Gündüz Kuşağı Programları & Günlük Diziler - Yorum Konusu

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Sabah denk geldim de o evlilik şeyine ben sadece o format üzerinden gideceklerini zannetmiyorum. Bir yandan ünlü konuklar alırlar, bir yandan da evlilik sorununu hallederler de bitirip yerine dizi yayınlasalar daha yüksek gider o ayrı.
Aynen dizi tekrarı falan koysalar daha iyi.

Doğru yine konuk ağırlar ama bence son dakikaları oynuyor. Bu da tutmazsa final yakın gibj.

(Sen hiç yakın zamanda focus filmle ilgili günlük dizi haberi duydun mu?)

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dün programda kavga çıktı, yayında blurlaştırdılar ama YouTube yükledikleri bölümde kesmişler. :D Müge Anlı da ise her şey açık açık yayınlanıyor. :A

Saniye ayarlı, kesilmeyen kısıma bakabilirsiniz. :A
------

Aynen dizi tekrarı falan koysalar daha iyi.

Doğru yine konuk ağırlar ama bence son dakikaları oynuyor. Bu da tutmazsa final yakın gibj.

(Sen hiç yakın zamanda focus filmle ilgili günlük dizi haberi duydun mu?)
Hayır duymadım. :bilmem:

• Beğendim
Reactions: STAR

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Şebnem Şirin olayını konuşuyorlar Fulya ile Umudun Olsun'da. Şebnem Şirin'in abisi konuşacak halde değil demesine rağmen Fulya, belki konuşmak ister deyip duruyor...

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Fulya'nın reytingi 1'e sabitlendikten sonra reklam kuşağını 2'ye çıkarmışlar. :A Reytingleri düşerse şaşırmam.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Fulya Öztürk bugün yayına geri döndü, sağlık durumu da çok iyi ama yine herkes ile çok yakın. Korumaları çağırdı yanına, Güllü ile de baya yakın... 2 kere koronavirüs geçiren birinin dikkat etmesi gerekirdi.

Güllü de bugün sinir krizi geçirtmek yerine güldürdü. :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Fulya ile Umudun Olsun'da yaklaşık 2 haftadır işlenen ve belli bir aşama kat edilen olay çözülmüş bu sabah. Dün yayına çıkan adam bugün Hüsne'nin yaptığına itiraf etmiş ve Fulya da Instagram hesabından paylaşmış. Detayların yayında açıklanacağına da eklemiş paylaşıma, yayını merakla bekliyorum.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Fulya ile Umudun Olsun'da yaklaşık 2 haftadır işlenen ve belli bir aşama kat edilen olay çözülmüş bu sabah. Dün yayına çıkan adam bugün her şeyi itiraf etmiş ve Fulya da Instagram hesabından paylaşmış. Detayların yayında açıklanacağına da eklemiş paylaşıma, yayını merakla bekliyorum.
Umarım Didem Arslandaki kayıp çocuk olayı da çözülür. :( 2 aydır uzuyor.