Spor Kylian Mbappe

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Milyonları A4 kağıdıymışcasına evinde biriktiren, Türkiye ile olan eleme maçındaki yetersizliği yüzünden piyasa değerini sorgulayan, "acaba patladı mı?", sorusunu sordurtan futbolcudur.

• Olmamış
Reactions: Danger UA!

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hayranı olduğu, küçükken duvarlara posterlerini astığı Hasan Ali Kaldırım tarafından dünkü maçta kendisine büyük bir ders verilmiştir.

D8kWGiCWsAM5I-q.jpg

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Dünyanın hali hazırda en iyi futbolcusu. Messi sonrası favorim..

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bu sezon Şampiyonlar Ligi kupasını kazandıran Ballon Door’u da alır. PSG kazanırsa Mbappe, Münih kazanırsa Lewo. Gönlümüz tabii ki Lewo’dan yana bu sene hakkı yendiği için. Ama o olmaZsa da Mbappe hak ediyor.
------

Bu sezon Şampiyonlar Ligi kupasını kazandıran Ballon Door’u da alır. PSG kazanırsa Mbappe, Münih kazanırsa Lewo. Gönlümüz tabii ki Lewo’dan yana bu sene hakkı yendiği için. Ama o olmaZsa da Mbappe hak ediyor.
Benzema: “Ben kaldım kardeş.. ben kaldım…” @DarkLegenD @Maskeli Fedai

Son düzenleme:

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
------

Benzema: “Ben kaldım kardeş.. ben kaldım…” @DarkLegenD @Maskeli Fedai
Real Madrid’in yeni transferidir. Bu gece PSG’den için başlarım böyle takıma deyip şimdiden Madrid valizini hazırlamaya başlayacaktır. Ballon D’or ihtimali bu sene için de kalmadı, Benzema ya da Salah veya Bruyne’den birine gitmesi muhtemel.
City kazanırsa Bernardo Silva da kafayı sokabilir oraya. PL'yi City, ŞL'yi Liverpool kazanırsa kazananı seçen kişilerin eli ayağı birbirine dolanır yalnız. :A Ama Salah'ın absürt istatistiği bu şekilde artmaya devam ederse diğerlerinden biraz daha önde olur.

Tam anlamıyla bir tespit ustası...

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hakkındır Utku beyciğim hakkındır, Arap lobisine, Pepsi lobisine karşı alınmış mukaddes bir zaferdir bu. :A
Pepsi'den bağımsız olarak bu Arap lobisinin hiçbir şekilde ŞL'de mutlu sona ulaşamaması da beni ayrı bir keyiflendiriyor Şerlok beyciğim :A

• Harika
Reactions: Sherlock