümüz tabii ki Lewo’dan yana bu sene hakkı yendiği için. Ama o olmaZsa da Mbappe hak ediyor.
Benzema: “Ben kaldım kardeş.. ben kaldım…” @DarkLegenD @Maskeli Fedai

Son düzenleme:
------

Benzema: “Ben kaldım kardeş.. ben kaldım…” @DarkLegenD @Maskeli Fedai
Real Madrid’in yeni transferidir. Bu gece PSG’den için başlarım böyle takıma deyip şimdiden Madrid valizini hazırlamaya başlayacaktır. Ballon D’or ihtimali bu sene için de kalmadı, Benzema ya da Salah veya Bruyne’den birine gitmesi muhtemel.
City kazanırsa Bernardo Silva da kafayı sokabilir oraya. PL'yi City, ŞL'yi Liverpool kazanırsa kazananı seçen kişilerin eli ayağı birbirine dolanır yalnız. :A Ama Salah'ın absürt istatistiği bu şekilde artmaya devam ederse diğerlerinden biraz daha önde olur.

Tam anlamıyla bir tespit ustası...

Real Madrid'in transfer ederek kendi topuğuna sıktığı topçu. Vinicious ve Rodrigo ile birlikte üç egoist bir takıma çok fazla oldu. Muhtemelen sene sonu ikisi postalanır. Umarım olan Arda'ya olmaz, Arda'nın performansını da düşürüyor bu bencil arkadaş.