Gerçekleştirildi Yorum Konularını Yönetimin Açıp Açmaması Konusunda Önerge

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yorum konuları, büyük rekabetin tadı ama aynı zamanda tartışmaların da adı. Yorum konularında birden fazla konu açılmasına sebebiyet veren, aynı zamanda "Keşke ben açsaydım bu konuyu!" düşüncesini de beraberinde getiriyor ve kimisini de bu durum üzüyor. Bu yorum konuları tartışmalarına (dizi, film, spor vs.) son vermek adına, eskiden olduğu gibi yönetimdeki kişilerin açmasına yönelik önergeyi siz Fav10 Meclisine sunuyorum.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hehh işte bak anlatmak istediğim buydu, eskiden asıl rekabetin kalitesi vardı şimdi yok kapiş. :A Bu yüzden de bu yorum işi yöneticilere kalmalı. :A
Cidden ben niye karıştım ki bugün ya, bugün izinli olmasaydım hiç bunlar yaşanmayacaktı. Bana ne, sanki ben mi konu açıyorum açacak kişiler tartışsın. Ben miyim muhattabı sanki. :A @Dosi

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,060

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Saldırgan bir yapın var ben sana sadece bir soru sormuştum :A Ama sen bana gizliden hayran olduğun için nedense hep bana saldırıyorsun xdragxx falan dedin.
Yanlış hatırlamıyorsam seninle ilk ve tek tartışmam 2020'nin ortalarında oldu sen niye hep tartıştığımız sonucunu çıkardın ki? Seninle son 1 senede muhatap olduğumuz 2-3 konu ya vardır ya yoktur aslında...
Evet biraz saldırgan bir yapım var ama artık kimseyle tartışmıyordum, bozdun bu seriyi... Senle zaten iki kere konuşmam olmuştur onda da tartıştık yine. :F Yoksa seninle sorunum zaten olamaz, konuşmamız bile yok ki tartışma ortamımız olsun. Kusura bakma, böyle atağa geçince geçiyorum öyle bir yapım var. Eskileri açmayı hiç sevmem ama her tartışmada açıp duruyorum, çok boş muhabbet bence. Anlık unuttum gitti bile, no problem Aykutçum. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hadsizlik kanına işlediği içindir. Her şeye burnunu sokma huyundan vazgeçmelisin artık. :A Bu olaylar sana ders olur umarım. :bhr:
------

Ne be, anlamadım? :eek:
Ne güzel tartışmam olmuyordu benim, niye atladıysam cidden bana ne. :A Emre Ozansoy nerede bugün ya, onun yüzünden oldu gibi her şey bugün hiç göremedim. :A @Dosi

• Güldürdün
Reactions: serhatt

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Evet biraz saldırgan bir yapım var ama artık kimseyle tartışmıyordum, bozdun bu seriyi... Senle zaten iki kere konuşmam olmuştur onda da tartıştık yine. :F Yoksa seninle sorunum zaten olamaz, konuşmamız bile yok ki tartışma ortamımız olsun. Kusura bakma, böyle atağa geçince geçiyorum öyle bir yapım var. Eskileri açmayı hiç sevmem ama her tartışmada açıp duruyorum, çok boş muhabbet bence. Anlık unuttum gitti bile, no problem Aykutçum. :A
Açık sözlüyüm benim kin tutan bir huyum vardır :A Benim de seninle sorunum olamaz ama dediklerimin arkasındayım sinirden denilmiş şeyler değildi benim için açıkça söyleyim dedim son kez...

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İnşallah bu konuyla birlikte zirveye çıkarsın diyelim o halde, başarılarının devamını her daim diliyorum. :bhr: Gerçi Arslan Bey kullanıcı adınla paragraf paragraf yorum yapmak işsizlik değildi de konu açıp zirvede olmak mı işsizlik oluyordu? Bir ara itiraflarda senin yorumlarının uzunluğu konuşulurdu. Üstteki mesajın da birbirini tekrarlayıp durmuş, seni bildik bileli hep yaşlıydın. :A
Merak etme, bir ara yine ara vereceğim, yani bırakmış olacağım, için rahat olsun o yönden. :A Uzun yorum yazmak işsizlik değil ama mesaj ve konu açısından zirvede olmak bence işsizlik. Zamanını harcamak, çok fazla mesaj ve konu açmak, hayatından ömrün gitmesi ve kendini geliştirememen. Düşünsene; okuyorsun ama hayatını burada harcıyorsun. Üniversite hayatım boyunca belirli zamanlarda ara vererek bundan uzaklaştım çok şükür, o açıdan kafam rahat. Burada takılsaydım eğer o zamanlar, şu anda mezun olamazdım muhtemelen. :A Yani bence böyle, tabii kişiden kişiye değişiyor olabilir. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Açık sözlüyüm benim kin tutan bir huyum vardır :A Benim de seninle sorunum olamaz ama dediklerimin arkasındayım sinirden denilmiş şeyler değildi benim için açıkça söyleyim dedim son kez...
Benim de kin tutan huyum yoktur, dakikasında unuturum her şeyi. Kalbim temiz. Ben de dediklerimin arkasındayım zaten, arkasında olmayacağım şeyleri söylemem. Lakin ne gerek vardı tartışmaya diye içimden geçiririm her zaman, işin o kısmı ayrıdır. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Merak etme, bir ara yine ara vereceğim, yani bırakmış olacağım, için rahat olsun o yönden. :A Uzun yorum yazmak işsizlik değil ama mesaj ve konu açısından zirvede olmak bence işsizlik. Zamanını harcamak, çok fazla mesaj ve konu açmak, hayatından ömrün gitmesi ve kendini geliştirememen. Düşünsene; okuyorsun ama hayatını burada harcıyorsun. Üniversite hayatım boyunca belirli zamanlarda ara vererek bundan uzaklaştım çok şükür, o açıdan kafam rahat. Burada takılsaydım eğer o zamanlar, şu anda mezun olamazdım muhtemelen. :A Yani bence böyle, tabii kişiden kişiye değişiyor olabilir. :A
Senin forumda olmanı isteyenlerden biriyimdir, o anlamı çıkarman üzdü. Gidince kısa sürede gelme umudunu her zaman yinelemişimdir, sen biraz beni yanlış tanımışsın ya da yanlış dolmuşsun nedense. Halbuki güzel konuşur paylaşırdık, ben sana dair bir gram öyle şey düşünmezken bu kadar dolmana şaşırdım. Hiçbir olayımız bile yokken yani. Canın sağ olsun, forumun emektar üyesine ve yaşananlar hatrına her zaman güzel hatırlarım seni orası ayrı. :X

• Güldürdün
Reactions: Araf