2023 En Favori Üye 2023 | Büyük Final | Yakamoz Asi vs Dosi (Açık Oylama)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi üye yılın favori üyesi seçilsin?

• Yakamoz Asi

• Dosi

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
senin sorunun cevabını @serhatt a sorman lazım :D
------

kızı kötü tanıtmayalım:D naif narin öyle yumuşak huyludurki bugüne kadar hiç kimseyi banladığını sanmam dünyanın en zarif hanımefendisidir kendisi :A
------

senin son yayınladığın listeye noldu bir an kayboldu ortadan tam da detayları inceliyordum yoksa @Dosi yemi çarptı :A
@Dosi şirreti yapar öyle şeyler :A :A neyse ben kime oy atacağımı düşünmek üzere kaçıyorum :X

• Güldürdün
Reactions: Dosi and tekin
senin sorunun cevabını @serhatt a sorman lazım :D
------

kızı kötü tanıtmayalım:D naif narin öyle yumuşak huyludurki bugüne kadar hiç kimseyi banladığını sanmam dünyanın en zarif hanımefendisidir kendisi :A
------

senin son yayınladığın listeye noldu bir an kayboldu ortadan tam da detayları inceliyordum yoksa @Dosi yemi çarptı :A

Emreye takılıyorum ben ciddi değilim yahu :A

• Güldürdün
Reactions: tekin and xemrexxx
@Dosi şirreti yapar öyle şeyler :A :A neyse ben kime oy atacağımı düşünmek üzere kaçıyorum :X
üçüncü bir şık yok işte iki yabancı arasında tercih yapacaksın isveçmi daha güzel isviçremi diye düşün işin kolaylaşır :D
belki oy verirsek bize davetiye falan atarlarda oaraları gezmiş oluruz masraflar tabiki davet edene ait olacak :A
------

Emreye takılıyorum ben ciddi değilim yahu :A
ben sanki dünyanın en ciddi problemini çözüyorum :F
ben de ciddi değilim rahat ol, bende ciddiyetin ce'sini bulamazsın :D

@Dosi sessizce kaçmış davetiyeyi duyunca yok olmuş aniden :A
Yorucu bir gündü, misafirlerim vardı. Şöyle üstten baktım hemen yakaladın :A

@xemrexxx için bir ara İsveç’e gelme durumu vardı, benden yardım istemişti zamanımızı harcamıştık ama onun bize yaptıklarına bak :A

@xemrexxx için bir ara İsveç’e gelme durumu vardı, benden yardım istemişti zamanımızı harcamıştık bir kaç yere yazı yazıp cevaplar alarak :A
sonu nasıl bitti olayın işe yaradımı yazı yazman :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi

@xemrexxx için bir ara İsveç’e gelme durumu vardı, benden yardım istemişti zamanımızı harcamıştık ama onun bize yaptıklarına bak :A
heyatım o program 30 yaşına kadardı olmadı :A neyse zaten artık gidersem hedefim daha güney taraflar :F :F

• Güldürdün
Reactions: tekin and Dosi
  • Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: xemrexxx and tekin
Ben aldığım bilgileri ona aktarmıştım. Sonra vazgeçmişti galiba bende net hatırlamıyorum. 2018 senesi olması gerekiyor
şimdi sanırım dahada zorlaştırdılar artık kimse ziyaretçi istemiyor :D
------

sizin orası çok Ortadoğulu dolmuş ne işim var yani bizim burada yeterince var :F :F
öyle bir resim vardı :D

norveçi gösteriyor her taraf sarışın kızlar falan isveçi gösterince arabı zencisi hintlisi çini derken arada orjinal isveçli araki bulasın :F
------

karşılaştırma bu şekildeydi @Dosi @xemrexxx
1726423513200.png

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and xemrexxx
------

norveçi gösteriyor her taraf sarışın kızlar falan isveçi gösterince arabı zencisi hintlisi çini derken arada orjinal isveçli araki bulasın :F
------

bu durumda @MasacRE @Maskeli Fedai @Sherlock @Yakamoz-Asi @DarkLegenD @RüzgarGülü @Bully norveçi seçer gibi @Dosi pert :A :A

Son düzenleme:
öyle kolay değil o işler oy vermek cesaret işi sırat köprüsünü geçmek gibi bişey :D ben verdim kurtuldum vermeyenler düşünsün :F

• Okudum
Reactions: Yakamoz-Asi
Kaç saat oldu yeni oy yok :A

Niye acaba :A @Dosi
------

------

------

Norveç de okula gitmek varmıṣ :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Bully
Bir sürü oy gelmiş işte daha ne olsun :A
Yakamoz ile ortak arkadaşlarımız çok, tereddüt eden vardır, aktif olmamış olanlar vardır. Oy vermeyi düşünmeyen vardır. Bir şekilde elbet şekillenir oy dağılımı.
10 oy falan daha gelmesi lazım koskoca En Favori Üye finali dondurmaya mı geçilecek oy sayısında? :A