Exxen Gibi - Dizi Yorumları

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
3. bölümde pek yoktu, son kisimda vardi ve evet özellikle ilk ve 7. bölümde sov yapmis. gerci diger bölümlerde de sahnesi iyi :A
2X2'den sonra artık fenomen oldu ekşide bir günde 15-20 sayfa yorum yazıldı İlkkan'a özel :A

• İlginç
Reactions: Dosi

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yok yok olur :A İlk sezon herkes Ersoy kalıcı olsun diyordu zaten demek ki dikkate almışlar :A
Bence de olmalı zaten, ki ikinci sezonun ilk iki bölümüyle bu belli gibiydi. İki kişi iyidir de, bir müddet sonra sıkmaya başlar. En iyisi Ersoy'un da olması hikayenin içerisinde zaten. Artık postere de üçüncü bir kişiyi, yani Ersoy'u eklesinler. :A Ersoy gerçi yancı gibi duruyor ama renk katıyor. :A Bu hikayeye üç kişi yeterli olur, dördüncü kişiye gerek yok. :D

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bence de olmalı zaten, ki ikinci sezonun ilk iki bölümüyle bu belli gibiydi. İki kişi iyidir de, bir müddet sonra sıkmaya başlar. En iyisi Ersoy'un da olması hikayenin içerisinde zaten. Artık postere de üçüncü bir kişiyi, yani Ersoy'u eklesinler. :A Ersoy gerçi yancı gibi duruyor ama renk katıyor. :A Bu hikayeye üç kişi yeterli olur, dördüncü kişiye gerek yok. :D
Yes 3 iyidir :A
Ersoy'un en sevdiğim özelliği dümdüz konuşması. Böyle adamlar komedide harika gidiyor :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yes 3 iyidir :A
Ersoy'un en sevdiğim özelliği dümdüz konuşması. Böyle adamlar komedide harika gidiyor :A
Adamın dış görüntüsü de komik, ses tonu da komik ve diyalogları da öyle. Hiç ekstra bir şey yapmasına gerek yok. :A Ersoy, bu üçlüdeki en doğal karakter ama tabii diğerleri de yapay değil. :A Tarzları güldürmeye yetiyor. :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Adamın dış görüntüsü de komik, ses tonu da komik ve diyalogları da öyle. Hiç ekstra bir şey yapmasına gerek yok. :A Ersoy, bu üçlüdeki en doğal karakter ama tabii diğerleri de yapay değil. :A Tarzları güldürmeye yetiyor. :A
Favorim İlkkan benim o da doğal komik :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İvme düşüren bir bölüm olmuş ama olur arada :A yine de çok iyi geyikler vardı bu bölüme puanım 7.8

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
2x2

Cidden keyifli bir bölümdü, zaten anladım ki dizinin amacı öyle sitcomlar vb. gibi tepinerek güldürmek değil, mizahi bir şekilde toplumsal hiciv temalı kara komedi yapmak. Yani diziyi izlerken sesli güldüğüm tek bir sahne olmuyor ama yine de komedi açısından keyifli bir seyir sunuyor.

Sahibeliğe hizmet edip para kazanayım derken babalara gelmesi tam George’luk hareket aslında :A @xdragxx

Yılmaz ‘ın hiç düşünmeden çat diye yardım için toplanan parayı vermesi de şaşırttı. Öte yandan şu USB’lerde kesin o velet çocuk videonun kopyasını almıştır diye düşünmüştüm…

• Güldürdün

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
2x2

Cidden keyifli bir bölümdü, zaten anladım ki dizinin amacı öyle sitcomlar vb. gibi tepinerek güldürmek değil, mizahi bir şekilde toplumsal hiciv temalı kara komedi yapmak. Yani diziyi izlerken sesli güldüğüm tek bir sahne olmuyor ama yine de komedi açısından keyifli bir seyir sunuyor.

Sahibeliğe hizmet edip para kazanayım derken babalara gelmesi tam George’luk hareket aslında :A @xdragxx

Yılmaz ‘ın hiç düşünmeden çat diye yardım için toplanan parayı vermesi de şaşırttı. Öte yandan şu USB’lerde kesin o velet çocuk videonun kopyasını almıştır diye düşünmüştüm…
1. sezonda Ersoy 'un babaannesinin yendiği bölümde de mi sesli güldüğün olmadı. En sevdiğim bölüm o benim , bir ara tekrar açıp izleyeyim. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
1. sezonda Ersoy 'un babaannesinin yendiği bölümde de mi sesli güldüğün olmadı. En sevdiğim bölüm o benim , bir ara tekrar açıp izleyeyim. :A
Bu bölümü izlerken olmamıştı yani, ama ben karışık izliyorum ve daha o bahsettiğin bölümü izlemedim :A

• Güldürdün
Reactions: Cervantes

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İlk bölüm çok iyiydi. Aşırı doğal ve yer yer güldürdü. (Kokariç)

İkinci bölüm ilkine göre biraz alt seviyede idi ama fena değildi. (Vatka)

3. Bölüm fena değildi, daha az güldürdü. (Nü Model)

4. Bölüm.
Bölüm süreleri kısa dedik nazar değdi :A ilk bölümün iki katıydı nerdeyse.
Bölümün konusu ve klip çekilen şarkının sözleri güldürdü. Bölümdeki klibi daha önce izlemiştim ama bu diziden olduğunu bilmiyordum :A (yamyam)

Dizideki arabesk müzikler çok iyi ama :A

Parantez içine anahtar kelimeleri yazayım ki ilerde hangi bölüm olduğunu anlayayım :A

5. Bölüm : Birine ne düşünüyorsun diye sorarken 2 kere düşünmek gerekir :A bölümdeki Şefik Abi müzikleri de güzeldi :A
Şefik abiyi bir esnafa sorup anında bulması ilginç :A

Bu bölümde 40 dakkika civarıydı. Olmuyor böyle ama :A
Güzel bir dizi. Çok boş bölümleri de var maalesef ama güzel bölümler daha çok.
1,4,5,7,8,10,11 ve 12. Bölümler diğerine göre daha çok beğendim bölümler oldu.
6. Bölüm:
Karanlık güç bölümünün işleyişini beğenmedim

7. Bölüm
ilkkanin ailesini arama macerası çok iyiydi. Adım adım her hikaye çok komikti ama son kısımda Yılmaz'ın mektupu yırtması nedeni ile cevap alamamak sinir bozdu:S
8. Bölüm (badanacı)
Ortalama bir bölümdü. İngilizce şarkıyı sevdim. Sesi güzelmiş Yılmaz'ın. Süresi iyiydi.
9 (ayırma bölümü)
Ortalama bir bölüm yine. Salaş yerdeki kısımlar güldürdü biraz.
10.
Bu bölüm çok iyiydi. kan bedeli ile alakalı bölümdü. Yemek yeme ile kapattılar olayı. Tuhaf ve eğlenceli bir bölümdü :A
11 (Banyo)
Bu bölümde güzeldi. Özelikle son kısımdaki şiir baya hisli güzeldi :A
12 (At)
Çok iyiydi bu bölümde :A görsellik ve konuşma tarzı birbiri ile alakasız, farklı bir bölüm oldu :A

Aralarında en öne çıkan:
Bu arada zaten şarkı söyleyen biri

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
2x2

2x2 sesli güldürdü beni. Kölelik yövmiyesi lafı tek başına komik zaten. İnsan gibi su iç dediği kısım, asansörler sahibeler için demesi ve Kuki geyiği harikaydı :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski