Gerçekleştirildi Yorum Konularını Yönetimin Açıp Açmaması Konusunda Önerge

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yorum konuları, büyük rekabetin tadı ama aynı zamanda tartışmaların da adı. Yorum konularında birden fazla konu açılmasına sebebiyet veren, aynı zamanda "Keşke ben açsaydım bu konuyu!" düşüncesini de beraberinde getiriyor ve kimisini de bu durum üzüyor. Bu yorum konuları tartışmalarına (dizi, film, spor vs.) son vermek adına, eskiden olduğu gibi yönetimdeki kişilerin açmasına yönelik önergeyi siz Fav10 Meclisine sunuyorum.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Barış'ı kastetmiştim...
Bu profil sana yakışmamış zaten, değiştirmelisin. :A

Yönetimde benim hakkımda bir şey düşünmeyenler, bana düşmanlar vb. varken asla giremem zaten canım. :bhr: Gerçekten seven sayısı taş çatlasın 3, o da yoktur. :A

İlacım bu benim...
Yönetime girilecek kişiyi Ozan belirliyor, yönetim değil zaten. Ek olarak açtığın konular ve yorum kaliten önemli. Gerçi konu açmadan da yönetime girenler var, çok da kasma boşver hiçbir artısı yok. :A

Forumda barış olmalı kavga yakışmıyor böyle bir yere :A
Bence de hep barış olmalı :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,533
Puanı
1,060

Yönetime girilecek kişiyi Ozan belirliyor, yönetim değil zaten. Ek olarak açtığın konular ve yorum kaliten önemli. Gerçi konu açmadan da yönetime girenler var, çok da kasma boşver hiçbir artısı yok. :A

Why?

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060

Bak bunu bilmiyordum, güzelmiş. :A Mesajlarımız kaliteli konumuz var şükür neyse onun bunun derdinde değilim foruma üye olmak bir de ceza almamak yetiyor. :A

• Güldürdün

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,533
Puanı
1,060
Sana kadın profilleri daha çok yakışıyor. :A Mesela @Özgür e erkek profiller çok yakışıyor, @dosye kadın profiller yakışıyor, @Tolstoyevski e manzara profilleri yakışıyor, sana da Yasak Elma profilleri yakışıyor. Herkesin bir profili var yani. :A
İyi bir şey mi dedin kötü mü anlamadım. :A

• Güldürdün