Dijital Platform İçerikleri - Genel Yorum Sohbet Konusu 🍿

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Fist Robert GIF by FC Augsburg 1907

@MasacRE
BLUTV'me hep destek tam destek :A

• Güldürdün
Reactions: Araf and Sherlock

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
12.99 da çok ucuz. :A

Sürekli izlediğim şeyler çıkıyor BluTV'den, tam desteğe devam. :A
Ben devam ediyorum BluTV yıllık üyeliğime. :A 9.99 olmadığını görünce iptal edecektim ama 12.99 da iyi fiyat dedim bir de izleyeceğim birkaç dizi de kaldığı için devam ettirme kararı aldım. :A
Ben geçen yıl yıllık üyelik almıştım 9.90'dan bu yıl otomatik yıllık abonelik yapmış zaten 12.90'dan. Ki fiyatı yine uygun geldi bana, 30 Aralık 2022'ye kadar devam üyeliğim. :A
Doğru, 9.90 aboneliğim olduğu için 12.90 olabilir. O sayede 154.8 yıllık abonelik görünüyor. Diğer türlü 15.90'dan 190.8 olacaktı. :D

Sıkıntı şu ki, player çok kötü. Hani internet kötü olduğu zaman özellikle, birden fazla girmek gerekiyor. Player bir de garip garip şekillere giriyor, bir bakıyorum HD - SD kısmı var, bir bakıyorum yok. Player girdi, internet çok kötüyse HD değil, SD olarak izlemek zorunda kalıyorum. Netflix, Prime Video var mesela, playerlar internet çok kötü olsa bile kaliteli bir şekilde izlemeye devam edilebiliyor. Her şeyi geçtim, alt yazı sorunu da var. Beyaz alt yazı koymuşlar, görüntü de beyaz olunca arada kaynayıp gidiyor. Alt yazının görüntüsünü değiştirme olayı olsa çok iyi olacak, o da yok. En azından şeffaf alt yazı olsa, o da iyi. GAİN'de var mesela şeffaf alt yazı, böylesi daha iyi. Netflix ve Prime Video'da da var. :D

Son zamanlarda da girmez oldum bu sebeplerin de etkisiyle. İçerik yönünden kaliteli ama teknik anlamda zayıf bir platform. Bir daha yıllık üyelik 9.90 olmadığı sürece zor yaparım gibi. Gerçi artık 12.90'da olmayacak, daha da yükselecek gibi. Olsun, yapacak bir şey yok. Teknik anlamda kendilerini geliştirseler keşke. İçerik anlamında sorun yok. :D

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,741
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Doğru, 9.90 aboneliğim olduğu için 12.90 olabilir. O sayede 154.8 yıllık abonelik görünüyor. Diğer türlü 15.90'dan 190.8 olacaktı. :D

Sıkıntı şu ki, player çok kötü. Hani internet kötü olduğu zaman özellikle, birden fazla girmek gerekiyor. Player bir de garip garip şekillere giriyor, bir bakıyorum HD - SD kısmı var, bir bakıyorum yok. Player girdi, internet çok kötüyse HD değil, SD olarak izlemek zorunda kalıyorum. Netflix, Prime Video var mesela, playerlar internet çok kötü olsa bile kaliteli bir şekilde izlemeye devam edilebiliyor. Her şeyi geçtim, alt yazı sorunu da var. Beyaz alt yazı koymuşlar, görüntü de beyaz olunca arada kaynayıp gidiyor. Alt yazının görüntüsünü değiştirme olayı olsa çok iyi olacak, o da yok. En azından şeffaf alt yazı olsa, o da iyi. GAİN'de var mesela şeffaf alt yazı, böylesi daha iyi. Netflix ve Prime Video'da da var. :D

Son zamanlarda da girmez oldum bu sebeplerin de etkisiyle. İçerik yönünden kaliteli ama teknik anlamda zayıf bir platform. Bir daha yıllık üyelik 9.90 olmadığı sürece zor yaparım gibi. Gerçi artık 12.90'da olmayacak, daha da yükselecek gibi. Olsun, yapacak bir şey yok. Teknik anlamda kendilerini geliştirseler keşke. İçerik anlamında sorun yok. :D
Bir çikolata fiyatı 9.90 civarında artık, hayatta düşmez o fiyata bir daha. :A

Teknik anlamda hiç sorun yaşamıyorum ben. Apple TV uygulaması muazzam çalışıyor. Android TV de benzer kalitededir diye tahmin ediyorum. Fırsat bulunca geçmeni öneririm rahat edersin tüm platformlarda. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bir çikolata fiyatı 9.90 civarında artık, hayatta düşmez o fiyata bir daha. :A

Teknik anlamda hiç sorun yaşamıyorum ben. Apple TV uygulaması muazzam çalışıyor. Android TV de benzer kalitededir diye tahmin ediyorum. Fırsat bulunca geçmeni öneririm rahat edersin tüm platformlarda. :A
Bir de zengin olduğunu belirtiyor, Apple TV uygulaması diye. :A Android TV bile olsa bir şey fark etmez ki, para yok. :A Televizyona bağladın olayı ama televizyon yok diyesim geldi ama televizyon var tabii de kullanmıyorum çok fazla televizyon, ancak televizyon. :A Televizyonda sorun yaşamazsın ama internetten girince sorun oluyor sürekli, onun da çözümü yok. :A

Bu arada iptal etmiştim, şimdi iptali geri çeksem bile 190.8'e çevriliyor en fazla. 154.8 gitti, 190.8 geldi. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,741
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bir de zengin olduğunu belirtiyor, Apple TV uygulaması diye. :A Android TV bile olsa bir şey fark etmez ki, para yok. :A Televizyona bağladın olayı ama televizyon yok diyesim geldi ama televizyon var tabii de kullanmıyorum çok fazla televizyon, ancak televizyon. :A Televizyonda sorun yaşamazsın ama internetten girince sorun oluyor sürekli, onun da çözümü yok. :A

Bu arada iptal etmiştim, şimdi iptali geri çeksem bile 190.8'e çevriliyor en fazla. 154.8 gitti, 190.8 geldi. :A
Güzel fırsat kaçırmışsın. :A

Amerika'dan 1000 lira altına almıştım zamanında, zengin olmalık bir durumu yok en büyük ilgi alanım olduğu için para harcamakta tereddüt etmediğim bir alan. :A Allah bol para versin de sen de alırsın inşallah. :A

• Beğendim

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Güzel fırsat kaçırmışsın. :A

Amerika'dan 1000 lira altına almıştım zamanında, zengin olmalık bir durumu yok en büyük ilgi alanım olduğu için para harcamakta tereddüt etmediğim bir alan. :A Allah bol para versin de sen de alırsın inşallah. :A
İptal ettiğin anda geri dönüşü yok, bitiyor olay. Yine kampanya yaparlar belki, 9.90 olmasa da, 12.90 olur en azından. 190.8'lik bir kalitesi yok aslında, o fiyat verilemez ama şimdilik hadi 154.8 olabilir. :A 9.90'ken iyiydi aslında, tam fiyatı. HBO Max gelince belki içerikleri biraz değişebilir, bu yüzden şimdilik dursun kenarda. :A Umarım kalitesi daha da artar. :A

Amerika'ya gidiyor adam, çok zengin demek isterdim ama neden gittiğin belli, zevkine değil tabii. :A En azından, alıyorsun ve bir şekilde evine ulaşıyor, orası iyi. :A Amin amin, umarım iyi para kazanırım da alabilirim ben de böyle şeyler. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
BluTV, 9.99'luk yıllık abonelik yapmadığı için iptal etme kararı aldım. Player ve alt yazı sorununa geri bildirim yaptım. 15 Şubat'ta bitiyordu, 22 Şubat'ta bitecek. Ekstra bir hafta daha ekleme yaptılar sanırım.

BluTV abonesi olan @bazinga kaldı sanırım ve birkaç kişi daha olabilir, sanırım birisi @Yiğitt. :D
22 Şubat diye geçiyordu ama yeniden 15 Şubat'a çevirmişler. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
BluTV, 9.99'luk yıllık abonelik yapmadığı için iptal etme kararı aldım. Player ve alt yazı sorununa geri bildirim yaptım. 15 Şubat'ta bitiyordu, 22 Şubat'ta bitecek. Ekstra bir hafta daha ekleme yaptılar sanırım. (Sonradan 15 Şubat oldu tekrar.)

BluTV abonesi olan @bazinga kaldı sanırım ve birkaç kişi daha olabilir, sanırım birisi @Yiğitt. :D
15 Şubat'la birlikte BluTV ile olan aboneliğim resmen sona eriyor. Çok alışmıştım ama artık bir alışkanlığım sona ersin. @bazinga'ya göre belki "çok ucuz" fiyatı ama olsun. :A

2021'deki film alışkanlığım oluşmasında açıkçası BluTV'nin payı büyüktü. Her ne kadar teknik açıdan eleştirsem de, film kültürümü ve film alışkanlığımı artıran bir dijital platform oldu. :D

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
15 Şubat'la birlikte BluTV ile olan aboneliğim resmen sona eriyor. Çok alışmıştım ama artık bir alışkanlığım sona ersin. @bazinga'ya göre belki "çok ucuz" fiyatı ama olsun. :A

2021'deki film alışkanlığım oluşmasında açıkçası BluTV'nin payı büyüktü. Her ne kadar teknik açıdan eleştirsem de, film kültürümü ve film alışkanlığımı artıran bir dijital platform oldu. :D
Sevgililer Günü’ne özel falan bir indirim yapmamış mı ya BluTV yıllık üyelikte? :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Disney Plus gelmesine yakın birçok yayınladığı dizinin telif yeidğine şahit olmaya başladım. Bu da telif olayına ne kadar önemsediklerini gösteriyor. Hatta içlerinde sürpriz bir dizi de var, o da Lost. Lost, muhtemelen Disney Plus bünyesinde yayınlanmaya başlayacak, ki Disney Plus bünyesinde yer alan bir dizi ve şu anda zaten herhangi bir yayıncısı yok. Muhtemelen Lost, Disney Plus bünyesinde yayınlanmaya başlayacak.

@bazinga, @Tolstoyevski, @Sherlock, @MasacRE, @Forumdash.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Disney Plus gelmesine yakın birçok yayınladığı dizinin telif yeidğine şahit olmaya başladım. Bu da telif olayına ne kadar önemsediklerini gösteriyor. Hatta içlerinde sürpriz bir dizi de var, o da Lost. Lost, muhtemelen Disney Plus bünyesinde yayınlanmaya başlayacak, ki Disney Plus bünyesinde yer alan bir dizi ve şu anda zaten herhangi bir yayıncısı yok. Muhtemelen Lost, Disney Plus bünyesinde yayınlanmaya başlayacak.

Lost gelirse direkt çıkar çıkmaz abone olurum o başyapıtı yüksek kalitede TV’de yine izlemek için ve @bazinga @Araf @Dosi @Forumdash hep birlikte izleriz sanırım topluca :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Lost gelirse direkt çıkar çıkmaz abone olurum o başyapıtı yüksek kalitede TV’de yine izlemek için ve @bazinga @Araf @Dosi @Forumdash hep birlikte izleriz sanırım topluca :A
Disney Plus olmasaydı, belki Prime Video'da görebilirdik. Zamanında yayınlamışlıkları vardı sanki başka ülkelerde de olsa ama Disney Plus çıktı, muhtemelen Lost'u orada görürüz. Prime Video iyice gariban kaldı, hiçbir şey yapmıyorlar. LOTR gelecek yakında, belki o damgasını vurur. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Lost benim ilk izlediğim yabancı dizi. Aradan 10 yıldan fazla bir süre de geçti izleyeli. Disney Plus'a gelirse tekrardan izleyesim var aslında ama bir yandan da o kadar çok yeni dizi geliyor ki muhtemelen sıra gelmez ona :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Lost benim ilk izlediğim yabancı dizi. Aradan 10 yıldan fazla bir süre de geçti izleyeli. Disney Plus'a gelirse tekrardan izleyesim var aslında ama bir yandan da o kadar çok yeni dizi geliyor ki muhtemelen sıra gelmez ona :A
Haftada bir bölüm izle, 119 haftada bitirirsin. @Tolstoyevski de izlesin haftada bir bölüm, gerçi o dayanamaz şimdi. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Lost, GoT, SPN, HMYM gibi sevdiğim dizileri tekrar izlemek istiyorum ama yapamıyorum. Bir izlediğim diziyi ikinci kez izleyemiyorum:X İzleyip yarıda bırakmak efsanelere ihanetin en büyüğü olur:(

• Üzücü