Gerçekleştirildi Yorum Konularını Yönetimin Açıp Açmaması Konusunda Önerge

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yorum konuları, büyük rekabetin tadı ama aynı zamanda tartışmaların da adı. Yorum konularında birden fazla konu açılmasına sebebiyet veren, aynı zamanda "Keşke ben açsaydım bu konuyu!" düşüncesini de beraberinde getiriyor ve kimisini de bu durum üzüyor. Bu yorum konuları tartışmalarına (dizi, film, spor vs.) son vermek adına, eskiden olduğu gibi yönetimdeki kişilerin açmasına yönelik önergeyi siz Fav10 Meclisine sunuyorum.

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aynen çok fena destek gördün o kadar destek gördün ki o gün forumdaydım resmi olarak yas ilan etmiştik :A
Yanlışın var koçero 1 ay sonra değil 5 ay sonra falan yönetime girdim. Ayırca bunu bugün 3.diyişim sen kimsin de seninle tartışmam gerekiyor yönetime girmek için. İstediğim zaman emekli olurum istediğim zaman da yönetime dönmek istiyorum derim. Çünkü geçmişim senin gibi değil tertemiz yani Ozan'a yönetime girmek istiyorum dediğim zaman yüzüm kızarmaz ama bence senin yüzün kızarır baya :A
Megolaman arkadaşım megolamaaaan arkadaşııım. Çok şükür sohbet ettiğim belirli bir grup var senin gibi her yerde ben imik verdim ben bu forum için ılmızsı ılmızım edebiyatı yapmıyorum ama üyelerin de bir sorunu olduğu zaman gerek özelden gerek yönetimden yardımcı oluyorum...

Kendini övmeyi seven biri değilim ama gerek forumda gerçek hayatta insanların sohbetiyle sevdiği, onlara yardımcı olan bir yapım var yani insanlar benle zoraki konuşmaz istedikleri için konuşur. Ama senin çevrende olan bazı insanlara Allah sabır versin senin gibi megolaman, egoist bir insanla muhatap olmak istemezdim :( Ayrıca Ozan'ın yönetici alımında ya da rütbe yükselmesinde seni ciddiye aldığını düşünmüyorsun herhalde öyleyse buna birçok kişi güler :A

Neyse senin mahalle ağzı seviyene çok indim en iyisi yine seni görmezden gelmek... Bazı şeyleri konuşmuyoruz diye bilmiyoruz sanma. Ben şu anki yönetimden de adaletimizden de memnunum.

Senin ve arkadaşlarının bulunduğu yönetimde kadına edilen hakaret bile cezasız kalıyordu be yiğido... Siz arkadaş kayırma konusunda çığır açmış kişilersiniz. Millet konuşmuyor diye bazı şeyleri unutmuş değil o yüzden ikide bir eline fırsat geçtiğinde bu yönetime aklınca laf sokarsan benden de cevabını alırsın. Evet senin kadar katkım yok (skljgklsjklgjkls) Ama en azından arkadaş kayıran bir yapıda değilim asla.
Mesajını derinlemesine okumadım ama yazdığın en uzun mesaj olabilir. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu arada sayende epey saptık konudan, nereden nereye geldik. :A
Sayemde baya hit aldın, haftalık enlerde iyi olursun diye düşünüyorum. Enler kaldırılsın falan demişsin ama enlerde iyi sıraya varınca bu düşüncenden vazgeçersin gibi. :A
------

Ben pasta kola cips + dizi izliyordum sizin bayağı koyu muhabbetiniz tevafuk oldu :A
Nasıl eğlendin mi Emre Can'ım? :bhr:

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: Araf and EmreCan

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,967
Puanı
710
Sayemde baya hit aldın, haftalık enlerde iyi olursun diye düşünüyorum. Enler kaldırılsın falan demişsin ama enlerde iyi sıraya varınca bu düşüncenden vazgeçersin gibi. :A
------

Sakın ama sakın yanlış anlaşılmasın sizin muhabbet için demedim bunu ha sizin mevzuyu hiç anlayamadım o kadar karmaşık ve uzun ki :A Ama dizi bayağı eğlendirdi :bhr:

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bayılıyorum sana ya, torpilsiz ve yaranma derdi olmadan bir başarın yok. Umarım gerçek hayatta böyle değilsindir, ayrı bir üzülürüm. Valla benim çevrem çok geniş, herkes bana bayılıyor. Sen de bayılıyorsun bence, senin eleştirilerin gizli hayranlık. :bhr:

Sen emek vermedin çünkü, sağda solda ne konuşacaksın? Valla ben de sen dışında yönetimden memnunum gayet, çok güzel çalışıyorlar. Senden memnun değilim demiyorum çünkü seni değerlendirecek bir performans göremiyorum. :A

Hahaha sen böyle şeylerle laf soktuğunu falan mı sanıyorsun? Yüzüme vurdu diye nasıl mutlu oldu, cevabını alırsın diyor. :F Ben arkadaş kayırıyor olsaydım arkadaşlarımın getirdiği her teklifi kabul ederdim, en yakın arkadaşlarımla yönetimsel konularda bile ters düşüp tartışma yaşamışızdır. O dönem olan herkes hatırlar. Yönetimde konuşulanlar orada kalır, sen sağa sola yaymayı huy edinmişsin ama çok ayıp. :X
------

Nasıl başarılı buluyor musun beni? :A Gerçi senle daha önce hiç tartışmamıştık, bugünü de tartışma sayamayız bence tartışmadık çünkü. Sen böyle küçük şeyleri tartışma mı sayıyorsun? :A
Arkadaşlarını kayırdığını biliyorum yiğido. Burada tekrar tekrar açmak istemiyorum konuları çünkü senin döneminde hangi mesajlara ceza geldiğini hangi mesajlara ceza gelmediğini ben iyi bir şekilde analiz ettim merak etme :A Aynen sen çok emek verdin forum altın dönemlerini senle yaşadı hatta... Senin dilinden konuşayım mı :A Bin fırımın altın dönemi olan 2011'de yönetici olup fırımı emek verenlerdenim. Bin ılmısım o dönem spor böliminide kını yıktı. Şu anda da yinitimdeki tim kınılara cevap yazıp imik veriyorum. Ben emekçiyim hatta en büyük emekçi benim :A Bana üyeler özelden yazıyor yaaaa biliyor musun benden yardım istiyor çoğu vallaha bak yemin ederim sana ne olur bana inan Yiğit yoksa bu gece gözüme uyku girmez be Yiğiiiiiiiit. Senin düşüncelerin çok önemli hatta kimin yönetici olacağına falan sen karar vermelisin bence bu konuda ciddiyim. Yönetici olmanın yolu senden geçiyor sen olmasan geri yönetime dönemezdim çok teşekkür ederim sana adamsııııın....

Neyse 10'dan fazla ceza almış belki daha fazlasını hak etmiş, eski ve unutulmaya yüz tutmuş megolaman bir emekliye çok vakit ayırdım ve verdiğim cevaplar karşısında karşımda papağan gibi aynı cevaplar gördüm. Benim içim rahat yiğido. Benim arkadaşlarım kadınlara hakaret etmez benim arkadaşım kadına hakaret ederse ben ona yönetimdeysem cezasını veririm bir de co adminsem cık cık yakışıyor mu sana :A Neyse hadi emeklilikte mutluluklar sana..

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
------

En listesine girip zirvede olmak açıkçası benim umrumda bile değil. Listenin zirvesinde olmak, benim için gerçek hayattan çalınmış zamanın en listesine tezahürü olur ve forumu bırakma sebebim olur, ki bu yüzden de beni zirvede göremezsin. :A En listesinin kaldırılması olayına gelince, sanırım yorumlarda yazmıştım bunu ve halen daha aynı düşüncedeyim. Yüksek hit alıp, listenin zirvesinde yer alma düşüncesiyle açılan konuları da doğru bulmuyorum, enler buna neden oluyor bence. :A Kısacası hit benim umurumda değil yani. En listesinde yükseklerde olmak benim sadece moralimi bozar, işsiz biri olduğumu gösterir, tabii bunu kendi açımdan söylüyorum. :A

• Güldürdün

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Arkadaşlarını kayırdığını biliyorum yiğido. Burada tekrar tekrar açmak istemiyorum konuları çünkü senin döneminde hangi mesajlara ceza geldiğini hangi mesajlara ceza gelmediğini ben iyi bir şekilde analiz ettim merak etme :A Aynen sen çok emek verdin forum altın dönemlerini senle yaşadı hatta... Senin dilinden konuşayım mı :A Bin fırımın altın dönemi olan 2011'de yönetici olup fırımı emek verenlerdenim. Bin ılmısım o dönem spor böliminide kını yıktı. Şu anda da yinitimdeki tim kınılara cevap yazıp imik veriyorum. Ben emekçiyim hatta en büyük emekçi benim :A Bana üyeler özelden yazıyor yaaaa biliyor musun benden yardım istiyor çoğu vallaha bak yemin ederim sana ne olur bana inan Yiğit yoksa bu gece gözüme uyku girmez be Yiğiiiiiiiit. Senin düşüncelerin çok önemli hatta kimin yönetici olacağına falan sen karar vermelisin bence bu konuda ciddiyim. Yönetici olmanın yolu senden geçiyor sen olmasan geri yönetime dönemezdim çok teşekkür ederim sana adamsııııın....

Neyse 10'dan fazla ceza almış belki daha fazlasını hak etmiş, eski ve unutulmaya yüz tutmuş megolaman bir emekliye çok vakit ayırdım ve verdiğim cevaplar karşısında karşımda papağan gibi aynı cevaplar gördüm. Benim içim rahat yiğido. Benim arkadaşlarım kadınlara hakaret etmez benim arkadaşım kadına hakaret ederse ben ona yönetimdeysem cezasını veririm bir de co adminsem cık cık yakışıyor mu sana :A Neyse hadi emeklilikte mutluluklar sana..
Ne güzel konuşuyorsun işte hep böyle ol. Benim dönemimde forum altın yıllarındaydı, en iyi zamanıydı, böyle muhteşem bir dönem yoktu, MUHTEŞEM YÜZYIL'ı yaşattım. :bhr: Böyle gerçekleri konuşmak sana çok yakışıyor işte, yalan ve dolandan dişlerin çürümüş hep böyle devam edersin umarım.

Biraz çalışman lazım co admin olma için ama ya, ona göre izin verebilirim. Böyle gelip tartışma çıkarıp popülerlik yaratmak dışında başka faydanın da olması lazım, baktım SIFIR SIFIR SIFIR! Kaç yaşındasın sen arkadaşçılık oynadığına göre okul öncesi dönemdesin galiba, ben de kime ne anlatıyorsam. Kutu kutu pense oyununu tavsiye ederim ama. Ben de senin gibi yaranma amacında olsaydım 10 cezayı da almazdım, dönemine göre kalıp alan insanlardan olmadığım için gurur duyuyorum. Ama sen her zaman kalıba göre şekil alanlardan olacaksın canım, sıvı gibi akıp gidiyorsun kimse tanımıyor, hatırlamıyor, saymıyor bile seni üzülüyorum sonra. AMA BEN SENİ HEP SEVECEĞİM, KALBİMDE BAŞKA ATIYORSUN BİLİYORSUN Kİ :bhr:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hayatımda çok uzun yazışmalar oldu seninle yaptığımın da eni var ama hakkını vereyim. Hayatımdaki en megolaman ve en çok kendini tekrarlayan insanla konuştum...
Ben de hayatımda çok insanla tartıştım ama tartışmayı bilmeyip bel altından vurmaya çalışan tek insan gördüm. Gerçi çevrem çok kaliteli, saygılı tiplerle dolu. Çevremden olmadığına sevindim. :bhr:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
En listesine girip zirvede olmak açıkçası benim umrumda bile değil. Listenin zirvesinde olmak, benim için gerçek hayattan çalınmış zamanın en listesine tezahürü olur ve forumu bırakma sebebim olur, ki bu yüzden de beni zirvede göremezsin. :A En listesinin kaldırılması olayına gelince, sanırım yorumlarda yazmıştım bunu ve halen daha aynı düşüncedeyim. Yüksek hit alıp, listenin zirvesinde yer alma düşüncesiyle açılan konuları da doğru bulmuyorum, enler buna neden oluyor bence. :A Kısacası hit benim umurumda değil yani. En listesinde yükseklerde olmak benim sadece moralimi bozar, işsiz biri olduğumu gösterir, tabii bunu kendi açımdan söylüyorum. :A
İnşallah bu konuyla birlikte zirveye çıkarsın diyelim o halde, başarılarının devamını her daim diliyorum. :bhr: Gerçi Arslan Bey kullanıcı adınla paragraf paragraf yorum yapmak işsizlik değildi de konu açıp zirvede olmak mı işsizlik oluyordu? Bir ara itiraflarda senin yorumlarının uzunluğu konuşulurdu. Üstteki mesajın da birbirini tekrarlayıp durmuş, seni bildik bileli hep yaşlıydın. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ne güzel konuşuyorsun işte hep böyle ol. Benim dönemimde forum altın yıllarındaydı, en iyi zamanıydı, böyle muhteşem bir dönem yoktu, MUHTEŞEM YÜZYIL'ı yaşattım. :bhr: Böyle gerçekleri konuşmak sana çok yakışıyor işte, yalan ve dolandan dişlerin çürümüş hep böyle devam edersin umarım.

Biraz çalışman lazım co admin olma için ama ya, ona göre izin verebilirim. Böyle gelip tartışma çıkarıp popülerlik yaratmak dışında başka faydanın da olması lazım, baktım SIFIR SIFIR SIFIR! Kaç yaşındasın sen arkadaşçılık oynadığına göre okul öncesi dönemdesin galiba, ben de kime ne anlatıyorsam. Kutu kutu pense oyununu tavsiye ederim ama. Ben de senin gibi yaranma amacında olsaydım 10 cezayı da almazdım, dönemine göre kalıp alan insanlardan olmadığım için gurur duyuyorum. Ama sen her zaman kalıba göre şekil alanlardan olacaksın canım, sıvı gibi akıp gidiyorsun kimse tanımıyor, hatırlamıyor, saymıyor bile seni üzülüyorum sonra. AMA BEN SENİ HEP SEVECEĞİM, KALBİMDE BAŞKA ATIYORSUN BİLİYORSUN Kİ :bhr:
Aynen forumda ceza almayan kişilerin alayı yaranma derdinde :A Yaşını az çok tahmin ediyorum ama aklı okul öncesinde kalan biri varsa o sensin bence. Şu forumda yaranma derdi en son olan biriyim ben Yiğit yoksa senin gibi forumun gizli adminine karşı gelir miyim az bir analiz yeteneğin olsun oldu mu :A Neyse beni eğlendirmeyi başardım verdiğin alakasız cevaplar ve sözde alaycı tavır beni baya güldürdü. Tam verecek cevabı olmayınca saçmalayan, daldan dala atlayan tipte bir insansın...
Ama merak etme biraz daha böyle uğraşırsan olup olmadık yerlerde seni tedavi edeceğim hadi kıpsss
------

Ben de hayatımda çok insanla tartıştım ama tartışmayı bilmeyip bel altından vurmaya çalışan tek insan gördüm. Gerçi çevrem çok kaliteli, saygılı tiplerle dolu. Çevremden olmadığına sevindim. :bhr:
Aynen o çevreye girmek istemem :A Ne zaman doğruları söylemek bel altı olmuş biraz kendinle yüzleşmeyi öğren okeyyyy

• İlginç