EDHO Ekibinin Yeni Dizisi 'Yeraltı' İle İlgili Flaş Gelişme! | BluTV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
ozan-akbaba-1.jpg

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' ekibinin yeni dizisi ile ilgili şok gelişme!

Yapımcılığını BVB Yapım'ın üstlendiği, başrolünde Ozan Akbaba ile Ceren Benderlioğlu'nun yer alacağı açıklanan 'Yeraltı' dizisinin çekimlerinin şubat ayında başlayacağı ve aynı ay içerisinde de BluTV'de yayınlanacağı öğrenilmişti.

Ancak, geçtiğimiz Ekim ayında dizinin yeni sezon ilk bölümünü yayınlamayan ATV'nin 165 milyonluk dava açacağını duyurması üzerine BluTV'nin yapım ile yaptığı sözleşmeden çekildiği konuşuluyor.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
ATV'nin derdi ne? Hadi sana yıllardır o kadar reyting getiren diziyi acımadan yayından kaldırdın da başka yerde başka isimle başka konuyla devam etmesine niye engel oluyorsun bu kadarı da affedersiniz ama şerefsizliktir.

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,481
Puanı
280
inşallah hiçbir dizin tutmaz ateve (atv) sal şu diziyi şu insanları artık

Son düzenleme:

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Acaba Bahadır,Raci ve atv arasında ne geçti de durum bu kadar kötü olmuş 2013'te bunlar KVP'den ayrıldı diye atv diziyi bıraktı tamamen yeni bir dizi için Bahadır ve Raci ile anlaştı yani durumlar o kadar iyiyken buralara kadar nasıl gelindi.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Acaba Bahadır,Raci ve atv arasında ne geçti de durum bu kadar kötü olmuş 2013'te bunlar KVP'den ayrıldı diye atv diziyi bıraktı tamamen yeni bir dizi için Bahadır ve Raci ile anlaştı yani durumlar o kadar iyiyken buralara kadar nasıl gelindi.
Zam meselesi deniliyordu ama ben zam meselesinden olayların bu boyuta geleceğini düşünmüyorum. Basına aktarılmayan, arka planda çok daha büyük olay yada olaylar vardır elbet.

• Beğendim
Reactions: baron

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
İşin tam anlamıyla iç yüzünü bilemediğimiz için ATV’ye de bir şey diyemiyorum artık, bu kadar diretmelerinin sebebi yalnızca ekonomik olamaz. Öte yandan BluTV’nin bu topun altına girmek istememesi son derece doğal, muhtemelen bu proje de kalıcı olarak rafa kalkar bu saatten sonra. Olan dizinin izleyicilerine oldu, 6-7 sezondur yayınlanıyor dizi ve izleyicileri en azından bir finali hak ediyordu…

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
ne sanıyor bu ATV Kendini bunlar bir iş yarın bir gün kendileride muhtaç olacak böyle şeylere kin gütmenin ne yeri ne zamanı.

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Zam meselesi deniliyordu ama ben zam meselesinden olayların bu boyuta geleceğini düşünmüyorum. Basına aktarılmayan, arka planda çok daha büyük olay yada olaylar vardır elbet.
Aynen zam meselesi olsaydı ki başrol oyuncular zam istedi deniliyordu o zaman Oktay veYunus Emre yine atv ile anlaştı dizinin yönetmeni bile atv ile anlaştı demek sorun orada değil dediğin gibi bilmediğimiz büyük bir olay olabilir.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Ne diziymiş be. ATV'nin dizi ile sorunu ne acaba hem diziyi yayından kaldır hem de başka bir platform da yayınlanmasına izin verme o zaman yayından kaldıramayacaktın bu kadar basit.

• Beğendim

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Atv saçma hamleleri ile okları üzerine çekmeye devam ediyor.
------

Atv saçma hamleleri ile okları üzerine çekmeye devam ediyor.
Ayrıca sebep neyse ne. Madem davasında haklı olduğunu düşünüp projenin peşine eşkiya gibi düştü o zaman sebebini de açıklamak ZORUNDA. Maddiyat deyip çekildiler kenara. Ben olsam aynı ekip ile eşkiyayı hiç katmadan bambaşka dizi çeker ama konuyu eşkiyanın aynısı yaparım. Kanal bir şey yapamaz. Umarım direk iptal etmemiş bir b planı vardır blunun

Son düzenleme:
  • Beğendim

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
İşin içinde paradan daha farklı konuların olduğunu duymuştum ama bu kadar diretileceğini sanmıyordum. Eğer bu ısrar devam ederse ATV Bahadır Özdener'e sadece EDHO'nun devamını değil, hiçbir dizi yaptırmayacak gibi geliyor.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Boşuna ağlıyorsunuz. Ne böyle proje vardı ne de kanal dava acacaktı?? (belki yoktu böyle bişeyler) kadın bi tweet atsa fanları doluşuyordu o da böyle masabaşi haber yazıp duruyor:A

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Boşuna ağlıyorsunuz. Ne böyle proje vardı ne de kanal dava acacaktı?? (belki yoktu böyle bişeyler) kadın bi tweet atsa fanları doluşuyordu o da böyle masabaşi haber yazıp duruyor:A
Hem film için hem de dizi için resmi sosyal medya hesapları açıldı, yapım şirketinden yetkililer vs. takip etti. :A Yani hem 200. bölümün film olarak yayınlanacağı, hem de Ozan Akbaba'nın başrolünde yer alacağı dizi haberi doğruydu. :A

• İlginç
Reactions: Forumdash