Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    19

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,436
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Aziz gündemden dolayı liderliği kaybetmiş ama reytinglerini yine arttırmış. Bu bölümden sonra hikaye daha da açılacağı için 7'leri rahat göreceğini düşünüyorum.

Arka Sokaklar'ın reytingleri tuhaf ama normal geliyor :A :A Parayı getiren kitle AB olduğu için orayı biraz yükseltmesi lazım.

AMİ birkaç hafta yükseldikten sonra yine aynı noktaya dönmüş. Bu dizinin tek avantajı FOX'un bu sezon tutan dizisi olmaması, yoksa bu reytinglerle final olabilirdi. Yine de sezon sonunu görür diye düşünüyorum.

Kırmızı Oda çok maliyetli bir proje olduğu için Acun bu reytinglerle devam ettirmez. Survivor fragmanını bekliyoruz :F
AB grubu aşı olmayanlar konusundan kaçtı

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Aziz bakıyorum sağlam ilerliyor. İlerleyen haftalarda artmayı sürdürür. AB ve ABC gruplarında liderliği tekrar alacağını düşünüyorum

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Aziz gündemden dolayı liderliği kaybetmiş ama reytinglerini yine arttırmış. Bu bölümden sonra hikaye daha da açılacağı için 7'leri rahat göreceğini düşünüyorum.

Arka Sokaklar'ın reytingleri tuhaf ama normal geliyor :A :A Parayı getiren kitle AB olduğu için orayı biraz yükseltmesi lazım.

AMİ birkaç hafta yükseldikten sonra yine aynı noktaya dönmüş. Bu dizinin tek avantajı FOX'un bu sezon tutan dizisi olmaması, yoksa bu reytinglerle final olabilirdi. Yine de sezon sonunu görür diye düşünüyorum.

Kırmızı Oda çok maliyetli bir proje olduğu için Acun bu reytinglerle devam ettirmez. Survivor fragmanını bekliyoruz :F
Maliyetinin yüksek olduğunu biliyorsan göstermeni tavsiye ediyorum yoksa olay işkembeden sallamaya giriyor. :A Ayrıca AB için para getiriyor deyip orada yüksek olan diziye final yapar demek de çok tutarlı. :A

• Güldürdün
Reactions: batuhankaralar

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Kırmızı Oda'nın sezon bitmeden final yapacağını sananlar daha çok beklerler. :A Şu aldığı oranlar sezonu tamamlaması için gayet yeterli oranlar. Oranları daha da düşse bile Acun öyle hemen dizi bitirecek biri değil , hele birde Gülseren Budayıcıoğlu ile olan yakınlığını düşününce sezon sonuna kadar dizimizi keyifle izleyeceğiz demektir . :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Maliyetinin yüksek olduğunu biliyorsan göstermeni tavsiye ediyorum yoksa olay işkembeden sallamaya giriyor. :A Ayrıca AB için para getiriyor deyip orada yüksek olan diziye final yapar demek de çok tutarlı. :A
Maliyeti Masterchef ve O Ses Türkiye'den daha yüksek orası kesin :A Ayrıca Cuma gününde AB için tek iddialı rakibi Aziz'di, o da zaten 2 haftaya ezdi geçti :A

Bu arada bana her sardığın her hafta reytingler daha da düşüyor haberin olsun :F

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
5 alan bir diziyi kanal niye erkenden bitirsin ? Oranlarını koruduğu sürece sezon sonuna kadar gider bence.

• Beğendim
Reactions: Aserat

sanrikent

Üye
Reaksiyon puanı
33
Puanı
29
tv izlemedim.
fox haber zirvede yer almış.1.5 saatmi sürdü ben izleyemedim.yayın akışın değişmemiş.zirvede yer almasının sebebini merak ettim.
orta sayfa dizilerin saatinde yayınlanırsa daha iyi sonuç alabilir.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Kırmızı Oda'nın sezon bitmeden final yapacağını sananlar daha çok beklerler. :A Şu aldığı oranlar sezonu tamamlaması için gayet yeterli oranlar. Oranları daha da düşse bile Acun öyle hemen dizi bitirecek biri değil , hele birde Gülseren Budayıcıoğlu ile olan yakınlığını düşününce sezon sonuna kadar dizimizi keyifle izleyeceğiz demektir . :A
Gülseren Budayıcıoğlu "tüm dizilerini seviyorum ama bu dizinin yeri ayrı" demişti yani Acun efendi erken bitirirse en büyük ortaklarından birini gücendirir. :A
Maliyeti Masterchef ve O Ses Türkiye'den daha yüksek orası kesin :A Ayrıca Cuma gününde AB için tek iddialı rakibi Aziz'di, o da zaten 2 haftaya ezdi geçti :A

Bu arada bana her sardığın her hafta reytingler daha da düşüyor haberin olsun :F
E tabii ki stüdyo programlarına göre daha fazladır ama iddialı dönem dizileri kadar maliyeti olmadığı kesin hele ki büyük kısmının tek odada geçtiğini düşünürsek. :A Öyle bir yazıyorsun ki sanki net sayıyı biliyormuşsun gibi. Ayrıca her hafta saran sensin olmayacağını bile bile. :A

sanrikent

Üye
Reaksiyon puanı
33
Puanı
29

tek odada çekim yapıyor dizi. diğer dizilere göre maliyeti düşük olmalı. oyuncular çok mu ücret alıyor.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
tek odada çekim yapıyor dizi. diğer dizilere göre maliyeti düşük olmalı. oyuncular çok mu ücret alıyor.
Yalnız dizi tek odada devam etmiyor ki. Konuk olan isimlerin yaşadıklarını, geçmişini görüyoruz ki bunlar hep ayrı mekanlar. Ek olarak yaşadıkları anlatılırken birçok konuk oyuncu da olaya dahil olmuş oluyor.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Neden bilmiyorum ama içimden bir ses Survivor'ın ilk bölümü bu sene Cuma başlayacak gibime geliyor. Şimdiye kadar ilk bölümleri hep zirvede başladı ve bu sene Cuma olursa bir tek rahat açar gibi zirvede. Bakalım bekleyip görelim.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Neden bilmiyorum ama içimden bir ses Survivor'ın ilk bölümü bu sene Cuma başlayacak gibime geliyor. Şimdiye kadar ilk bölümleri hep zirvede başladı ve bu sene Cuma olursa bir tek rahat açar gibi zirvede. Bakalım bekleyip görelim.
İçindeki ses fazla uçuyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Hazem

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Kırmızı Oda ise gün değiştirecek ve Çarşamba olacak.
Survivor bu sezon hiçbir gün zirveyi alamaz ilk gün zirvede başlasa ne olacak Allah aşkına. :A Eskisi kadar çok reyting alması için yine dizilerin ortadan yok olması gerekiyor ama öyle bir şey de olmayacağı için eldekiyle yetinmek zorunda. Zamanında Jet Sosyete de 5 reytingle önce saat, sonra gün değiştirdi ama Total reytingi çok düşüktü KO bu seviyelerde kalırsa dokunamaz. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Destan'ın tekrarı Kırmızı Oda'yla kıyaslayınca gayet iyi reyting almiş:A Cuma olmalıydı. Üstelik Total AB dengesi de gayet iyi gibi:A Neyse yarın Destan'ın tekrar reytinglerine bakalım:A

Orta Sayfa izlenir sanıyordum ama :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Destan'ın tekrarı Kırmızı Oda'yla kıyaslayınca gayet iyi reyting almiş:A Cuma olmalıydı. Üstelik Total AB dengesi de gayet iyi gibi:A Neyse yarın Destan'ın tekrar reytinglerine bakalım:A

Orta Sayfa izlenir sanıyordum ama :A
Hay Kırmızı Oda kadar taş düşsün hepinizin başına. :A