Gerçekleştirildi Yorum Konularını Yönetimin Açıp Açmaması Konusunda Önerge

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yorum konuları, büyük rekabetin tadı ama aynı zamanda tartışmaların da adı. Yorum konularında birden fazla konu açılmasına sebebiyet veren, aynı zamanda "Keşke ben açsaydım bu konuyu!" düşüncesini de beraberinde getiriyor ve kimisini de bu durum üzüyor. Bu yorum konuları tartışmalarına (dizi, film, spor vs.) son vermek adına, eskiden olduğu gibi yönetimdeki kişilerin açmasına yönelik önergeyi siz Fav10 Meclisine sunuyorum.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Kaos maos iyi cidden rahatlıyorsunuz ancak sonrasında hepinizin 1 aspirin veya parol içmeniz gerekebilir :A @Araf @Dosi @xdragxx @slhttnmtl @serhatt ve öbür kaoscular :A
Kaos modunu açmıyorum ben.
Kaç kere laf çarpmaları olmuş ama kaale almamak gerekir :A Ayrıca bir çok noktadada komik bulduğum durumlar var.
Bazıları istedikleri gibi düşünsün, kendimi yormak istemiyorum.
Şuan @Tolstoyevski ile kahve keyfi yapıyoruz :A sütlü kahve çok severim. Cezve kahvesi :Z

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kaç kere laf çarpmaları olmuş ama kaale almamak gerekir :A Ayrıca bir çok noktadada komik bulduğum durumlar var.
Şuan @Tolstoyevski ile kahve keyfi yapıyoruz :A sütlü kahve çok severim. Cezve kahvesi :Z
Beni davet etmiyorlar, büyük ayıp. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Sana kadın profilleri daha çok yakışıyor. :A Mesela @Özgür e erkek profiller çok yakışıyor, @dosye kadın profiller yakışıyor, @Tolstoyevski e manzara profilleri yakışıyor, sana da Yasak Elma profilleri yakışıyor. Herkesin bir profili var yani. :A
@Dosi ‘ye kedi profilleri yakışıyor, o konuda yanlışın var gibi :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Yiğitt

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Beni davet etmiyorlar, büyük ayıp. :A
Hemen kap bir kahve :A daha yeni başladık :A

@Dosi ‘ye kedi profilleri yakışıyor, o konuda yanlışın var gibi :A
Etiketi bile becerememiş @Yiğitt :A eskisi gibi tüm mesajlara bakmıyorum. Etiket şart.
Cidden niye kadın profili demişim, ne zaman kadın profili koydu ki ben hatırlamıyorum bile... Hep kedi ya da manzara doğru. :A @Dosi
Vardı vardı kadın profilleri, 2 tane çizim bir tanede ağzını kapatıp gülen bir foto:A sonra kedilere döndük unutturdum :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,060
Bugün içtiğimiz kahvede harikaydı. :bhr: @Tolstoyevski

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Hemen kap bir kahve :A daha yeni başladık :A

Etiketi bile becerememiş @Yiğitt :A eskisi gibi tüm mesajlara bakıyorum. Etiket şart.

Vardı vardı kadın profilleri, 2 tane çizim bir tanede ağzını kapatıp gülen bir foto:A sonra kedilere döndük unutturdum :A
Alırım sade kahvenizi, o kadar da üşenme. Misafirliğe gelmişiz, bize yok. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi