ATV Destan - Dizi Yorumları

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
ATV ve ben çok iyi ikiliyiz :bhr: Kardeşlerim gibi bu diziye de uğur getirdim :Z @Tolstoyevski @Yiğitt @Özgür

ATV ve Dosi etkisi olmuş gerçekten :A Baş Belası dizisini sen açmıştın ve süründü, bu diziyi bana paslaman iyi olmuş :A
Yalnız önemli olan haftaya bu etkiyi göstermesi :A gerçi Nerden baksan en az 5 alırmış gibi totalde.
Sana yakışır güzel bir başlangıç olmuş hayırlı olsun :Z Ama Eşkıya’nın vebali bu diziye de etki ederse şaşırmam, genelde o gün hangi dizi yayınlanırsa tutmaması beklenir eğer bir kanal sevilen bir diziyi kaldırmışsa :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,939
Puanı
1,060
Sana yakışır güzel bir başlangıç olmuş hayırlı olsun :Z Ama Eşkıya’nın vebali bu diziye de etki ederse şaşırmam, genelde o gün hangi dizi yayınlanırsa tutmaması beklenir eğer bir kanal sevilen bir diziyi kaldırmışsa :A
Eşkiya yerine yayınlanan filmler bile izlendi :A ayrıca bir dizi uğruna yayından kalkarsa o durum söz konusu. Aynı şey değil :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,179
Puanı
1,060
Gece bölümü izledim çok beğendim Ebru role harika olmuş bayıldım ona tüm oyunculuklar çok iyiydi Edip Batuga rolüne inanılmaz olmuş iyi ki o seçilmiş repliği olmadan sadece mimiklerle öyle güzel oyunculuk çıkarmış iyi ki Edip seçilmiş dedim ya :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yoldaşlarım diziyi izlememiz yok mu.. @Sherlock @MasacRE @MEnes
Ben 'yeni' yerli dizi izlemeyi bıraktım yoldaşım... :A Zamansızlıktan kıvrılıyorum zaten yeni bir yerli diziye hiiiç başlayamam... :A
Televizyon kapalıyken karşısına geçip boş ekrana 2 buçuk saat bakmayı tercih ederim yoldaşım :A
Ecem Sena Bayır isimli hanımefendi yüzünden diziyi izlemeye başladım arkadaşlar... Bunu yapmak zorundaydım... @Tolstoyevski @xdragxx @Sherlock

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Hiç yakıştıramadım sana. :A Bu hanımefendi hakkında bilgi sahibi olmaman beni hayal kırıklığına uğrattı. :A @Maskeli Fedai

Şurada açık ara sonuncu olmuş, ben de diyorum ismi nereden tanıdık geliyor :A @Dosi

• Güldürdün
Reactions: Dosi and DarkLegenD