ATV Destan - Dizi Yorumları

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
e0cy11q.

ATV'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Destan' bu akşam yayın hayatına başlıyor.

Yapımcılığını Bozdağ Film'in, yönetmenliğini Emir Khalilzadeh'in üstlendiği, senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ile Nehir Erdem'in kaleme aldığı dizinin kadrosunda; Ebru Şahin, Edip Tepeli, Selim Bayraktar, Deniz Barut, Teoman Kumbaracıbaşı, Görkem Kanbolat Arslan, İpek Karapınar, Elif Doğan, Osman Albayrak, Burak Tozkoparan gibi başarılı isimler yer alıyor.

Destan, ilk bölümüyle bu akşam 20.00'de ATV'de!

Dizi ile alakalı yorumları bu başlık altından yapabilirsiniz

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
  • Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Abla bunda alınacak bir şey mi var cidden ? Şaka olsun diye bir paylaşım yaptım. Her şeyi bu kadar ciddiye almamamız lazım bence.

Fatih ben bu konuyu çok açmak istedim kaç gündür bekliyorum bugün tamam mı açamadım sinirleyim üstüne sen kapamamanıza güldüm deyince iyice sinirlendim

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,667
Puanı
560
Fatih ben bu konuyu çok açmak istedim kaç gündür bekliyorum bugün tamam mı açamadım sinirleyim üstüne sen kapamamanıza güldüm deyince iyice sinirlendim
Üzülme sen melom Akının dizisinden uzak dursunlar bi zahmette o zaman sen aç konuyu zaten Akını sevmiyorlar konusunun getirisine de ihtiyaçları olmaz herhalde ;)

Genel bir yorumdur kimse kişisel algılamasın

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Üzülme sen melom Akının dizisinden uzak dursunlar bi zahmette o zaman sen aç konuyu zaten Akını sevmiyorlar konusunun getirisine de ihtiyaçları olmaz herhalde ;)

Genel bir yorumdur kimse kişisel algılamasın

Umarım zeyno umarım o zaman bana kalır konu harbi çok üzüldüm kaç gündür bekliyorum ya

• Üzücü
Reactions: Zeyno

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Gördüğüm kadarıyla @Tolstoyevski @Dosi den önce açmıştı? :A
Futbol konularını o bana, dizi konularını ben ona pardon tam tersi işte öyle hazır ediyoruz yemek hazırlar gibi dayanışma misali :A Konuyu kendisi hazır etti ve hem de benden hemen sonra ikinci sırada yer aldığı için atv faktörü nedeniyle de ona devrettim :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Dosi and serhatt